Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MOLIM ZA POMOC!!! - Wireless, wlan, povezivanje,... HITNO!!!!!!!!

[es] :: Wireless :: MOLIM ZA POMOC!!! - Wireless, wlan, povezivanje,... HITNO!!!!!!!!

[ Pregleda: 3245 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Iron Maiden Fan

Član broj: 132263
Poruke: 15
212.200.177.*



Profil

icon MOLIM ZA POMOC!!! - Wireless, wlan, povezivanje,... HITNO!!!!!!!!30.01.2007. u 19:16 - pre 209 meseci
Pozdrav svima,

pretrazivao sam ovaj forum,.. procitao veci broj tema vezanoza wireless, ali nisam nasao sve informacije koje su mi potrebne, pa ako neko ima slobodnog vremena, dobre volje i znanja naravno, bio bih mu zahvalan da mi odhovori.

E, pa ovako.

Uz MSI K8N maticnu plocu sam dobio uz standardnu opremu za nju i MSI 802.11g
http://www.msi.com.tw/program/...cmu/pro_cmu_detail.php?UID=608

Em sad, koristio bih je za povezivanje sa drugim racunarima - direktno, ako je moguce - kako sam video na ovom forumu kartica mora da podrzava ad-hok,.. da bi se direktna konekcija mogla uspostaviti :) - da li ova kartica koju posedujem to podrzava!????
Takodje, interesuje me realan domet za povezivanje, brzina i sl....
hkm... jedan drug sa kojim bih se povezao ima ugradjenu karticu u MSI MEGABOOK L710 - da li je moguca konekcija izmedju moje i ove iz notebooka? Takodje na drugom racunaru ima MSI, ali u vidu USB adaptera! - da li je moguca veza izmedju nje i one iz notebooka i te, i da li je moguca veza izmedju ove moje i USB?

E, da.... ne razumem se, kao sto se da videti u mreze... te bih Vas zamolio da ako mozete ovde prekopirate ili mi date urlove stranica na kojima mogu naci parametre za podesavanje kartica i windowsa...

Unapred zahvalan!
Hitno mi je! :(
 
Odgovor na temu

Goxomania
Bečej

Član broj: 119081
Poruke: 44
80.74.160.*



+1 Profil

icon Re: MOLIM ZA POMOC!!! - Wireless, wlan, povezivanje,... HITNO!!!!!!!!30.01.2007. u 20:48 - pre 209 meseci
Vecina wifi adaptera podrzava ad-hok, verovatno sve koje se mogu koristiti kao klijent adapter. Tako da cemo pretpostaviti da i tvoj adapter to podrzava. Jesi li uspeo da dignes drajvere za pomenuti hardver i vidis ne uspostavljenu konekciju u network connections? Ako si to uradio sigurno ces na forumu naci dalje objasnjenje za setovanje same mreze i serovanje interneta itd... to je objasnjavano vise puta. Ako je nesto drugo problem, pisi dokle si stigao...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: MOLIM ZA POMOC!!! - Wireless, wlan, povezivanje,... HITNO!!!!!!!!

[ Pregleda: 3245 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.