Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarska viza - generalne informacije

elitemadzone.org :: MadZone :: Bugarska viza - generalne informacije

[ Pregleda: 7120 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.ptt.yu.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Bugarska viza - generalne informacije11.02.2007. u 21:12 - pre 208 meseci
Pre nego sto ih sutra pozovem na telefon, jel moze neko dati neke generalne informacije, kao i kolike su mi sanse da dobijem multi-entry vizu za godinu dana? Npr. imam slicnu vizu za Madjarsku koju vec treci put dobijam bez ikakvih problema, bez pozivnog pisma i bez da platim nesto... da li je slicno i sa Bugarskom?

Treba mi multi-entry viza jer cu verovatno ici i za Tursku, pa cu mozda letovati u Bugarskoj itd. tj. nista nije isplanirano (pa nemam ni pozivno pismo od hotela), ali bih voleo da, kad isplaniram, da se ne mucim oko vize.
 
Odgovor na temu

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Milan Stosic
dipl. ing.
Kragujevac

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Član broj: 57952
Poruke: 298
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.kragujevac.co.yu


+1 Profil

icon Re: Bugarska viza - generalne informacije11.02.2007. u 21:59 - pre 208 meseci
Pa brate do pre par meseci se tamo opusteno islo na more bez vize tako da mislim da ti nece praviti nikakav problem..
Nemojte ljudi na silu... uzmite veci cekic..
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.ptt.yu.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Bugarska viza - generalne informacije11.02.2007. u 22:03 - pre 208 meseci
Pa i ja se nadam, ipak smo mi njima potrebni kao turisti
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: Bugarska viza - generalne informacije12.02.2007. u 00:56 - pre 208 meseci
Citat:
Stole_sto_ljubi_zene_gole: Pa brate do pre par meseci se tamo opusteno islo na more bez vize tako da mislim da ti nece praviti nikakav problem..


Da, ali oni su sad u EU!
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.ptt.yu.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Bugarska viza - generalne informacije12.02.2007. u 18:11 - pre 208 meseci
Zvao sam ih u 10 pre podne, izgleda da imaju tri telefonska broja... prvi je zauzet, drugi je zauzet, treci je zauzet... pa onda krenem ispocetka Na kraju se valjda na trecem javila neka zena koja mi je rekla da zovem neki cetvrti i peti broj. Zovem ja te brojeve, zauzeto 10 minuta, zatim dobijem vezu! Ali niko se ne javlja... dakle cudno kako je 10 minuta bio zauzet telefon a sad nema nikoga. Probam ponovo u 11, 12 i 13 sati i uvek isti rezultat, ili je telefon zauzet ili se niko ne javlja. Napisao sam im email i naravno jos nisam dobio odgovor, a cisto sumnjam da hocu.

Sta sad? Mene zamo zanima koje dokumente treba da donesem. Ne zelim da idem skroz do Beograda da bih to saznao, pa posle kad sve sakupim da idem ponovo...

Da li bi neko ko zivi u Beogradu bio voljan da odseta do ambasade i pita sta sve treba za turisticku vizu? Oni su u Bircaninovoj 26.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bugarska viza - generalne informacije

[ Pregleda: 7120 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.