Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GeForce 4Ti

[es] :: Video karte i monitori :: GeForce 4Ti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6371 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikis
Mihailo Stefanović
Beograd

Član broj: 1825
Poruke: 767
*.verat.net

Sajt: www.mikis.org


Profil

icon Re: GeForce 4Ti30.06.2003. u 01:55 - pre 253 meseci
"Kupio sam fiću i on je bio go*vno i onda sam ga prodao i kupio golfa i sad sam zadovoljan". Mislim, stvarno. Stavljaš u istu rečenicu dve kartice od kojih je jedna 3 (TRI) puta skuplja od druge. ATI-jeve kartice do Radeona 8500 su bile da ne kažem šta u odnosu na bilo koju nvidiju, o njihovim drajverima neću ni da trošim reči.

Vidiš ja pamtim i ATI kartice pre Radeona, i pre nvidije, i uvek su imale odličnu 2D sliku, sr***e 3D (kad ga je bilo), nedorađene drajvere i preveliku cenu. ATI je opstajao zahvaljujući tome što su imali ugovore sa velikim OEM-ima (HP, Dell, Compaq...) i preko njih uvaljivali kartice ljudima koji nisu znali za bolje. E tek kad ih je nvidija raskantala i oduzela im ogroman deo tržišta, jer su ljudi shvatili da se za manje para može dobiti mnogo kvalitetnija kartica, onda im je došlo iz du***ta u glavu i napravili su proizvod koji stvarno valja. Možete pljuvati nvidiju koliko hoćete, ali činjenica je da su oni bili glavni faktor ovako brzog razvoja 3D akceleratora.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: GeForce 4Ti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6371 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.