Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor Mobilni Brodbend (3G)

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor Mobilni Brodbend (3G)

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23463 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shabanajzer
beograd

Član broj: 182991
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Telenor Mobilni Brodbend (3G)11.07.2008. u 13:31 - pre 192 meseci
secam se da mi se telefon pre jedno 2 meseca konstantno prebacivao na GSM, i samo rucnim setovanjem 3G je radilo. zvao sam 9863, pa su mi rekli da nesto rade, i posle nedelju dana se sve vratilo na normalu. od tada nema problema, u skoro celom gradu, po onim krajevima gde se ja krecem (osim recimo dela vracara) ima 3G.
 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
89.216.70.*



+32 Profil

icon Re: Telenor Mobilni Brodbend (3G)17.08.2008. u 00:49 - pre 191 meseci
Pokrivenost 3G signalom:
Citat:
Beograd: Širi centar grada, Novi Beograd, veći deo Zemuna, Krnjača i veći deo Borče, veći deo Banovog brda i Čukaričke padine, delovi Senjaka i Dedinja, delovi Žarkova i Ceraka, veći deo Rakovice, Miljakovac, Kanarevo brdo, Braće Jerković, delovi Voždovca, deo naselja Banjica, delovi naselja Karaburma, Mirijevo i Višnjička banja, severni deo Sremčice, južni deo Batajnice, Aerodrom Nikola Tesla, deo autoputa Beograd-Zagreb između aerodroma i Velikog Mokrog luga, deo Obrenovca

Novi Sad: Širi centar grada, naselja Telep, Grbavica, Adamovićevo naselje, Satelit, Bistrica, Banatić, Klisa, Vidovdansko naselje, Limani, Industrijska zona sever, deo plovnog toka Dunava kroz Novi Sad, deo autoputa Beograd – Subotica (pored Novog Sada), severozapadni deo Petrovaradina.

Niš: Veći deo grada Niša (oko 90%), sa izuzetkom naselja Pantelej i Donja Vrežina, istočnog izlaza iz grada (ka Niškoj banji)

Kragujevac: Centar grada, kompleks „Zastava“, izlaz iz grada prema Čačku

Kruševac: Širi centar grada, veći do industrijske zone

Kraljevo: Širi centar grada, naselje Ribnica, put prema manastiru Žiča

Tara: Oblast u okolini hotela Omorika, Javor, Beli Bor (sami hoteli najverovatnije nemaju zadovoljavajuće 3G pokrivanje). Napomena: u zoni Tare aktivna je samo jedna 3G lokacija koja se nalazi na oko 1km od hotela.

Zlatibor: Centralni deo naselja Partizanske Vode, hotelski kompleksi u širem centru, deo puta Beograd – Nova Varoš (u delu pored platoa Partizanskih Voda)

Kopaonik: Centralni deo hotelskog kompleksa na Kopaoniku: hoteli Grand, Konaci, A klub,...

Novi Pazar: Centralni deo Novog Pazara, izlaz iz grada ka Tutinu. Nisu pokriveni južni deo grada, kao ni industrijska zona na severu.

Požega: Sam grad Požega (oko 90%), deo Ibarske magistrale pored Požege (putni pravci Požega-Užice, Požega-Arije i Požega-Lučani)


Moram priznati da su se dosta popravili, inače u mom kraju (Beograda) do skoro sam Telenorov 3G signal imao samo na prozoru od kuhinje :)) a sada je pun signal u celom stanu i kraju - bolji od MTSovog.
Sad sam primarno na MTSu... na kom mi dok sam na 3G mreži prekida i secka razgovor tako da mi je, kad sam kući, uključen GSM only. :(
 
Odgovor na temu

angelos
Predrag Petrovic
Field Support Engineer
Serbia,Belgrade

Član broj: 11840
Poruke: 444
79.101.185.*



+159 Profil

icon Re: Telenor Mobilni Brodbend (3G)05.10.2008. u 10:07 - pre 189 meseci
Da li neko zna zasto se u dual modu (gsm+ 3G) zakucavaju N95 i E51?
Kada nekoga zelite da pozovete,izbaci connection error!?
A u gsm modu radi okej.
Telefoni nisu prekodirani,kupljeni su kod distributera.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor Mobilni Brodbend (3G)

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23463 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.