Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sistem Eror!Windows upozorava...

[es] :: Zaštita :: Sistem Eror!Windows upozorava...

[ Pregleda: 1935 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

roza
BP

Član broj: 110038
Poruke: 134
82.208.195.*



+3 Profil

icon Sistem Eror!Windows upozorava...01.02.2007. u 14:27 - pre 209 meseci
Drugar me zamolio da mu pogledam lap top.Stalno mu izbacuje upozorenje pored sata sistem eror.Neznam tacno sta pise uglavnom spominje viruse i spyware-ve od kojih ne moze Windows(service pack 1) normalno da radi.Skeniro sam ga sa kasperskim internet security i nasao je oko 52 infekcije- trojanaca,crva,adwerova,spywerova itd.Znaci komp je inficiran zesce.E mene sad zanima ako pocnem da ih brisem da li cu ostetiti sistem tj.Windows ili mu negine reinstalacija? E da na njemu ima veoma vaznih podataka u programu BlueSoft(mislim da je to za vodjenje knjiga) i nema instalaciju tog programa.A i skup je ko djavo!Pa dajte neki savet!Unapred zahvalan!
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Sistem Eror!Windows upozorava...01.02.2007. u 15:33 - pre 209 meseci
1. Ne postoji ni jedan valjan razlog da neko nema instaliran xp service pack 2.
2. Pre bilo kakve akcije, napravi backup svih podataka a koji se odnose na finansijski program Blue Soft.
Nisam imao iskustva sa njim, ali pozovi podrsku i pitaj ih koje direktorijume da sklonis i da li ima neku automatizovanu backup opciju.
3. Potpuno je nebitno sto ne poseduje instalacioni CD jer ako je platio licencu i podrsku, uvek moze dobiti kopiju.

Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Sistem Eror!Windows upozorava...01.02.2007. u 17:55 - pre 209 meseci
E sad, problem je vjerovatno sto nije bio tu kad se BS placao, pa je uzeo "onu drugu" verziju, "malcice" jeftiniju.
tyranBL
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Sistem Eror!Windows upozorava...

[ Pregleda: 1935 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.