Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum

[es] :: Web aplikacije :: Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum

[ Pregleda: 3065 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pakito
Paun Es Durlic
kustos etnolog (u penziji!) i programer
naivac
Majdanpek * Pančevo

Član broj: 91953
Poruke: 273
*.ptt.yu.

Sajt: www.PaunDurlic.com


+3 Profil

icon Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum19.02.2007. u 10:10 - pre 208 meseci
Postavio sam SMF forum i prilicno ga razvio, ali ga jos nisam "obnarodovao"! U medjuvremenu se javila dilema oko naziva foldera u kome je forum postavljen. Sadasnji naziv je ".../forums" a hteo bih da ga preimenujem u ".../forum". Sta ce se desiti ako izvrsim jedno prosto "rename" na serveru, hoce li ceo moj trud pasti u vodu, ili ce se sve prilagoditi ovom novom imenu foldera bez problema?
 
Odgovor na temu

Tiristor
Skola/obrazovanje

Član broj: 102849
Poruke: 184
212.200.178.*



Profil

icon Re: Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum20.02.2007. u 17:34 - pre 208 meseci
Pa ne bi trebalo da bude nikakvih problema sto se tice fajlova unutar foruma. Jedino sto ce ti putanja u tom slucaju biti /forum umesto sto je od sada bila /forums.
 
Odgovor na temu

pakito
Paun Es Durlic
kustos etnolog (u penziji!) i programer
naivac
Majdanpek * Pančevo

Član broj: 91953
Poruke: 273
*.ptt.yu.

Sajt: www.PaunDurlic.com


+3 Profil

icon Re: Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum22.02.2007. u 18:17 - pre 208 meseci
Izveo sam ovu operaciju prilicno ohrabren ovim odgovorom, i ispostavilo se da ne moze automatski sve da se prilagodi novom domeni, vec je neophodno nesto doraditi i rucno. Sve u svemu, nista strasno! A sada me zanima gde mogu da nadjem ikonice poput ove za sledece jezike:

- ruski,
- bugarski,
- rumunski i
- hrvatski ...

Hvala!

 
Odgovor na temu

SBD
Banjaluka

Član broj: 29974
Poruke: 103
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.srpskazemlja.com


Profil

icon Re: Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum23.02.2007. u 16:04 - pre 208 meseci
Na sajtu SMF-a imas fajlove sa prevodom i obicno su prikaceni i dugmici. Mislim da nemaju nasi jezici, ali edituj sam dugmice i prevedi ih. Mislim da ima cak na netu i online editovanje smf dugmica. Potrazi na forumu sajta SMF-a.
Repetitio Est Mater Studiorum
Periculum In Mora
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Da li smem da menjam ime foldera na serveru u kome je VEC postavljen SMF forum

[ Pregleda: 3065 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.