Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS: Problemi u radu, korisnički servis...

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS: Problemi u radu, korisnički servis...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63530 | Odgovora: 189 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon MTS: Problemi u radu, korisnički servis... 28.08.2006. u 18:36 - pre 214 meseci
Meni je danas stigao od njih sms sa pitanjem da li neću da koristim ovu uslugu pa da onda pošaljem besplatan sms sa NE. Ne znam zašto bih odbijao ovu uslugu, ako neću da koristim, valjda je dovoljno da to ne radim. Ili ima nešto što ne znam?
Mislim da počinje od septembra i naravno da ću povremeno da koristim, pod uslovom da nije uslovljeno prosečnim dosadašnjim računom kao što je na 063.

[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 25.02.2008. u 01:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?29.08.2006. u 16:47 - pre 214 meseci
ja sam danas dobio poruku kako ce mts davati na poklon 10% iznosa za sve dopune koje posaljem sa svog postpaida na prepaid broj.
Znaci ako dopunim nekog sa 200 dinara, on ce dobiti 220.
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?30.08.2006. u 21:10 - pre 214 meseci
Meni je uz racun za jul dosao kao info o usluzi dopune prepaid brojeva i to od 1. septembra, medjutim to je pre 20tak dana radilo bez problema posalje se poruka dobije odgovor izmenite i otkucate umesto XX DA i dopunjuje broj. Medjutim sad pre par dana sam probao opet i ne radi, valjda ce proraditi od 1. septembra. A mislim da to sa odgovorom da nezelite uslugu je jako korisno bas sto je rekao neko pre mene da neko to ne zloupotrebi mada postoji ogranicenje, do 500 din valjda je dnevni limit, a 3000 mesecni. A takodje je dosla poruka u kojoj stoji da ce dopuna kredita biti uvecana za 10% iznosa, i da ta promotivna akcija vazi do 31.12
 
Odgovor na temu

Guardian OfThe Blind
Beograd

Član broj: 1048
Poruke: 78
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?02.09.2006. u 15:39 - pre 214 meseci
Čisto da napomenem da je usluga počela da radi, i prvog i drugog (septembra) sam poslao dopune i sistem radi veoma brzo. Odmah sam ih zvao sa pitanjem o podizanju limita pošto imam mesečne potrebe za slanjem dopuna od preko 10000 dinara a odgovarao bi mi i povećani dnevni limit, bar na 1000 dinara. Naravno, još uvek ne znaju šta da mi kažu, i oni čekaju da prođe neko vreme, pa će videti da li će limiti moći da se pomeraju i da li će uopšte usluga biti dobro prihvaćena. Do tada ću morati da koristim još nečiju post-paid karticu što i nije toliki problem osim ako mi baš bude zatrebalo da za jedan dan pošaljem više hiljada dinara (malo je nezgodno i kada nekome hoću da pošaljem hiljadu pa moram da delim na 2 transakcije ali je sa 2 kartice to već podnošljivo). U svakom slučaju, velika je ušteda vremena u odnosu na "klasične" načine a bonus od 10% do Nove Godine je stvarno velikodušan.
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
82.117.201.*



+7 Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?02.09.2006. u 20:54 - pre 214 meseci
Zanima me da li ima dodatnih troskova?

za slanje SMS-a itd
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+5 Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?02.09.2006. u 21:03 - pre 214 meseci
Nema dodatnih troskova, sms je besplatan. Skine ti onoliko koliko ti dopunis nekom kredit,ni pare vise.
 
Odgovor na temu

sinpetrovic
Sinisa Petrovic
Beograd

Član broj: 37549
Poruke: 223
*.sbb.co.yu.



+16 Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?03.09.2006. u 14:26 - pre 214 meseci
Sada sam zvao 789

Iako sam juce vec dopunio sa 100 dinara moj prepaid

kazu da cu najverovatnije taj servis moci koristiti tek od sutra zbog tehnickih problema

minimalni iznos je 150.00 din, stim da sve uplate do 31.12 dobija se jos 10%

slanje poruka na broj 8787 je besplatno

i zaduzujem se za samo taj iznos koji sam ukucao.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem prilikom dopune kredita sa postpaid broja na prepaid?03.09.2006. u 15:47 - pre 214 meseci
Baš sam probao kako radi, uplatio sestri i sve je prošlo normalno ... osim što nigde u poruci ne piše od koga je. Malo mi je to glupo, ajde da ima opcija ako neko baš neće da se vidi da je uplatio ali valjda je normalno da se pokaže sa kog su broja stigle pare.
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Problem sa 064 halo tonom06.09.2006. u 17:08 - pre 214 meseci

http://www.mojhaloton.com/
SMS:ukucam SIFRA na 775 i ne dobijem nikakvu sifru

JEL RADI NEKOM?




...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Problem sa 064 halo tonom06.09.2006. u 19:06 - pre 214 meseci
Nekad radi,nekad ne.Ne znam razlog za to.
Ali znam da je jednostavnije da nazoves 789 i kazes koju pesmu zelis da ti postave kao halo ton.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

milos036

Član broj: 87169
Poruke: 209
217.169.219.*



Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu02.02.2007. u 19:53 - pre 209 meseci
Mislim da su prekrsili svaku meru. Neko vece sam kupio karticu i sve je bilo ok dok nisam poslao poruku. Izvestaj nije stigao... Pise samo Waiting... Zvao sam korisnicki i posle jedno 3-4 dana cekanja javio mi se jedan """VRLO LJUBAZAN GOSPODIN""" kojem sam objasnio problem i rekao mi je ovako...

Ukucaj taj kod #35*0000*16#, dovidjenja... Tu sam vec poludeo... Poruke mogu da saljem ali ne size izvestaj, a meni poruke ne mogu ni da stignu, a pozivi ok rade... Poludeo sam i opet zovem korisnicki servis ... Ovaj put sam cekao jedno 40 min... I javila se "fina" gospodja... I izrazio sam zelju da mi blokiraju karticu... I sada cujte ovo...

U attachemntu je...

P.S. Verovatno sam po njima od njih ukrao karticu...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

gojnik
Borko Mihajlović
Web Developer
Subotica

Član broj: 10998
Poruke: 1299
*.beobug.com.



+25 Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu02.02.2007. u 21:19 - pre 209 meseci
Kucaj *#35# i reci šta ispiše.
-GoJNiK-
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.ETF.BG.AC.YU.



+5 Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu02.02.2007. u 21:33 - pre 209 meseci
Pa mislim da si kupio karticu na trafici, il tako nesto, znaci MTS nema podatke o tebi, tj o vlasniku te kartice, i meni deluje sasvim normalna ta procedura.
E sada, ne vidim zasto hoces da ti blokiraju karticu, ako ti se ne svidja kartica, imas probleme, probaj zamenuti tel/podesiti, baci karticu ako ti je traze
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
212.200.181.*



+6 Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu02.02.2007. u 22:01 - pre 209 meseci
nisi jedini, dosta ljudi ima problema sa sms-om na ovim novim karticama, ali to ovi u mts-u nikako da shvate
 
Odgovor na temu

iskicm
Iskic MArko
Loznica

Član broj: 43695
Poruke: 37
*.maksnet.net.

Sajt: r00tb00t


Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu02.02.2007. u 22:41 - pre 209 meseci
Legitimni vlasnik kartice je verovatno vlasnik trafike, jer je on te kartice kupio u nekom od Telekomovih predstavnistava, na svoju licnu kartu, ili ime firme, kako god. A to sto je on te kartice preprodavao...
MTS-ove kartice treba da se aktiviraju pozivom, a ne porukom(koja je uzgred budi receno i besplatna). Znaci treba prvo da ti skine koju paru sa racuna, pa tek onda mozes da saljes besplatne poruke. E ako se vec prevaris pa je aktiviras slanjem poruke, onda probas sa tim kodovima #35... A ako to ne ide, onda oni napisu neki nalog i reaktiviraju karticu... A sto bi neko ponistavao karticu, stvarno ne vidim razlog... Ako ti ne treba bacis je :)
Iskić MArko, me.
 
Odgovor na temu

ESMON
Milan Pavasovic
Beograd

Član broj: 86885
Poruke: 25
*.adsl.beocity.net.

ICQ: 17945111


Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu31.08.2007. u 03:09 - pre 202 meseci
Unapred hvala svima koji su odvojili svoje vreme citajuci o mojim problemima, prica i nije kratka:)

Pre nekih 3 meseca poceo sam ozbiljno da sumnjam da moja Mota A925 otkazuje poslusnost zbog ispadanja is slicno.

Naime cesto mi se desava da aparat izgubi mrezu, pa stalno dobijam izvestaje o propustenim pozivima. Veci deo svog radnog dana cirkulisem po krugu 2 i vec sam se spremao za backup/sync i hard reset telefona kad me snaslo letovanje u Tunisu gde sam kupio lokalnu karticu i za 15 dana tamo NI JEDNOM nisam imao slican problem. Po povratku u BGD i vracanju moje prepaid kartice sve se pocelo ponavljati.

Tad sam shvatio da to verovatno nije do aparata nego do moje kartice. Odlucim se za neki post paid paket i predjem na NOVU karticu, ali ubrzo shvatih da i dalje imam slicnih problema:( !

Naravno da bi se uverio zamenio sam aparate sa devojkom i svoju karticu obacio u Nokiu 3210 (cini mi se:)) i ubrzo otkrio da ni to ne pomaze jer sad moja Mota njoj radi OK a ja imam probleme na Nokiji:)

Pre par dana kupi si nov aparat HTC TYTN ubacim svoju problematicnu karticu pozovem i primim poziv probam wifi bt i ostale divote na paratu i uverim se da on radi OK. Nakacim ga na punjac i sutradan u 7 i 30 shvatim da sam offline jer ne mogu da platim parking. Nije mi polazilo za rukom da se povezem sledecih 5-6 sati. U tom periodu probao sam druge kartice u HTC-u sa iste mreze i sve su radile ok a moja kartica u tim telefonima je uz probleme makar hvatala i gubila mrezu.

Odem u KS MTS-a i decko ubaci karticu u tester aparat, ona se registruje, ali ubrzo zatim izgubi mrezu i odbija da se konektuje. Covek kaze zamenit ce je besplatno samo cu morati sacekati dan-dva na aktivaciju pa odlucim da to ostavim za danas i odem u drugi KS u Kumanovskoj. Tamo drugi covek ubaci karticu u svoj test aparat i kaze da kartica nije ostecena i da ne zele da je zamene bez razloga. Ja mu tad ispricam celu ovu jadost koju i ovde pisem nakon cega sam dobio TRECU karticu i cekam da se aktivira. Mislim da ce mi problem ostati i sa novom karticom sto me dovodi do "dead enda" jer ne mogu da ukapiram o cemu se radi.

Ima li neko slicnih problema i ideje o cemu se ovde radi!

Svaka cast svima koji su izdrzali dovde:)

POZ!
 
Odgovor na temu

xtraya
Vladanko Vladanovic
Belgrado

Član broj: 323
Poruke: 1011
85.222.163.*

ICQ: 6072593


+49 Profil

icon Re: MTS: Problemi u radu31.08.2007. u 23:15 - pre 202 meseci
3G?

Ha ha , paaa ispadala je ona meni 100 puta sa 3G transporta, samo odjednom izadje NO ACCESS...

Naravno ista stvar se desavala drugarima sa A925, a onda sam uzeo K610i i takodje ista stvar se desava
Na eriksonu na GSM only rezimu , sve radi tip-top

Taj prelaz GSM/3G i obratno ponekad ne radi kako treba
Hmmm , na VIP-u 3G preko iphone-a 2,6 Mbps DL i 1,4 UP ...
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: kada li ce presek08.09.2007. u 22:49 - pre 202 meseci
>

Kakvu sifru trazi automat na 788?
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: kada li ce presek09.09.2007. u 00:38 - pre 202 meseci
Četiri poslednje cifre PUK koda.
 
Odgovor na temu

Nesha_bg
c:\Beograd\Sremcica

Član broj: 44776
Poruke: 118
*.adsl-1.sezampro.yu.

ICQ: 193210132
Sajt: www.srecnanova.com


Profil

icon Re: kada li ce presek12.09.2007. u 01:13 - pre 202 meseci
Citat:
Strasno je to da vam operater u C.C. ne moze promeniti tarifu vec to mozete uciniti samo preko automata ili setnjom do korisnickog servisa telekoma Srbija u vasem gradu...

ne poslovno zar ne???


Mislis da bi bilo poslovno da ti operater promeni tarifu? A sta bi naprimer bilo da neko uzme tvoj telefon i promeni tarifu preko call centra na recimo bel 1000 ili fresh 4000 ? Naravno sa tvojim podacima ? Kao sto je nekad bilo slicno za uslugu moj halo ton....

Pozz iz call centra mts-a :)
Sremcica bez ZICA
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS: Problemi u radu, korisnički servis...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63530 | Odgovora: 189 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.