Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako povezati modem sa muzickom karticom

[es] :: Ostali hardver :: kako povezati modem sa muzickom karticom

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Crepajackihaker

Član broj: 133077
Poruke: 3
195.252.79.*



Profil

icon kako povezati modem sa muzickom karticom07.02.2007. u 16:37 - pre 209 meseci
Pozdrav svima.Jedna mala molba svima onima koji mi mogu pomoci.Kako povezati modem sa muzickom karticom.A modem je
PCI lucent AGERE 56K.nema audio izlaz niti ulaz.A koristio bih ga preko muzicke znaci za razgovor reko mikrofona preko racunara.Dali je uopste moguce i dali postoji neki programcic ili nesto slicno koji mi to moze omoguciti.Hvala na odvojenom vremenu.
 
Odgovor na temu

dusanissimus

Član broj: 48542
Poruke: 478
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: kako povezati modem sa muzickom karticom10.02.2007. u 18:35 - pre 209 meseci
ovo je softmodem (i smece, ako smem dodati)
jednu stvar ne razumem
jel hoces da racunar koristis umesto fixnog telefona ili za internet pricu, makar i preko skype-a?
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: kako povezati modem sa muzickom karticom10.02.2007. u 19:22 - pre 209 meseci
jel imas negdje u postavkama modema "use direct x interface"? To ukljuci, ako nadjes.

 
Odgovor na temu

Crepajackihaker

Član broj: 133077
Poruke: 3
195.252.79.*



Profil

icon Re: kako povezati modem sa muzickom karticom13.02.2007. u 11:12 - pre 209 meseci
Ja se iskreno izvinjavam sto nisam mogao se ranije javiti tek danas sam video vase poruke.
Tacnije koristio bih modem kao vezu sa miksetom i sa miksete nazad zvuk u slusalicu.Sistem radio stanice i direktno ukljucenje slusaoca da ujedno cuju program i mene,a samim tim su direktno ukljuceni u program.Da mogu preko mixete ukljuciti ih u program uzivo.Treba mi znaci realno vreme i direktno ukljucenje.
Neznam dali vam je sada jasnije.Dali je uopste moguce izvesti tako nesto.Hvala vam jos jednom.I veliki pozdrav svima na forumu stvarno ste naj naj,drago mi je da sam i ja sada teo necega sto stvarno vredi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: kako povezati modem sa muzickom karticom

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.