Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.

[ Pregleda: 4365 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tekknoizz
Niksic

Član broj: 117976
Poruke: 32
*.myinbev.com.



Profil

icon Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.16.02.2007. u 07:50 - pre 209 meseci
Ljudi,

ne znam da li je ovo pravo mjesto za temu, ali imam jedan problem koji me mnooooogo nervira.
Naime, na DVD palyer-u Samsung HT-Q9 ne mogu da pustam neke DVD-jeve.
Svi "originali" rade perfektno, mp3 diskovi, DivX takodje...
Neki kopirani DVD rade a neki ne! U ovom drugom slucaju na ekranu se pojavljuje poruka:

PLAY PROHIBITED
PLEASE CHECK DISC

Probao sam hack sa "region free" trikom ali nije pomoglo.
Cuo sam da postoji neka fora sa presnimavanjem diskova, ali ne znam o cemu se radi!

Da li neko ima slican problem ili resenje?

Pozdrav!
tekk
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.18.02.2007. u 01:06 - pre 209 meseci
Odgovor ces najpre dobiti na forumu Multimedijalni uredjaji.
 
Odgovor na temu

tadmir
sarajevo

Član broj: 135892
Poruke: 1
80.65.165.*



Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.25.02.2007. u 18:56 - pre 208 meseci
Ako imas problema sa svojim DVD-om, javi se, jer imam instrukcije kako da rjesis problem sa kopiranim DVD-ovima! I ja sam imao istih problema!


isto upozorenje

PLAY PROHIBITED

CHECK DISC



[email protected]
 
Odgovor na temu

0811974

Član broj: 40170
Poruke: 13
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.08.10.2007. u 22:32 - pre 201 meseci
Pomozite , isti problem
 
Odgovor na temu

_-_sharky_-_

Član broj: 47343
Poruke: 1
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.vires.hr


Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.19.10.2007. u 11:54 - pre 200 meseci
Imam isti problem. Pokusao sam nadograditi firmware no jedini koji sam pronasao je
QNXSNUXX.ROM
a meni kao treba
QPXSNUXX.ROM

Molim pomoc...
 
Odgovor na temu

Carlozzz_PL
n/a

Član broj: 162623
Poruke: 1
*.gprsbal.plusgsm.pl.



Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.11.11.2007. u 20:21 - pre 200 meseci
Hi All,

First of all I wanted to say, that my native language is quite similar to yours. I was able to understand what you've written, but I'm not sure if it works both ways (you can read translated to Polish version of this post below).

What I've done to resolve this issue is updating firmware. The filename I've downloaded was QNXSNUXX.ROM and I needed QPXSNUXX.ROM. I simply changed the name of the downloaded file and guess what - it worked! I have HT-Q20 Home Cinema. I hope it'll work for you too.

And here comes the translated to Polish verson of this post:

Witam,

Po pierwze chcialem powiedziec, ze moj rodzimy jezyk jest podobny do Waszego. Zrozumialem co napisaliscie, ale nie jestem pewien, czy to dziala w obie strony (wersje po Angielsku mozecie przeczytac powyzej).

To, co zrobilem, zeby rozwiazac ten problem, to update firmware'u. Nazwa plik, ltory sciagnalem to QNXSNUXX.ROM a potrzebpowalem QPXSNUXX.ROM. Po prostu zmienilem nazwe sciagnietego pliku i zgadnijcie co sie stalo - dziala! Mam kinodomowe HT-Q20. Mam nadzieje, ze wam tez zadziala.

Kind Regards (Pozdrawiam)!!!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.12.11.2007. u 11:51 - pre 200 meseci
It seems that it doesn't work both ways... at least for me
Few words looks understandable, but I've been loosing the point.

Welcome to forum!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pustanje DVD-jeva na Samsung HT-Q seriji plejera.

[ Pregleda: 4365 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.