Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi

[es] :: Windows aplikacije :: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi
(HARDTOP topic, by Milan Gligorijevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 150250 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BizonBill
student

Član broj: 270031
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi06.10.2010. u 16:27 - pre 164 meseci
Web TV Easy 1.0

Aplikacija za online pracenje TV programa, sadrzi bazu od preko 1100 kanala, update je nedeljni, TV stanice su sortirane po zemljama i po oblastima interesovanja, poseduje bookmarked omiljenih kanala.

download na Web TV Easy 1.0

Maticni sajt za pracenje TV programa u browseru je Web TV Easy



 
Odgovor na temu

Aleksandar 82

Član broj: 272422
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi07.11.2010. u 21:03 - pre 162 meseci
Pozdrav Nebojsa,

sve pohvale za program moj racun
Mene interesuje da li bi mogao on nekako da se prepravi.
Naime, ja dobijem listing od telekoma za biznis korisnike pa ga ja obradjujem u exselu rucno. E sad meni bi trebalo nesto tipa da ja unesem kod koga je koji broj tipa ime i prezime maticni koristiti taj broj. I da kad mi stigne listing da mi on sam poveze sa iznosom racuna. Listing dobijam u exselu. A trebao bi da sabere nekih 10 kolona.

Ovo te pitam posto vidim da te takve stvari intersuju, a moglo bi ovo da se napravi a da ga posle prodas posto ima i previse firmi gde zena to racuja jos uvek rucno na papiru ili onako da se uradi cisto iz izazova.

pozz
 
Odgovor na temu

BizonBill
student

Član broj: 270031
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi25.11.2010. u 22:49 - pre 162 meseci
DosNotDead Tube 1.0 - Retro game player



Download DosNotDead Tube 1.0

DosNotDead Site
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi25.11.2010. u 23:38 - pre 162 meseci
Ti si napisao ovaj program?
 
Odgovor na temu

BizonBill
student

Član broj: 270031
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi08.12.2010. u 10:55 - pre 161 meseci
Naravno,
i Web TV Easy 1.0 i DosNotDead 1.0

Pogledaj ostale programe na maticnom sajtu Three6Nine Studio

Uostalom, programi su u poslednjih par nedelja predstavljeni i na sajtu Interfejs.tv
 
Odgovor na temu

Proko
Martin Hric
St.Pazova

Član broj: 29355
Poruke: 1562
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: proko.rs


+28 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi11.12.2010. u 02:43 - pre 161 meseci
Mnogima se dogodilo da na neki način izgube brojeve telefona iz mobilnog (a i ceo mobilni!). Uz pomoć programa (koji sam napisao za svoje potrebe) je moguće sve te brojeve čuvati na sigurnijem mestu. Sem toga se može upisati i više informacija, kao ipodatke vezane za firme i banke poslovnih saradnika. Pojednostavljeno je štampanje Otpremnica Predračuna i Računa za robu i usluge, i čuvanje tih dokumenata. A tu je i podsetnik na Vaše obaveze, informacija o temperaturi za Vama najbliži grad..
Može se poslati e-mail, sve sa bezbroj atačmenata, a ima i dojavu o pristizanju elektronske pošte na Vašu adresu. Ako želite, može odmah automatski da se otvori browser (nažalost samo Internet Explorer) sa pristiglom poštom.
Imenik by Proko

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi11.12.2010. u 21:29 - pre 161 meseci
S proštenjem, kako se skida?
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

Proko
Martin Hric
St.Pazova

Član broj: 29355
Poruke: 1562
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: proko.rs


+28 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi11.12.2010. u 22:33 - pre 161 meseci
Text "Imenik, i još mnogo toga" je link za download.
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi11.12.2010. u 23:18 - pre 161 meseci
Na tvom sajtu se nisam snašao zbog novog izgleda.
Interesantno parče softvera, hvala.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

petkochb
petkochb
Student
Beograd

Član broj: 218983
Poruke: 38
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi13.12.2010. u 18:59 - pre 161 meseci
Tablic_NET igrica za 2 igraca preko interneta i u LAN-u.

Kultna kartaroska igrica pretocena u lepu aplikaciju za 2 igraca. Igra se preko interneta a moze i u LAN-u. Napravio sam i CHAT izmedju igraca. Zamolio bih sve dobronamerne ljude da salju svoje sugestije i impresije. Igrica radi na principu Klijent - Server aplikacije i koristi Winsock kontrolu. Nadam se da ce Vas moja aplikacija lepo zabaviti. Radi na svim Win operativnim sistemima. Molim Vas da mi ukazete na eventualne greske i na Vase primedbe.

LINK: Tablic_NET

[img] https://sites.google.com/site/tablicnet/home/untitled.bmp [/img]

Uputstvo i informacije: Tablic_NET sajt

[Ovu poruku je menjao petkochb dana 13.12.2010. u 20:14 GMT+1]
Trange Frange - ePijaca. Postavljajte Vaše oglase BESPLATNO
www.trangefrange.org
 
Odgovor na temu

lermi
Freelancer

Član broj: 230692
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi24.12.2010. u 23:42 - pre 161 meseci
Dobra tema, samo bilo bi dobro da autori napišu u kojem jeziku je program pisan i da li je kod otvoren.
 
Odgovor na temu

listen

Član broj: 273951
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi11.01.2011. u 23:20 - pre 160 meseci
Aplikacija koja omogucava download i sharing fajlova od prijatelja sa ovog servisa ili sa Facebook mreze. Nesto novo i zanimljivo.
Pogledajte http://www.open.its.me
 
Odgovor na temu

BizonBill
student

Član broj: 270031
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi26.02.2011. u 11:43 - pre 159 meseci
Web Radio Easy 1.0, izdavac Three6Nine Studio

Besplatan online Web Radio - sadrzi oko 10000 radio stanica




Download: Web Radio Easy 1.0

Maticni sajt:Web Radio Easy
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi27.02.2011. u 20:14 - pre 159 meseci
Citat:
bancika: Pozdrav svima,

Za slucaj da nekome treba jednostavan alat za crtanje sema i layouta - zadnjih par godina razvijam aplikaciju koja je prventsveno namenjena DIY entuzijastima sa ciljem da lako i brzo nacrtaju to sto im treba, bez previse suvisnih opcija i detalja. Aktuelna verzija je 3.x i u toku je dodavanje komponenti i manjih funkcionalnosti. Trenutna beta ima dovoljno komponenti za vecinu DIY potreba, tako da je skroz upotrebljiva.

Naravno, ne kosta nista i radi na svakoj masini koja moze da potera javu 1.6.10 ili noviju.

Link za DL je http://code.google.com/p/diy-layout-creator/downloads/list

Bugove ili zelje mozete postaviti sa ove stranice http://code.google.com/p/diy-layout-creator/issues/list
Osnovni user manual je na http://code.google.com/p/diy-layout-creator/wiki/Manual

Sve najbolje,
Bane
 
Odgovor na temu

petkochb
petkochb
Student
Beograd

Član broj: 218983
Poruke: 38
*.adsl-a-2.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi05.03.2011. u 00:45 - pre 159 meseci
Tablic_NET2

Nova Verzija Tablic_NET - a je dostupna. Ubrzan rad, laksa uspostava veze izmedju igraca, poboljsan Chat i jos mnogo toga. Uzivajte u Vasem Tablic_NET-u. NARAVNO I DALJE JE BESPLATAN I OSTACE TAKO. Mozda ce vam prilikom dovnloada prijaviti da moze da Vam osteti racunar, ali to je zbog toga sto skidate EXE file i sto je od Unknown Publishera. Potpuno odgovorno tvrdim da ovaj software nije zlonameran, sto cete se i sami uveriti.

Download :Tablic_NET2

Web adresa: Tablic_Net Site

https://8001113431082543630-a-...YS57Q%3D%3D&attredirects=0
Trange Frange - ePijaca. Postavljajte Vaše oglase BESPLATNO
www.trangefrange.org
 
Odgovor na temu

Srki12
My own binary world

Član broj: 235752
Poruke: 4
89.216.55.*

Sajt: www.srki94.webs.com


Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi30.04.2011. u 04:44 - pre 157 meseci
Shampu Club v2.1.0 (.NET 4.0)
Glavni cilj ovog programa jeste da reprodukuje muziku internet radio stanica.
Prva verzija se pojavila skoro pre godinu dana bez ikakvog cilja za dalji razvoj, medjutim odlucio sam da poboljsam projekat kroz sledecih nekoliko verzija koliko toliko da zadrzi svoj oblik "prostote" i da zadovolji potrebe jednog prosecnog korisnika.
Trenutno su u razvoju dve verzije programa, razlika je samo u .NET Framework-u , jedna verzija koristi 3.5 a druga 4.0. Razlog za ovo je sporiji prelazak masina na nov Framework.





Program je kompatibilan sa svim Windows Operativnim Sistemima posle Windows XP-a

Glavne karakteristike programa :
- Preko 400 stanica sirom sveta, preko 15 zanrova, sortiranje po regionu
- Mogucnost modifikovanja / snimanja radio stanica
- Plejliste
I jos mnogo toga!



Verzija 2.1.0

Novosti :
- Promenjeno ime softvera u "Shampu Club"
- Dodata opcija brisanja radio stanica
- Sortiranje po : Mrezi, Regiji
- Dodato Preko 15 novih Zanrova
- Dodato Preko 400 Stanica
- Dodate glasovne Komande za OS Win Vista i Win 7
- Promenjen celokupan dizajn tako da bude prostiji i laksi za koriscenje
- Uklonjeni meniji i prebaceni u nov dizajn programa
- Uklonjen meni sa radio stanicama , sada korisnik bira stanice preko glavnog prozora
- Korisnik vise nece biti obavesten o izmenama verziije putem programa, umesto toga program ce vas automatski odvesti na glavnu stranicu programa
- Dodat nov prozor prilikom azuriranja programa koji ce obavestiti korisnika o verziji koja se preuzima ( Velicina, brzina prenosa, mesto gde ce se fajl sacuvatI)
- Dodate su nove opcije koje ukljucuju :
- Pokretanje programa sa OS
- Sortiranje liste po Abecednom Redu
- Provera Azuriranja pri startu
- Izmena glasovnih Komanda
- Dodavanje stanica sa ocenom 5 u favorite
- Pokretanje u Mini Modu
Sve ocene su prebacene u glavni folder programa korisnici koji su ocenjivali radio stanice ranije mogu sada da sinhronizuju te iste ocene sa novom verzijom tako sto ce otici u Opcije > Azuriraj ocene iz prehodnih verzija
Bugovi :
- Sada snimljene radio stanice imaju korektno ime u skladu sa formatom : Ime , vreme, datum
- Popravljen bug gde korisnici nisu mogli da dodaju novu listu
- Popravljen bug gde korisnici nisu mogli da koriste kontrole Neon maske \
- Ispravljen bug gde bi azuriranje programa prekinulo prenos podataka pre nego sto bi se nova verzija preuzela
- Popravljen bug gde bi program azurirao aplikaciju iako bi korisnik imao novu verziju
- Popravljeno je dosta sitnijih bugova stare verzije , takodje i bugovi koji su se pojavili u novoj verziji
Od sada razvoj programa mozete pratiti na Fejsbuku ili
Twitteru : http://twitter.com/#!/ShampuClub


Preuzeti ovde : Shampu Club v2.1.0

P.S. Korisnici koji cekaju .NET 3.5 strpite se malo poslednjih nedelju dana je radjeno na ovoj verziji non stop , 3.5 bi trebalo da bude objavljena do kraja nedelje.
http://srki94software.webs.com
http://srki94.webs.com - Download arhiva legalnog softwera
 
Odgovor na temu

lermi
Freelancer

Član broj: 230692
Poruke: 62
*.crnagora.net.



+5 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi18.07.2011. u 21:04 - pre 154 meseci
Naziv: Dtknv
Svrha: Konverzija datoteka iz ćirilice u latinicu. Prihvata plain text datoteke, Open/Libre Office (ODT) i Windows Word DOCX.
Jezik: Python 3+ (tkinter za GUI)
OS: Windows, Linux
Interfejs: konzolni, grafički
Licenca: GLP 3

Download (za Linux verzija koja se završava na -c, za WIndows arhiva od oko 10 MB)



- Readme (engleski)
- Uputstvo (srpski)
- Skladište (git)
 
Odgovor na temu

nebojsa4

Član broj: 235084
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi14.08.2011. u 16:48 - pre 153 meseci
CheckMDB Module Creator v1.0

Za rad programa potreban je .NET Framework 3.5 SP1 i ADO 2.8.

Namena programa je pravljenje "projekata" za izradu Access-ovih (2002) baza podataka ili kreiranje Module fajla za VB.NET.
Prvobitno sam ga napravio kako bi lakse izorganizovao tabele i polja za buducu bazu podataka a da to ne moram svaki put raditi rucno prilikom pravljenja vb.net aplikacije.
Jednostavno, kreirate bazu podataka (.mdb), tabele sa pripadajucim poljima i upotrebite opciju Generate/Module Code koja generise Module.vb fajl.
Isti sa "zakacite" na vas vb.net projekat i nema potrebe za poznavanjem tog dela programskog jezika kako napraviti bazu podataka, tabele i polja.

Ovo je jednostavna verzija bez mnostvo svakojakih opcija, iskljucivo ono najosnovinije da se brzo moze napraviti source code ili sam fajl (baza podataka).

Napomena : Program kreira source code iskljucivo za VB.NET (kod nije prodrzan za c#).

Download link :
Download CheckMDB Module Creator for VB.NET (megaupload)
 
Odgovor na temu

nebojsa4

Član broj: 235084
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi16.08.2011. u 18:50 - pre 153 meseci
CheckMDB Module Creator v1.0

Za rad programa potreban je .NET Framework 3.5 SP1 i ADO 2.8.

Namena programa je pravljenje "projekata" za izradu Access-ovih (2002) baza podataka ili kreiranje Module fajla za VB.NET.
Prvobitno sam ga napravio kako bi lakse izorganizovao tabele i polja za buducu bazu podataka a da to ne moram svaki put raditi rucno prilikom pravljenja vb.net aplikacije.
Jednostavno, kreirate bazu podataka (.mdb), tabele sa pripadajucim poljima i upotrebite opciju Generate/Module Code koja generise Module.vb fajl.
Isti sa "zakacite" na vas vb.net projekat i nema potrebe za poznavanjem tog dela programskog jezika kako napraviti bazu podataka, tabele i polja.

Ovo je jednostavna verzija bez mnostvo svakojakih opcija, iskljucivo ono najosnovinije da se brzo moze napraviti source code ili sam fajl (baza podataka).

Napomena : Program kreira source code iskljucivo za VB.NET (kod nije prodrzan za c#).

Download link :
Download CheckMDB Module Creator for VB.NET (megaupload)
 
Odgovor na temu

Crazy Max
Nikola Petkovic
Student

Član broj: 276476
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi17.08.2011. u 18:32 - pre 153 meseci
Sačuvajte sve aktivnosti koje počinite na radnoj površini u jednu multimedijalnu datoteku - instalirajte i pokrenite CamStudio.

U ovom 1,3 MB velikom paketu nalaze se čak četiri programa. Glavni i najvažniji je svakako CamStudio.

U odeljku Region definišite koji deo radne površine želite da snimite, zatim u padajućem meniju Options odaberite video kodek u koji će se kompresovati sadržaj, a na kraju pokrenete snimanje.

Pregled snimljenog materijala vrši se u bilo kom od dva CamStudio Movie Player-a, a veoma je koristan i SWF Producer pomoću kojeg video zapis brzo i lako možete konvertovani u Flash.

Ovaj multimedijani paket čeka vas na interfejs.tv.

http://www.interfejs.tv/prilog.php?ID=1310
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Predstavite svoj BESPLATAN software u ovoj temi
(HARDTOP topic, by Milan Gligorijevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 150250 | Odgovora: 164 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.