Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molba za oprostaj.....

[es] :: Web dizajn i CSS :: Molba za oprostaj.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5538 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Molba za oprostaj.....15.06.2003. u 20:41 - pre 254 meseci
Znam da ova tema ne spada u web-dizaj, ali bih molio da je Trunks ili bilo koji drugi moderator ne obrise!!
MOLIO BIH SVE DA OVO PROČITAJU

Zdravo narode,
evo rešio sam da napisem i otvorim ovu temu samo sa jednim ciljem.
Taj cilj je molba za oproštaj!Ja sam uvideo da sam teško pogrešio i da sam yeynuo celu stvar sa ovim je*e*im bannerima, ali vidite kad je čovek ljut i besan sve može da uradi.
Ja sam priznajem da moji banneri uopšte nisu dobti, jer sam ih verovali ili ne radio za samo nekoliko minuta i odmah ih stavljao na sajtu....hteo sam da vidim vaše reakcije, video sam da vas to ubitačno nervira, ali sam nastavljao.
Moji banneri su čisto s*****,(po njima i nisam zaslužio da budem moderator ovog foruma)
ali evo ja ću, samo ako vi to želite, da sednem i da radim malo više i da uradim ozbiljnu stvar!!Skinuo me je neko sa foruma , kao moderatora, ali ja se sada ne ljutim više, jer sam uvideo svoje greške.Zezao sam se!

Gojko ovo pišem najviše zbog tebe....

Izvinjavam ti se na onoj pp koju sam ti napisao, i molim te da mi oprostiš.Ja kažem, bez es-a ne mogu da živim, dnevno sam najmanje 2h na sajtu!JA VAM OBO OBEĆAVAM(svi ste svedoci) : ja ću se najvećom merom potruditi da dokažem zašto sam bio moderator ovog foruma!!

SVIMA Želim Samo Najbolje!!!
Pozdrav,
Manča, bivši moderator web-dizajn foruma!!!
Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....15.06.2003. u 21:04 - pre 254 meseci
Eh...mladost-ludost

p.s.
Citat:
dnevno sam najmanje 2h na sajtu


Samo dva? :-)
 
Odgovor na temu

Dejan Topalovic
Dejan Topalović
Senior Oracle DBA & Senior PL/SQL
Developer, Erste Sparinvest (Erste
Bank), Vienna, Austria
Vienna

Član broj: 635
Poruke: 1374
*.1.14.vie.surfer.at

Sajt: www.baze-podataka.net


+2 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....15.06.2003. u 21:09 - pre 254 meseci
manca, smatram da ipak sva volja, trud i dvosatni boravak na forumu dnevno, ne daje nikome pravo da zahtjeva status moderatora. Posto sam zakljucio da si dosta mlad, vjerujem da ces vremenom skupiti zavidnu kolicinu znanja, pa da ce te onda Gojko i ekipa mozda opet staviti kao moderatora, ali trenutno mi se cini da to nije za tebe.
Ovaj pokajnicki post nakon uvidjanja greske je pozitivan s tvoje strane kao osobe, ali isto tako i negativan sa strane moderatora. Trebao si se samo izvinuti ljudima i pricekati da se situacija smiri, pa tek onda znanjem i zalaganjem zasluziti status moderatora.
Ne predavaj se sad i nemoj da se ljutis ni na koga, nego gledaj prvenstveno na dobrobit ove zajednice.
Pozdrav
Blog - baze podataka
---------------------
Oracle OCP DBA (9i & 10g)
Oracle Database: SQL Certified Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....15.06.2003. u 23:44 - pre 254 meseci
http://216.239.51.100/search?q...unet.yu&hl=sr&ie=UTF-8

Citat:

Polako se približavamo istini o upadu na sajt CenORT-a. Napadač je odmah nakon
upada na server ostavio e-mail [email protected]


Mozda nisi zbog banera skinut?
 
Odgovor na temu

factor

Član broj: 4833
Poruke: 413
217.194.133.*



+2 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....15.06.2003. u 23:44 - pre 254 meseci
Manca, ja mislim, da niko se ne ljuti na Tebe, niko ne traži od tebe da tražiš oproštaj. Isto mislim, da nisi zeznuo stvar sa bannerima (da nisi više moderator), nego što si svoju "titulu" moderatora iskoristio da braniš sebe (da si editovao poruke, koje se odnose na tebe) s tim nisi bio pravedan. I ne treba da kažeš, da su ti banneri s*****, ti si se trudio, ali nisi bio dovoljno strpljiv da realizuješ svoje ideje, da sklapaš boje i tipografiju kako treba.
Ne znam šta si Gojku napisao na PP, da i od njega tražiš oproštaj, ali veruj da i Gojku je najviše bitan dobrobit zajednice, i prema tome će postupiti.
Ja ti preporučujem, da nastaviš sa radom, i kao što je i StRiPy rekao, steći ćeš mnogo znanja, a to ti niko ne može da oduzme.
Najbolje želje: A.
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 01:24 - pre 254 meseci
U čemu je stvar uopšte? Zar je toliko bitna „titula“ moderatora?
Mislim da ovo sve uopšte nije vredno tvog (ili bilo čijeg) nerviranja. Čoveče, forum k'o forum. Rekao bih ti 'get a life' ali neću jer ćeš pogrešno shvatiti.

Realno gledano, ima dosta ljudi koji više od tebe zaslužuju da uređuju ovaj forum. Kao što sam ti objasnio na PP, nije dovoljno samo znanje i talenat (u to neću da ulazim da li imaš), već je potrebno i moderatorsko iskustvo, sposobnost da proceniš kako objektivno reagovati u svakoj situaciji i slično (što, koliko vidim, nemaš).
Šta je u pitanju - želja za autoritetom, kompleks niže vrednosti? Stvarno ne shvatam ljude kao ti. Nemoj ovo pogrešno da shvatiš, sve je u najboljoj nameri.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 02:11 - pre 254 meseci
Citat:
Predrag Damnjanovic:
http://216.239.51.100/search?q...unet.yu&hl=sr&ie=UTF-8

Citat:

Polako se približavamo istini o upadu na sajt CenORT-a. Napadač je odmah nakon
upada na server ostavio e-mail [email protected]


Mozda nisi zbog banera skinut?


Ja prvo nema mail na eunet, jer zivim u Pirotu pa stim to nema veze!
Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
Odgovor na temu

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 02:16 - pre 254 meseci
Citat:
Trunks:
U čemu je stvar uopšte? Zar je toliko bitna „titula“ moderatora?
Mislim da ovo sve uopšte nije vredno tvog (ili bilo čijeg) nerviranja. Čoveče, forum k'o forum. Rekao bih ti 'get a life' ali neću jer ćeš pogrešno shvatiti.

Realno gledano, ima dosta ljudi koji više od tebe zaslužuju da uređuju ovaj forum. Kao što sam ti objasnio na PP, nije dovoljno samo znanje i talenat (u to neću da ulazim da li imaš), već je potrebno i moderatorsko iskustvo, sposobnost da proceniš kako objektivno reagovati u svakoj situaciji i slično (što, koliko vidim, nemaš).
Šta je u pitanju - želja za autoritetom, kompleks niže vrednosti? Stvarno ne shvatam ljude kao ti. Nemoj ovo pogrešno da shvatiš, sve je u najboljoj nameri.


Slazem se sa tvojom recenicom:"Čoveče, forum k'o forum. Rekao bih ti 'get a life' ali neću jer ćeš pogrešno shvatiti."
ali sam namerno hteo da uradim ovo, da dokazem da nisam neka pi*ka koja gleda samo sebe i svoje zelje, ali BUDITE SIGURNI U OVO opravdacu to sto sam bio moderator, i mozda se nekad ponovo vratim na to mesto, a do tada ce mi ostati samo ovaj forum kao najbolji!!!!
Shvatite me nema to veze kako ti znas da radis nesto, po meni je najhvaznije kakav si karakter od coveka!!!!

Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.bankerinter.net

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 13:41 - pre 254 meseci
Manco,verujem da si ti bio relativno nov,u celoj ovoj zajednici kada si postao moderator,ne po broju sata koje provodis ovde dnevno,ili kako god to formulisao,vec da budes efikasan mod . koji ce da odgovara kada zna odgovor,a ne iz razloga jer neko zna bolji odgovor ili zna bolje od tebe neki deo za tvoj mod deo foruma!
Generalno si imao los pristup ljudima,a hteo si samo da se dokazes!
Sedni ,razmisli malo o sebi,i tvom egu,i tvom impulsu,i mozda ce da nekada shvatis da smo mi svi ovde ljudi ,sa manama i vrlinama,ali da mora da izmedju nas vlada postovanje.

Toliko od mene ...
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 14:25 - pre 254 meseci
Mladost ludost je bio najbolji komentar.. ;)

Manca tebi je sve oprošteno i uvažavamo izvinjenje, ostani slobodno korisnik ES-a, a za mesto moderatora ćemo videti vremenom - ja sam ti rekao na pp iz kojih razloga smatram da trenutno IPAK nisi dovoljno kompetentan za tu dužnost. Ne kažem da svi ostali moderatori jesu, ima tu još propusta, ali pošto si u poslednje vreme dosta aktivan, dobio sam dosta žalbi članova i zaključio da su u pravu.

Pretpostavljam da si mlad još uvek tako da nemoj ovo da shvataš kao kraj sveta i da se ljutiš zbog toga, već samo napred, nastavi da učiš i radiš i razmatraj tuđe kritike i predloge, biće nešto od tebe, siguran sam. :)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 14:26 - pre 254 meseci
Sad ću inače da pročistim onu temu sa banerima od tvojih banera i poruka vezanih za njih, teško je snaći se u celoj temi sada jer je zbog njih i te prepirke postala prevelika.
 
Odgovor na temu

Predrag Damnjanovic
Predrag Damnjanovic
Nis, Srbija

Član broj: 141
Poruke: 1305
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.mycity.rs


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 15:25 - pre 254 meseci
Citat:
manca:
Ja prvo nema mail na eunet, jer zivim u Pirotu pa stim to nema veze!


Onda se izvinjavam za previd.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
212.124.182.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 17:16 - pre 254 meseci
Citat:
Trunks
već je potrebno i moderatorsko iskustvo, sposobnost da proceniš kako objektivno reagovati u svakoj situaciji i slično (što, koliko vidim, nemaš).


Pa Trunks, on nije ni mogao da ima iskustvo, jer je tek nedelju-dve moderaor... Zbog toga ga ne treba kriviti...

Citat:
Nikola Denić
Manco,verujem da si ti bio relativno nov,u celoj ovoj zajednici kada si postao moderator,ne po broju sata koje provodis ovde dnevno,ili kako god to formulisao,vec da budes efikasan mod . koji ce da odgovara kada zna odgovor,a ne iz razloga jer neko zna bolji odgovor ili zna bolje od tebe neki deo za tvoj mod deo foruma!
Generalno si imao los pristup ljudima,a hteo si samo da se dokazes!

Pa ne znam da je imao loš pristup ljudima, (sem što je dosta menjao poruke), a dokazivanje je normalno za svakog ko je nov.
(Moje mišljenje)

Citat:
Gojko Vujovic
Pretpostavljam da si mlad još uvek tako da nemoj ovo da shvataš kao kraj sveta i da se ljutiš zbog toga, već samo napred, nastavi da učiš i radiš i razmatraj tuđe kritike i predloge, biće nešto od tebe, siguran sam. :)

Ovde se slažem sa tobom u potpunosti.

Moje mišljenje je da ste trebali manču još malo da pustite, dok ga ne prođe (početnička euforija). Ali to je samo moje mišlenje.

P.S. Nadam se da se Manča ne ljuti na mene, jer od kad sam mu rekao da pogleda moj banner, počeli su njegovi problemi na forumu, ili se meni samo tako čini...

Hteo bi da čujem od manče, da ja nisam kriv za ovo.

Pozdrav.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....16.06.2003. u 20:50 - pre 254 meseci
Pazi manca, glupo je da se narviraš zbog neke "titule". Šta će ti to.?
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....17.06.2003. u 03:13 - pre 254 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic:
Citat:
Trunks
već je potrebno i moderatorsko iskustvo, sposobnost da proceniš kako objektivno reagovati u svakoj situaciji i slično (što, koliko vidim, nemaš).


Pa Trunks, on nije ni mogao da ima iskustvo, jer je tek nedelju-dve moderaor... Zbog toga ga ne treba kriviti...

Da, slažem se.

Njegova poruka meni:
"Ne iskreno receno nemam do sada iskustava sa uredjivanjem foruma, ali znam dosta toga, ja sam stari clas es-a, kao i najvecih foruma tipa were-here, tako da ja mogu to da radim...."
Mislim da je ušao u sve ovo previše samouveren.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

Toni
Dorćol, Beograd

SuperModerator
Član broj: 15
Poruke: 655
217.26.67.*

Jabber: toni@elitesecurity.org
ICQ: 16451419
Sajt: egoideas.com


Profil

icon Re: Molba za čega...17.06.2003. u 03:22 - pre 254 meseci
Prvo mislim da ES sada već nije forum za sticanje iskustva moderatora.
To je možda jos bio pre dve godine, ili možda još ranije, ali sada trenutno nije sigurno.

A što se tiče titule i Mančinih poruka, podsećaju me na onaj irc sindrom "daj mi opa". To se ne traži nego dobija i zaslužuje znanjem. Ako se "zloupotrebi", ili na bilo koji drugi način dovodi do opravdanog nezadovoljstva ostalih korisnika taj neko treba da dobije sankciju, privremenu ili stalnu nije bitno.

Neću puno da pričam šta se desilo u onoj temi jer je posle 2-3 strane nisam pažljivo pratio [jeste ja sam loš moderator :)], ali ovo što se desilo na ovoj temi je totalno smešno. I kontam da Manča nije hteo da kaže to što je mislio.

A bilo bi super kada bi sada uradio SAVE AS... ove strane pa pročitao ovo što si napisao za koji mesec, godinu, mislim da će te biti smešno, i skontaćeš da je to što si izgubio moderatora totalno nebitno... jer ako pomogneš nekome ovde biće to isto imao ti "gumicu" ili ne...
Jel potpis treba pisanim ili
štampanim slovima?

___________________________________
______
[url=http://www.dizajnzona.com/foru
ms/]dizajnzona.com[/url]
[url=http://www.netizenfaction.com/
]netizenfaction.com[/url]
egoideas.
com

levodesn
o.com
 
Odgovor na temu

factor

Član broj: 4833
Poruke: 413
217.194.133.*



+2 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....17.06.2003. u 10:32 - pre 254 meseci
Čini mi se da je manca mislio, da ima veći autoritet na forumu, ako ispod imena mu piše moderator.
Citat:
Toni
jer ako pomogneš nekome ovde biće to isto imao ti "gumicu" ili ne...
Absolutno se slažem ovom izjavom
 
Odgovor na temu

Ivan Stanojevic
Personal trainer
Dubai

Član broj: 8885
Poruke: 679
195.252.80.*



+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....17.06.2003. u 11:06 - pre 254 meseci
eh manca, manca, prso si totalno :)

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti
- Nepoznati autor
 
Odgovor na temu

manca
N/A

Član broj: 460
Poruke: 1299
*.ptt.yu

Jabber: manca@elitesecurity.org
ICQ: 94432046
Sajt: www.mtldesign.co.sr


+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....17.06.2003. u 14:03 - pre 254 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic:
Citat:
Trunks
već je potrebno i moderatorsko iskustvo, sposobnost da proceniš kako objektivno reagovati u svakoj situaciji i slično (što, koliko vidim, nemaš).


Pa Trunks, on nije ni mogao da ima iskustvo, jer je tek nedelju-dve moderaor... Zbog toga ga ne treba kriviti...

Citat:
Nikola Denić
Manco,verujem da si ti bio relativno nov,u celoj ovoj zajednici kada si postao moderator,ne po broju sata koje provodis ovde dnevno,ili kako god to formulisao,vec da budes efikasan mod . koji ce da odgovara kada zna odgovor,a ne iz razloga jer neko zna bolji odgovor ili zna bolje od tebe neki deo za tvoj mod deo foruma!
Generalno si imao los pristup ljudima,a hteo si samo da se dokazes!

Pa ne znam da je imao loš pristup ljudima, (sem što je dosta menjao poruke), a dokazivanje je normalno za svakog ko je nov.
(Moje mišljenje)

Citat:
Gojko Vujovic
Pretpostavljam da si mlad još uvek tako da nemoj ovo da shvataš kao kraj sveta i da se ljutiš zbog toga, već samo napred, nastavi da učiš i radiš i razmatraj tuđe kritike i predloge, biće nešto od tebe, siguran sam. :)

Ovde se slažem sa tobom u potpunosti.

Moje mišljenje je da ste trebali manču još malo da pustite, dok ga ne prođe (početnička euforija). Ali to je samo moje mišlenje.

P.S. Nadam se da se Manča ne ljuti na mene, jer od kad sam mu rekao da pogleda moj banner, počeli su njegovi problemi na forumu, ili se meni samo tako čini...

Hteo bi da čujem od manče, da ja nisam kriv za ovo.

Pozdrav.


Slobo,
budi spokojan.Uopse te se ne ljutim na tebe, cak sam srecan sto me podrzavas....
Ja bih voleo da je cela zajednica takva!!

Keep the faith....
MTL Design Studio....
http://www.mtldesign.co.sr
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.rev.o1.com



+1 Profil

icon Re: Molba za oprostaj.....17.06.2003. u 20:29 - pre 254 meseci
bas lepo da ima razumevanja na ovom svetu...

ajde sad neka neko obrise ovu temu, molim vas, ne mogu da verujem da nije odavno obrisana.
FBzP
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Molba za oprostaj.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5538 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.