Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko adsl kod kuce

[es] :: SOHO Networking :: Pomoc oko adsl kod kuce
(Zaključana tema (lock), by trooper)

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dugmee

Član broj: 112517
Poruke: 70
*.businessworld.co.at.



Profil

icon Pomoc oko adsl kod kuce05.03.2007. u 18:34 - pre 208 meseci
Je li mi moze neko pomoci kako da kod kuce imam mrezu i na kompjuteru(pc) i na 2 laptopa...Imam ADSL i jel moguce neki uredjaj ili nesto kupiti pomocu kojeg cu u citavoj kuci imati net i moci se prikljuciti sa 2 laptopa...???????/
 
0

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Pomoc oko adsl kod kuce05.03.2007. u 19:28 - pre 208 meseci
Citat:
dugmee: Je li mi moze neko pomoci kako da kod kuce imam mrezu i na kompjuteru(pc) i na 2 laptopa...Imam ADSL i jel moguce neki uredjaj ili nesto kupiti pomocu kojeg cu u citavoj kuci imati net i moci se prikljuciti sa 2 laptopa...???????/
Pogledaj malo teme u ADSL forumu, isto ovde. Ako vec imas modem, sa Ethernet izlazom, onda ti treba jos univerzalni ruter, koji obicno imaju 4 izlaza i onda tvoje racunare povezes mreznim kablovima na taj ruter i to je to. Ukoliko imas bezicnu vezu, onda ti treba neki drugaciji ruter, ali osnovni princip je isti - ADSL modem -> ruter -> switch (to je ono sto fizicki deli izlaz na 4 prikljucka). Postoje i uredjaji koji u sebi sadrze sve ovo, a moze i pojedinacno.

Primer jednog takvog uredjaja je recimo "The D-Link DI-524 Wireless Router also offers four Ethernet ports to support multiple computers."
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
0

[es] :: SOHO Networking :: Pomoc oko adsl kod kuce
(Zaključana tema (lock), by trooper)

[ Pregleda: 2054 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.