Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Google Translate!

[es] :: Web aplikacije :: Problem sa Google Translate!

[ Pregleda: 1663 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vujo91
Indjija

Član broj: 87932
Poruke: 48
217.169.219.*

Sajt: www.Dodirnime.com


Profil

icon Problem sa Google Translate!09.02.2007. u 01:43 - pre 209 meseci
Ovako narode!

Imam problem koji me vec dugo muci i nikako da ga resim! Mislio sam da sam ga vrivremeno resio... ali zavarao sam se!

Pre par meseci sam kupio translate skriptu koja sa engleskog jezika prebacuje sajt na jos 9 jezika!

Kako to radi? Pa lepo... ode na Google translate prevede stranu...naprimer na Francuski i takvu stranu snima na moj server i prikazuje je!

MEEDJUTIM!

Skripta jednostavno ne radi na svim serverima! Tacnije, skripta radi na jako malo servera!!!

Zasto?? Nemam pojma!!! Pazite, kontaktirao sam kreatora skripte, ljubazan momak iz Poljske... on kaze da taj server na kojem nece ima neku zabranu ka toj IP adresi ...neki firewall ili slicno...

Potom kontaktiram hosting provajdera a oni kazu da ne postoji nikakav firewall i slicno, i da nemaju pojma o cemu se radi!

Privremo , rekoh sam mislio da sam resio slucaj... nasao sam server u Americi na kojem radi... ali OPSSS.... od danas ne radi... ceo dan se dopisujem sa njima... oni kazu nisu nista dirali...ne postoji nikakav firewall i slicno!!! A na jednom serveru mi radi bez problema...samo taj server drzi jedan nas covek , i po dobrom starom obicaju...skuplji je 5 puta nego ostali!!

Sad ce neko reci: Pa ako se isplati ,nema veze sto je skuplje!! Pa... donekle, ali samo donekle ste u pravu ako to pomislite!!! Naime, zasto placati 10evra mesecno 1Gb prostora i 20Gb Bnwt kad za te pare negde mogu uzeti 30Gb i neograniceno bnvt (dobro...nije bas neograniceno..ali je mnogo)

Meni nikako nije jasno sta je to na serveru sto zablokira Google Translate??? Ima li neko ikakvu ideju!!

Pomagajte ako Boga znate!
 
Odgovor na temu

Vujo91
Indjija

Član broj: 87932
Poruke: 48
217.169.219.*

Sajt: www.Dodirnime.com


Profil

icon Re: Problem sa Google Translate!15.02.2007. u 21:51 - pre 209 meseci
Znaci... nema pomoci!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Problem sa Google Translate!

[ Pregleda: 1663 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.