Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije

[es] :: Web dizajn i CSS :: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije

[ Pregleda: 3570 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije08.02.2007. u 20:45 - pre 209 meseci
Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije.
01. Prilikom ucittavanja flash filma ne znam kako da postavim procentualno pokazivanje koliko je ostalo do kraja ucitavanja istog.
02. Ne mogu da se snadjem kako da tu prezentaciju ucinim vidljivom na pretrazivacima.Recimo kakd ukucam neku rec sa stranice google mi izbaci starri izgled strane uz saopstenje da je to iz memorije googla a kada kliknem na link pogledajte trenutni izgled stranice on mi onda izbaci pravu stranu.
molim za pomoc i unapred hvala
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
*.yubc.net.



+39 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije09.02.2007. u 13:34 - pre 209 meseci
2. Imaj na umu da je nekim pretrazivacima kao napr. google-u potrebno vreme da indeksira nov sadrzaj, pa se moze desiti i da prodju i 2-3 meseca dok ne uvrsti promenu. Ne bi bilo lose da nam das ime sajta pa da pogledamo.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije10.02.2007. u 14:44 - pre 209 meseci
www.oruzari.co.yu
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

tigarrrrr

Član broj: 120824
Poruke: 80
*.tele.net.



Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije10.02.2007. u 17:09 - pre 209 meseci
Sto se tice google probaj na ovom linku ponovo prijavit stranicu http://www.google.com/addurl/ i naravno ispisi text u <meta name="description" content="tvoj text">
Ja sam skoro mjenjao meta name stranice pa prijavio na google i za 5 dana je bilo ok.
Probaj ne kosta ;-)
 
Odgovor na temu

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
212.200.170.*

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije10.02.2007. u 21:34 - pre 209 meseci
Hvala na odgovoru ali kada ja to uradim onda se nesto zakuca i sotji mi beo ekran u exploreruu bez poruke dali je to uspelo ili ne. Bas mi ne ide to prijavljivanje. U svakom slucaju hvala pokusavacu i dalje pa videcemo.To mi je jos jedini problem koji je ostao.
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije11.02.2007. u 13:52 - pre 209 meseci
tigarr hvala ti puno, ali defintivno meni jos uvek oovo ne ide od ruke sto se tice prijavljivana na svetske pretrazivace. Bilo bi mi od pomoci kada bi ti recimo meni mogao da objasnis sta treba da kucam da prijavim recimo web stranicu www.oruzari.co.yu pa bih se ja dalje snalazio sam, ali ne zelim da ti dosadjujem. Uglavnom drago mi je da ima uvek ljudi koji su spremni da pomognu. Izvini sto ti kasno odgovaram porukama ali za neki dan cu biiti na adsl-u a onda ce sve biti drugacije. Sada se konektujem s vremena na vreme. Pozdrav iz KG.
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.dialup.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije12.02.2007. u 11:28 - pre 209 meseci
Program koolmoves ugrađuje procentualni preloader jednim klikom.

Potraži sajtove koji će staviti link prema tvom sajtu, time ćeš ne samo obezbediti indeksiranje na Guglu nego i mnogo bolju poziciju (u odnosu na samo prijavljivanje).


 
Odgovor na temu

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije13.02.2007. u 07:41 - pre 209 meseci
Old hvala na odgovoru , a isporacu koolmoves kako radi. U svakom slucaju mozes li mi pomoci sa nekom konkretnom web adresom za prijavljivanje web sajtova
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

tigarrrrr

Član broj: 120824
Poruke: 80
*.tele.net.



Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije14.02.2007. u 17:32 - pre 209 meseci
Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom,
na linku koji sam ti dao trebas popuniti polja, "URL:www.oruzari.co.yu" "KOMENTARE:komentar stranice (nije obavezno)" i upises brojeve dole sa slike i kliknes "URL hinzufügen" i to je to,za par dana bi trebao biti u google.

Bitno ti je takodje da ti je meta name name u stranici bude dobro napisana,
npr. ovako:

<html>
<head>
<meta name="keywords" lang="De" content="ovde su kljucne reci">
<meta name="description" content="opis tvoje stranice"><TITLE>SINDIKALNA ORGANIZACIJA '' ZASTAVA ORU&#381;JE '' - KRAGUJEVAC</TITLE>
<meta name="page-topic" content="Oruzje">
<meta name="audience" content="Alle">
<meta name="Robots" content="INDEX,FOLLOW">
<meta name="Language" content="Deutsch">
<META content="15 days" name=revisit-after>


Pod lenguagen upisi oznaku jezika (mislim da je za srbiju Yu ali nisam siguran)
Pozdrav ;)

[Ovu poruku je menjao tigarrrrr dana 14.02.2007. u 20:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije15.02.2007. u 09:05 - pre 209 meseci
Tigarrr hvala puno probacu, pokusacu, a video sam na jednoj stranici jednu lepu foru, prilikom ucitavanja flash animacije ili filma pokazuje se i procentualno ucitavanje koliko je ostalo do kaja ucitavanja animacije. dali znas kojim programom to moze da se uradi, probao sam sa koolmoves ali mi ne ide nesto. Pozdrav
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

tigarrrrr

Član broj: 120824
Poruke: 80
*.adsl.highway.telekom.at.



Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije15.02.2007. u 09:26 - pre 209 meseci
To ti je unutar flash-a tako napravljeno,znaci kad budes radio flash na pocetak stavis to u procentima i dalje ide flash sadrzaj.
A sto se tice programa za flash potrazi po ovom forumu,bilo je price o tome da nebi ovde ponovo diskutovali ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Potrebna mi je pomoc u pravljenju web prezentacije

[ Pregleda: 3570 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.