Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa

[es] :: Advocacy :: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa

[ Pregleda: 2796 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikolaci

Član broj: 17479
Poruke: 61
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa04.02.2007. u 18:02 - pre 209 meseci
Pre manje od mesec dana odneo sam monitor u servis, i popravili su ga. Nije radio ni 15 minuta i pokvario. Opet sam ga odneo i opet su ga popravili i rekli da se sad nece kvariti. Naravno isti simptomi i opet ne radi. Fiskalni naravno nemam i platio sam popravku u evrima. Kakva su moja prava, tj da li imam prava da trazim da mi vrate pare?
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.adsl.beotel.net.

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa04.02.2007. u 21:20 - pre 209 meseci
Probaj prvo da sredis stvar lepim putem, a ako nece da poprave/vrate pare nazad, opcije su sud a pre toga trzistna inspekcija i financiska policija :) a to ce ih mnogo skuplje kostati.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
194.106.187.*



+6455 Profil

icon Re: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa04.02.2007. u 22:13 - pre 209 meseci
Ako ti se na monitoru pokvarila stvar A, ti odneo na servis i oni popravili stvar A, i nakon 15 minuta rada ti se opet pokvari stvar A - moraju da poprave ponovo o svom trošku (koliko mi se čini, majstori po zakonu moraju da garantuju minimalno 30 dana za svoje radove).

Međutim ako ti on popravi stvar A, a tebi se posle 15min pokvari stvar B, onda majstor nije dužan ništa, i treba da platiš novu popravku.

 
Odgovor na temu

nikolaci

Član broj: 17479
Poruke: 61
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa04.02.2007. u 22:44 - pre 209 meseci
Pa ne znam sta se kvarilo. Znam samo da je simptom kvara bio isti. Koliko puta da nosim monitor i da mi se isto kvari svaki put?
 
Odgovor na temu

jorganwd
Muris Kurgaš
/dev/null

Član broj: 65537
Poruke: 779

Sajt: www.remote-exploit.org


+34 Profil

icon Re: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa09.02.2007. u 15:53 - pre 209 meseci
Cist racun - duga ljubav. Fiskalni racuni nisu samo radi drzavne kase, vec i neka vrsta garancije potrosaca. Moze da ti uvali nesto i posle kaze da to nisi kupio kod njega recimo, ma ima milion slucajeva...
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Povracaj novca zbog lose uradjenog servisa

[ Pregleda: 2796 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.