Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima

[es] :: Windows drajveri :: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima

[ Pregleda: 7801 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srki021
Novi Sad

Član broj: 60936
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



+13 Profil

icon [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima19.02.2007. u 12:53 - pre 209 meseci
Da li je neko uspeo da dobije zvuk na gore pomenutoj TV kartici naravno na Visti.
Probao sam sve moguce drivere (stare, nove), pokretanje iz XP SP2 compatibility
moda ali od zvuka nista...
 
Odgovor na temu

srki021
Novi Sad

Član broj: 60936
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



+13 Profil

icon Re: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima19.02.2007. u 20:34 - pre 209 meseci
Problem resen
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima19.02.2007. u 21:18 - pre 209 meseci
Još kad bi rekao kako si ga rešio...
 
Odgovor na temu

srki021
Novi Sad

Član broj: 60936
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



+13 Profil

icon Re: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima20.02.2007. u 15:25 - pre 209 meseci
e ovako:
morao sam prvo da update-ujem realtec muzicku karticu sa najnovijim driver-ima za Vistu,
nakon toga sam skinu winfastPVR2 koji inace nije default program za ovu karticu, skinuo sam
najnovije drivere za TV karticu bas za Vistu i najvaznije je da winfastPVR2 mora da se pokrene iz
XP SP2 compatibility moda da bi sve radilo kako treba
 
Odgovor na temu

Pipistrello
Srbija

Član broj: 77254
Poruke: 5
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima22.02.2007. u 14:51 - pre 209 meseci
i ja imam sličan problem.... imam Leadtek WinFast TV2000 XP Global i vistu... instalirao sam drivere za leadtek sa njihovog sajta za ovu karticu (ima ih za vistu)... onda sam instralirao PVR2 sa cd-a koji dolazi uz karticu... i na kraju nemam zvuk... ploča je Asus S775 P5B DELUXE... (povezao sam kablićem karticu i CD konektor na matičnoj ploči...
 
Odgovor na temu

pantel

Član broj: 137530
Poruke: 5
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima21.04.2007. u 13:23 - pre 207 meseci
He, he... toliko o Visti. Za sada ostajem na XP-u, tu mi radi oko 98-99% stvari (bar dok mi ne stigne kablovski net). Probao sam Vistu (64x) i već na početku problemi, nema zvuka (ikona u tray-u precrtana X) a pri tom ne prijavljuje nikakvu grešku vezanu za Realtek-ov driver. Skinuo sam novi driver i to je kao proradilo (sve je bilo u redu sa ikonom ali i dalje nije bilo zvuka). Onda sam prebacio zvucnike sa Center/Subwoofer speaker out (radilo u XP) na Line out i konačno dobio zvuk.

E sad dolazi na red WinFast TV2000 XP Expert. Imam Acronis pa lagano probam Vistu a posle vratim na Xp. Prvi put kad sam instalirao Vistu isao sam na update driver i pustio na net i sve je bilo ok. Drugi put to nije uspelo (nije propisno instalirao tv-kartu???). Našao sam na netu driver za Vistu 32/64 i rešio problem. Zatim sam instalirao WinFastPVR (najnoviju verziju) i tv/fm je radio prilično solidno (čak je automatski bilo selektovano XP SP2 compatibility). Međutim switch tv/fm nije radio (izbacivao je grešku - kao "fm recorder not found" ili "winfastPVR/DTV not found"). E, onda mi nije đavo dao mira pa sam preinstalirao winfastPVR (koristio cd od karte) i sve se sjebalo. Više nije htelo uopšte da radi čak i posle deinstaliranja i ponovnog instaliranja. Pročitao sam da je srki021 rešio problem instalirajući winfastPVR2 (probaću i to). I za kraj, instalirao sam kastorTV i on je za divno čudo radio savršeno. Ali to je samo tv. Ako neko želi da ga proba na Visti evo linka: http://www.kastortv.org/ (besplatan je).

Ne znam da li da probam Vistu 32x (imam obe verzije 32/64)? Možda sa njom ima manje problema?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [VISTA] Winfast TV 2000 XP Expert problem sa driverima

[ Pregleda: 7801 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.