Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lynksis wireles router na speedtouch modem-router?

[es] :: SOHO Networking :: lynksis wireles router na speedtouch modem-router?

[ Pregleda: 3023 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hrizantema

Član broj: 40869
Poruke: 295
*.direct-adsl.nl.



Profil

icon lynksis wireles router na speedtouch modem-router?18.02.2007. u 19:26 - pre 209 meseci
Ovako , postojeci internet je spojen preko speedtouch modem-rutera(10.0.0.138 lokalna ip) i momak je spojio lynksis wireles router na njega, misleci da moze...Ja sam mu rekao (posto ne znam i nisam se sretao s ovim problemom) da spoji switch na taj ruter , a da ova opcija koju on radi, ako moze nije bas jednostavna za spajanje(pretpostavljam), a znam sigurno da switch dijeli bez problema..
Moje pitanje je vezano za ono prvo, znaci da li je moguca konekcija wireles rutera na modem ruter i ako jeste KAKO?
 
Odgovor na temu

Guardian_Angel
Milos Katinski
Beograd

Član broj: 65923
Poruke: 40
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 230370243


Profil

icon Re: lynksis wireles router na speedtouch modem-router?18.02.2007. u 23:12 - pre 209 meseci
Povezao sam par Linksys uredjaja na sledeci nacin :

Internet ruter se spaja na wan port wireless rutera a jedan od 4 lan porta sa wireless-a dalje na switch ka tvojoj mrezi ako je imas...ili direktno u neki komp.
Linksys ima vrlo olaksana podesavanja i sam prepozna internet konekciju na wan portu tako da uradi rutiranje na lan portove.
Na wireless ap-u mozes da podesis lokalnu mrezu a on ce za tebe raditi rutiranje neta...

ako se zaglavis salji pm ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: lynksis wireles router na speedtouch modem-router?

[ Pregleda: 3023 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.