Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa

[es] :: Browseri :: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa

[ Pregleda: 3158 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

suadhm
Suad Adrović
Podgorica

Član broj: 90644
Poruke: 339
*.crnagora.net.



Profil

icon [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa09.02.2007. u 10:08 - pre 209 meseci


IE na novom računaru, i to samo na njemu, mi javlja sledeću grešku kada pokušavam da download-ujem neki fajl sa severa koji je u lokalnoj mreži:

Your current security settings do not allow this file to be downloaded.


Inače radi se o excell fajlu koji je potrebno otvoriti kroz IE.
Na ostale računare radi sve OK.
Pokušavao sam u Internet Options->Security da podesim sve na Low, ali kad kliknem OK, ali IE nije zapamtio ni jedno podešenje. Prijavljen sam kao lokalni administrator na tom računaru.

Ima li ko rešenje?

Inače radi se o računaru SAMSUNG SyncMaster 720XT, na njemu je Win XP Embedded. To je neki terminal računar i sve će se na njmu raditi kroz mrežu. Računar nije u domenu.
 
Odgovor na temu

suadhm
Suad Adrović
Podgorica

Član broj: 90644
Poruke: 339
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa09.02.2007. u 10:39 - pre 209 meseci



Inače radi se o .jsp fajlu. To je neki javin applet pomoću kojeg on poziva i otvara fajl u Excell-a.
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
212.39.115.*



+16 Profil

icon Re: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa01.04.2008. u 13:45 - pre 195 meseci
Pozdrav

Na faxu imamo Vistu i IE7.
Nije nam dozvoljeno da išta skidamo, nego samo da surfamo po netu (i to neke stranice nemogu se učitati).

Pri ulazu u Visu imamo 2 acc. za studente i ovaj drugi -administratorski.

Prepostavljam da moram da znam šifru neku da dozvolim downloadiranje, nego sam samo htio da znam ako slučajno postoji način ikakav da se to dozvoli, bez unošenja te administratorske šifre.

Prepostavljam da nema, nego eto da priupitam, jer nam je ADSL na faxu i žmari ko lud, a želim puno toga da skidam :)

 
Odgovor na temu

suadhm
Suad Adrović
Podgorica

Član broj: 90644
Poruke: 339
77.222.4.*



Profil

icon Re: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa02.04.2008. u 07:50 - pre 195 meseci


Postoji više nivoa zabrane za download, moguće da vam je na nivou mreže zabranjen download, pa ti administratorski nalog ne bi mnogo pomogao.

A ako zabrana nije na mreži onda je download isključen u IE-u. Ali da bi to uključio moraš se logovati kao administrator.

 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
77.221.1.*



+16 Profil

icon Re: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa02.04.2008. u 10:19 - pre 195 meseci
Nije na nivou mreže. Do IE-a je.
A prepostavljao sam al eto..

tnx
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [Internet Explorer] greška kada pokušavam da download-ujem fajl sa severa

[ Pregleda: 3158 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.