Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

backburner standalone?

[es] :: 3D modelovanje :: backburner standalone?

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

STRIKAN

Član broj: 14599
Poruke: 27
213.240.32.*

ICQ: 9756179


+15 Profil

icon backburner standalone?05.03.2007. u 20:42 - pre 208 meseci
na instalacionom disku Max 7.0 postoji standalone backburner verzija programa. znam sta radi taj program ali ne znam zasto ne radi! pokusavam da namestim 4 racunara u mrezi da rade od kojih 3 treba da rade u server modu za rendering. na prvom sam instalirao max-a a na ostalim standalone verziju backburner-a. kad sve to pokrenem na serverima se podigne prozor servera ali neucita max 7plugin rendering filter, nego samo comand line tool. i naravno ne radi (cemu sluzi comand line tool?).
onda sam na jednom od ova tri stavio jos max 7.0 i on sad radi kao server. kapiram da ovako i treba da radi ali zasto se onda backburner zove standalone kad nece da radi?
trazio sam i po netu i nigde direktno nepise da treba da se instalira i max i backburner, a ocigledno je da treba.

jel ima neko slicna iskustva sa bb-om?

p.s. osnovna ideja je bila da ne instaliram max-a svuda (postoji mogucnost za jos 4 servera koja nisu bas fizicki blizu, a i user-i na njima nisu bas srecni sto bi im zauzeo jos cca 700Mb, sa pricom gusis mi comp)
 
Odgovor na temu

deepwhite

Član broj: 92996
Poruke: 559
*.beobug.com.



+3 Profil

icon Re: backburner standalone?05.03.2007. u 22:44 - pre 208 meseci
MORAS instalirati 3dmax na svaki racunar koji koristis u mrezi. backburner sluzi samo da uskladi i poveze rad racunara a ne za renderovanje. inace bi mogao da renderujes u backburneru :) zar ne.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: backburner standalone?

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.