Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije

[es] :: Fiksna telefonija :: FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije

[ Pregleda: 3189 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cicarevic
Cicarevic Cica

Član broj: 127242
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije17.02.2007. u 14:46 - pre 207 meseci
Treba mi neki fiksni zicani telefon koji ima automatsko pozivanje broja prilikom pucanja veze.
Na primer okrenem neki broj i kada se prekine veza on sam da "otkaci" liniju i da opet poziva isti broj.
Mozete li mi preporuciti neki (sto jeftiniji), ne trebaju mi nikakve dodatne opcije, ni memorija nista sem te.

Jer su to telefoni gde pise opcija "auto redial" ili ne?
Nasao sam na ovom sajtu http://www.amidogroup.co.yu/product_group2.php?idC=10&cat=37 neke dosta povoljne na kojima psie ta opcija da li je to sto meni treba?

Sta je to "flash"?

Imam staru centralu i imam problema sa pucanjem veze a mrzi me stalno da klikcem redial posto se desava da ne uspostavi odmah vezu, vec treba nekoliko puta da klikcem redial.
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije17.02.2007. u 16:01 - pre 207 meseci
stari panasonic kx-t2356 ima nešto slično... uključiš spekerphone i pritisneš redial, pa onda on sam zove svaka 3 min ako je zauzeto. ne znam dal radi ako pukne veza...
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

Cicarevic
Cicarevic Cica

Član broj: 127242
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije18.02.2007. u 02:33 - pre 207 meseci
Pa trebalo bi mi i ako pukne veza da radi.. jer ima neki noviji model sa slicnom opcijom?
Sta je sa ovim General Electronics sto sam naveo i ta opcija auto redial, sta znaci ona?
Sta je Flash?
 
Odgovor na temu

Cicarevic
Cicarevic Cica

Član broj: 127242
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije18.02.2007. u 21:13 - pre 207 meseci
I niko ne zna ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: FIKSNI TELEFON, automatsko pozivanje broja posle prekida linije

[ Pregleda: 3189 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.