Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bežični internet zona.ba iskustva

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Bežični internet zona.ba iskustva

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 800569 | Odgovora: 3784 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

virtualx
bihać - BIH

Član broj: 5930
Poruke: 3383
*.PPPoE-4165.sa.bih.net.ba.

ICQ: 11


+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva28.06.2007. u 12:47 - pre 204 meseci
pa brzina je super, sa tim paketom 128Kb/s
on je 20KM mjesecno jeli tako.
torrent i onako sporo skida, u vecini slucajeva.
samo jeli to flashget ili torrent ,nekontam.
jesil probavao dc++ ,lime wire, rapidshare.
kako ide download sa njih, jeli sporija brzina i moze li se ikako skidati sa p2p programa kako treba.

 
Odgovor na temu

vlado85
Stanisic Vladimir
Pale - BiH

Član broj: 113160
Poruke: 162
87.250.117.*

Sajt: www.rsplaneta.com


Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva28.06.2007. u 21:13 - pre 204 meseci
Flash Get skida i sa torenta. Brzina sa torenta je najbolja u slucaju na slici. Inace kada je dobar torent, onda pada najvise do 13 kb/s... Sa rapidshare brzina skidanja dolazi do 16 kb/s i ne pada ispod 15 kb/s... Sledeci mjesec uzimam duplo ili trostruko bolji paket, pa cu vam javiti kakvo je stanje.


Ja sam Vladimir web designer, designer, photographer, reporter, social network manager iz Republike Srpske. Pogledajte dio mog portfolia: http://www.rsplaneta.com/
 
Odgovor na temu

Kiki__
Kiki Kecanovic
BiH Bihac

Član broj: 149794
Poruke: 28
91.191.16.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva29.06.2007. u 09:42 - pre 204 meseci
Citat:
l0st: Da za 30 KM brzina je oko iznad 20 KB/s tacnije oko 25, s Internet Download Managerom ide i do 35 nekad, al u posljednja dva dana stvarno ... zaguseno, da je samo kod mene tako onda bi znao da je do opreme.


Nazalost i kod mene je posljednji dana nesto zaguseno download neide http protokol zeza ma cim ga pocnes hvaliti.....
A reci mi lost jesi li konektovan na ZONA Bihac ili ZONA Bihac 1??
 
Odgovor na temu

Kiki__
Kiki Kecanovic
BiH Bihac

Član broj: 149794
Poruke: 28
91.191.16.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva29.06.2007. u 11:33 - pre 204 meseci
l0st sto se tice ovoga zagusenja zvao sam zonu i kazu da je na kozari crkla oprema pa da su prelinkovali na bihac i doslo do zagusenja....Kazu da ce biti rijeseno do 6h danas.....
 
Odgovor na temu

l0st
Bihać

Član broj: 150003
Poruke: 17
91.191.16.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva30.06.2007. u 11:08 - pre 204 meseci
Citat:
Kiki__: l0st sto se tice ovoga zagusenja zvao sam zonu i kazu da je na kozari crkla oprema pa da su prelinkovali na bihac i doslo do zagusenja....Kazu da ce biti rijeseno do 6h danas.....


Pa znao sam ja da nesto nije uredu, al kad im je web site katastrofa pa nemaju novosti da bar upozore il objave u cemu je problem, a ne ovako da se mislis jel do opreme il nesh deseto, usput ja sam na Zona Bihac 5 (Ripač).
 
Odgovor na temu

virtualx
bihać - BIH

Član broj: 5930
Poruke: 3383
*.PPPoE-1208.sa.bih.net.ba.

ICQ: 11


+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva30.06.2007. u 21:43 - pre 204 meseci
pa koliko imaju odasiljaca i gdje.
ja znam za brekovicu, bijeli neboder, evo i ripac.

 
Odgovor na temu

LAsERtri
LAsERtri
Tuzla

Član broj: 114094
Poruke: 236
91.191.15.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva30.06.2007. u 23:29 - pre 204 meseci
Pozdrav.

Jel tko da hacknemo master password od mikrotika , Routera sa winboxom sebi odblokiramo portove ;)

Ma lose je ovo, ebiga kod mene sve fercera normala samo eto SRA?? ovo za online igranje dosadi nonstop surfanje umori se :D

Izgleda dobili su bolje pakete od T-Com-a sada je opet full speed prije neki dan je bilo za jedno 20-50% manja brzina
LAsER 2000-2009
 
Odgovor na temu

benjo_1

Član broj: 143528
Poruke: 234
87.250.103.*



+1 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva02.07.2007. u 13:52 - pre 204 meseci
ma...evo zadnji dana jedva otvara stranice...radi radi...i nesane...nemozes stranice otvorit.....a signal mi isti

kako kod vas???---ova zadja sedmica
!TTV!vNAIDnLMWUpc13GgogBWsH1qQAWcBA2bMqmYJiVOqQvQl3Ga9zELlwCuZJUpWyTt!TTV!
 
Odgovor na temu

virtualx
bihać - BIH

Član broj: 5930
Poruke: 3383
89.146.171.*

ICQ: 11


+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva02.07.2007. u 19:58 - pre 204 meseci
pa jesu vratili link za kozaru ili je jos uvijek preusmjerenje preko bihaca.
da nema tih zezanja i kocenja, usporenja ,zagusenja ,ja bi odmah odjavio adsl i presao na to.

kad je sve to nesigurno, sad radi , sad nece, sad koci, pa malo radi ok, pa opet koci sporo ide.

 
Odgovor na temu

dragansar
Sarajevo

Član broj: 84903
Poruke: 612
87.250.117.*

Sajt: https://nf-tel.com


+22 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva02.07.2007. u 21:39 - pre 204 meseci
Citat:
benjo_1: ma...evo zadnji dana jedva otvara stranice...radi radi...i nesane...nemozes stranice otvorit.....a signal mi isti

kako kod vas???---ova zadja sedmica


Inace ova sedmica je dosada sa najvise prekida.U zadnjih 6 meseci nije bilo ovoliko prekida kao u ovoj sedmici.Al verujem da ce ustabiliti mrezu, valjda! Do sada su to radili vrlo brzo i efikasno
Šaka
 
Odgovor na temu

l0st
Bihać

Član broj: 150003
Poruke: 17
91.191.16.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva03.07.2007. u 16:54 - pre 204 meseci
Bas je zadnjih dana katastrofa, radi malo, pa prestane skroz, nece da otvara stranice, a valjda prave nesto
 
Odgovor na temu

dragansar
Sarajevo

Član broj: 84903
Poruke: 612
87.250.117.*

Sajt: https://nf-tel.com


+22 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva03.07.2007. u 19:55 - pre 204 meseci
Danas je nesto svasta uradjenjo na mrezi.Pa nadam se je ovo kraj problema.Al videcemo...
Šaka
 
Odgovor na temu

moscow
Nikola Kovač
Istocno Sarajevo

Član broj: 43589
Poruke: 45
87.250.109.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva03.07.2007. u 22:03 - pre 204 meseci
Da, poslije visecasovne pauze, opet imamo signal... (I.Sarajevo). Signal je za sada uredu, vidjecemo kako ce biti ovih dana (nadam se kao i do sada)!
ASUS A6000 + FujitsuSiemens Pocket Pc LOOX 720
 
Odgovor na temu

gorgar
goran ilic
brcko

Član broj: 78108
Poruke: 25
91.191.17.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 00:22 - pre 204 meseci
Prvo da se izvinim svima ako sam se ubacio na gornju listu ali dosta je sporo tako da nemogu da idem do kraja...
Od prije dvadeset pet dana sam korisnik zona.ba... i odmah da vam kazem "DIVNO" osjedio sam i sad sam striji za
godinu dana, a izgubio zivaca kolko hocete. Ja dugo nisam htio da se prikacim na jednog operatera (a zivim u Brckom)
koji je redovno iskakao pa me moj drug S> sav sretan pozvao da mi da informaciju o "SUPER OPERATERU" i da trkom
odem da uzmem opremu sto i ja ucinih JE.. mi pas mater. Otprilike evo veceras sam se logovao nekih 65 minuta pa ga uhvatim na foru restartovanja komp. pa on nekako se loguje (sam bog zna kako) i sad razmisljam da probam vudu da
od babe zakoljem pile i nogicom (naravno krvavom ) i poadanjem u trans probam novu foru logovanja.
Neznam jeli na ovoj strani ili na drugoj ali da odgovorim na neke komentare...
Postovani Mirza car kazes neodgovaraju ti na mail odmah ti je jasno o kome se radi, a telefonska podrska je kao u
microsoftu sve sa tobom lijepo razgovara ali ti nista nekaze tj. kaze vjerovatno je sada momentalno doslo do problema samo
sto je meni to momentalno vec mjesec dana.
Masivko sta znaci obicni korisnik ej BRE.... ja sam korisnik nema tu obicni ili profesionalni ja sam trazio najjaci paket 512
za 60 km pa ne znam sta je tu obicno.... EVO PREKIDE SE...... nastavljam...
Glupower vec si spomenuo kolegu DADU sto znaci da imas neke veze sa njim pa ih hvalis, aaaaaaaa brate dodji kod mene
pa da vidis koliko sam udaljen od predajnik cirka 200m da se malo bolje zaletim rokno bih i kamenom u predajnik tj. nazovi
predajnik....
Nemogu vec da se sjetim svih odgovora ali ljudi zona je za....... naroda jos danas sam kontaktirao RAK da ukazem na prevaru
ja nisam njih pitao koliko sta kosta nego trazio sam najskuplje a oni su odgovorili da je to dovoljno valjda nesigurni u sebe.
Nekome vjerovatno ide dobro jer su oni rasprostranjeni svugdje po Bosni i H. evo opet puce veza ***ote....
Neko rece da je bolje od ADSL-a (idi brate) to jeste prica ali negdje na zapadu gdje su normalni i zakonski
operateri koji zele da odrze svoj posao.
Ako nevjerujete rado cu slikati monitor i da vam slikam gdje je predajnik pa da vidite...u svakom slucaju ko ima
mogucnost za adsl neka uradi to jer je to momentalno najbolja varijanta (nazalost ja sam na nekoj indijanskoj centrali)
Ovo je drustvo OPUC sledeci put uplacijem samo 125 mb da se jos i9gram sa njima i da dodam da ih necu ostaviti na
miru i kao sto bi rekao M.Beckovic "CERECEMO SE JOS"
iZVINJAVAM SE AKO SAM BIO NAPORAN.

ps. OVI STO IH HVALE SLOBODNO PROVJERITE NJIHOVE ADRESE VECINA SARADJUJE SA NJIMA ILI PRODAJE ANTENE.


gogy
 
Odgovor na temu

gorgar
goran ilic
brcko

Član broj: 78108
Poruke: 25
91.191.17.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 00:23 - pre 204 meseci
Prvo da se izvinim svima ako sam se ubacio na gornju listu ali dosta je sporo tako da nemogu da idem do kraja...
Od prije dvadeset pet dana sam korisnik zona.ba... i odmah da vam kazem "DIVNO" osjedio sam i sad sam striji za
godinu dana, a izgubio zivaca kolko hocete. Ja dugo nisam htio da se prikacim na jednog operatera (a zivim u Brckom)
koji je redovno iskakao pa me moj drug S> sav sretan pozvao da mi da informaciju o "SUPER OPERATERU" i da trkom
odem da uzmem opremu sto i ja ucinih JE.. mi pas mater. Otprilike evo veceras sam se logovao nekih 65 minuta pa ga uhvatim na foru restartovanja komp. pa on nekako se loguje (sam bog zna kako) i sad razmisljam da probam vudu da
od babe zakoljem pile i nogicom (naravno krvavom ) i poadanjem u trans probam novu foru logovanja.
Neznam jeli na ovoj strani ili na drugoj ali da odgovorim na neke komentare...
Postovani Mirza car kazes neodgovaraju ti na mail odmah ti je jasno o kome se radi, a telefonska podrska je kao u
microsoftu sve sa tobom lijepo razgovara ali ti nista nekaze tj. kaze vjerovatno je sada momentalno doslo do problema samo
sto je meni to momentalno vec mjesec dana.
Masivko sta znaci obicni korisnik ej BRE.... ja sam korisnik nema tu obicni ili profesionalni ja sam trazio najjaci paket 512
za 60 km pa ne znam sta je tu obicno.... EVO PREKIDE SE...... nastavljam...
Glupower vec si spomenuo kolegu DADU sto znaci da imas neke veze sa njim pa ih hvalis, aaaaaaaa brate dodji kod mene
pa da vidis koliko sam udaljen od predajnik cirka 200m da se malo bolje zaletim rokno bih i kamenom u predajnik tj. nazovi
predajnik....
Nemogu vec da se sjetim svih odgovora ali ljudi zona je za....... naroda jos danas sam kontaktirao RAK da ukazem na prevaru
ja nisam njih pitao koliko sta kosta nego trazio sam najskuplje a oni su odgovorili da je to dovoljno valjda nesigurni u sebe.
Nekome vjerovatno ide dobro jer su oni rasprostranjeni svugdje po Bosni i H. evo opet puce veza ***ote....
Neko rece da je bolje od ADSL-a (idi brate) to jeste prica ali negdje na zapadu gdje su normalni i zakonski
operateri koji zele da odrze svoj posao.
Ako nevjerujete rado cu slikati monitor i da vam slikam gdje je predajnik pa da vidite...u svakom slucaju ko ima
mogucnost za adsl neka uradi to jer je to momentalno najbolja varijanta (nazalost ja sam na nekoj indijanskoj centrali)
Ovo je drustvo OPUC sledeci put uplacijem samo 125 mb da se jos i9gram sa njima i da dodam da ih necu ostaviti na
miru i kao sto bi rekao M.Beckovic "CERECEMO SE JOS"
iZVINJAVAM SE AKO SAM BIO NAPORAN.

ps. OVI STO IH HVALE SLOBODNO PROVJERITE NJIHOVE ADRESE VECINA SARADJUJE SA NJIMA ILI PRODAJE ANTENE.


gogy
 
Odgovor na temu

LAsERtri
LAsERtri
Tuzla

Član broj: 114094
Poruke: 236
91.191.15.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 00:34 - pre 204 meseci
Citat:
ps. OVI STO IH HVALE SLOBODNO PROVJERITE NJIHOVE ADRESE VECINA SARADJUJE SA NJIMA ILI PRODAJE ANTENE.


Pozdrav.

To za signal zavisi odakle signal primas. Npr ja primam sa njihovog cvorista sa ozrena i kod mene je u 99% slucajeva konekcija stabilna i prisutna...

Samo kako citam po forumima totalno ne organizovano se radi. Nije firma kao firma da zna za svoje radnike...
Al imaju opravdanje, skoro su poceli da rade oko net-a pa potrajat ce to jos malo dok bude stabilno sve...

A i dobro dode gdje nema ADSL-a (bez ogranicenja) WIFI je resenje ;) koliko toliko!
LAsER 2000-2009
 
Odgovor na temu

benjo_1

Član broj: 143528
Poruke: 234
87.250.103.*



+1 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 09:17 - pre 204 meseci
hm...zadnji dana cisto sra**......nemozes se conectovat......kaze wrong user name or pasword..a evo sinoc stavio da skidam torrent...
ozgleda opet smanjili p2p protok..od prije 2 sedmice skidanja na 27kB/sec sada skida na 7kB/sec(paket od256)
!TTV!vNAIDnLMWUpc13GgogBWsH1qQAWcBA2bMqmYJiVOqQvQl3Ga9zELlwCuZJUpWyTt!TTV!
 
Odgovor na temu

masivko

Član broj: 21450
Poruke: 185
*.net
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 13:55 - pre 204 meseci
>
>
Ma kakvo crno opravdanje?? Kako skoro poceli da rade??? Pa moja firma je
na njihovom profi paketu sa 5ghz opremom i sve radi "ko zvono" vise od
godinu dana. Koga god sam pitao ko koristi 5ghz pakete zone, svi su
zadovoljni.
Na 2,4ghz su problemi. sad cu da ponovim ono sto se odavno govori.
Ne mozes da imas kvalitetan bezicni link ako je oko tebe 20 amaterski i
nepazljivo sklepanih antena (kantene, bikvadi i ostala cuda), koje zrace
u svim pravcima a ne samo tamo kuda bi trebalo. Pa se onda los signal
nastoji poboljsati jacim predajnikom, pa onda jos vise unese "smeca" u
eter i jadna nam majka onda.
Da se ne lazemo, i ja imam "pravljenu" antenu, 3dkorner, koju sam pravio
4 dana jer sam htio da sve bude tip-top.
A posebna prica su Zonini "saradnici-monteri". To je, cast eventualnim
izuzecima, posebna kriminalna kategorija.
Blago onom ko rano poludi, imao se rasta i roditi!
 
Odgovor na temu

virtualx
bihać - BIH

Član broj: 5930
Poruke: 3383
*.PPPoE-4646.sa.bih.net.ba.

ICQ: 11


+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 15:14 - pre 204 meseci
ovo pise na sajtu jedne informaticke trgovine u cazinu:

Poštovani korisnici bezicnog interneta zona.ba, obavijestavamo vas da se izvode radovi na prosirenju linka tj. boljem i vecem protoku podataka te ste zbog toga u nemogucnosti da se konektirate na internet. Zato vas molimo za vase strpljenje i zahvaljujemo se na vasem razumijevanju.
 
Odgovor na temu

dragansar
Sarajevo

Član broj: 84903
Poruke: 612
87.250.117.*

Sajt: https://nf-tel.com


+22 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva04.07.2007. u 21:39 - pre 204 meseci
Citat:
gorgar: Prvo da se izvinim svima ako sam se ubacio na gornju listu ali dosta je sporo tako da nemogu da idem do kraja...
Od prije dvadeset pet dana sam korisnik zona.ba... i odmah da vam kazem "DIVNO" osjedio sam i sad sam striji za
godinu dana, a izgubio zivaca kolko hocete. Ja dugo nisam htio da se prikacim na jednog operatera (a zivim u Brckom)
koji je redovno iskakao pa me moj drug S> sav sretan pozvao da mi da informaciju o "SUPER OPERATERU" i da trkom
odem da uzmem opremu sto i ja ucinih JE.. mi pas mater. Otprilike evo veceras sam se logovao nekih 65 minuta pa ga uhvatim na foru restartovanja komp. pa on nekako se loguje (sam bog zna kako) i sad razmisljam da probam vudu da
od babe zakoljem pile i nogicom (naravno krvavom ) i poadanjem u trans probam novu foru logovanja.
Neznam jeli na ovoj strani ili na drugoj ali da odgovorim na neke komentare...
Postovani Mirza car kazes neodgovaraju ti na mail odmah ti je jasno o kome se radi, a telefonska podrska je kao u
microsoftu sve sa tobom lijepo razgovara ali ti nista nekaze tj. kaze vjerovatno je sada momentalno doslo do problema samo
sto je meni to momentalno vec mjesec dana.
Masivko sta znaci obicni korisnik ej BRE.... ja sam korisnik nema tu obicni ili profesionalni ja sam trazio najjaci paket 512
za 60 km pa ne znam sta je tu obicno.... EVO PREKIDE SE...... nastavljam...
Glupower vec si spomenuo kolegu DADU sto znaci da imas neke veze sa njim pa ih hvalis, aaaaaaaa brate dodji kod mene
pa da vidis koliko sam udaljen od predajnik cirka 200m da se malo bolje zaletim rokno bih i kamenom u predajnik tj. nazovi
predajnik....
Nemogu vec da se sjetim svih odgovora ali ljudi zona je za....... naroda jos danas sam kontaktirao RAK da ukazem na prevaru
ja nisam njih pitao koliko sta kosta nego trazio sam najskuplje a oni su odgovorili da je to dovoljno valjda nesigurni u sebe.
Nekome vjerovatno ide dobro jer su oni rasprostranjeni svugdje po Bosni i H. evo opet puce veza ***ote....
Neko rece da je bolje od ADSL-a (idi brate) to jeste prica ali negdje na zapadu gdje su normalni i zakonski
operateri koji zele da odrze svoj posao.
Ako nevjerujete rado cu slikati monitor i da vam slikam gdje je predajnik pa da vidite...u svakom slucaju ko ima
mogucnost za adsl neka uradi to jer je to momentalno najbolja varijanta (nazalost ja sam na nekoj indijanskoj centrali)
Ovo je drustvo OPUC sledeci put uplacijem samo 125 mb da se jos i9gram sa njima i da dodam da ih necu ostaviti na
miru i kao sto bi rekao M.Beckovic "CERECEMO SE JOS"
iZVINJAVAM SE AKO SAM BIO NAPORAN.

ps. OVI STO IH HVALE SLOBODNO PROVJERITE NJIHOVE ADRESE VECINA SARADJUJE SA NJIMA ILI PRODAJE ANTENE.



Primarna lokalna mreza vecinom radi kako treba, znaci signala uvek ima.Problemi koji nastaju ovih dana su vecinom da korisnici nemogu izaci na internet ili da se nemogu konektovati na server.
gorgar ipak ti pogledaj kakvu su tebi opremi uvalili lokalni distributeri, koliko te je to kostalo?Na 2000 metara sa normalnom opremom ovo radi bez problema a ne na 200 metara.A posto sam video sta sve ljudi koriste za primanje signala i nesumnjam da ti pravi probleme tvoja oprema.Pa hajd malo vise informacija sta koristis? koju karticu? ili ap koliko kabla pa da ti pomognemo.
Šaka
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Bežični internet zona.ba iskustva

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 800569 | Odgovora: 3784 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.