Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung Digimax S800-iskustva

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Samsung Digimax S800-iskustva

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36979 | Odgovora: 363 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VERDICT
Beograd

Član broj: 129188
Poruke: 5
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 15:16 - pre 210 meseci
Citat:
broker: Nece moci, tako nesto je direktno u sukobu sa Zakonom.



Da, naravno, za razliku od onoga sto nam je uradio BEOSHITI!
Postoje nacini da se stvar "zakonski" upakuje, tako da izgleda kao ZAHVALNICA PREZADOVOLJNIH KORISNIKA, ili ,mozda , PRIGODNA CESTITKA ZA SRPSKU NOVU GODINU PREZADOVOLJNIH KORISNIKA SVOM OMILJENOM I DRAGOM PROVAJDERU!
Ne brini, sve se to da lepo upakovati u neku GOLD varijantu, pa bar smo to od njih mogli da naucimo! Zar ne?
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 17:04 - pre 210 meseci
Citat:
VERDICT:
Citat:
broker:
Nece moci, tako nesto je direktno u sukobu sa Zakonom.


Da, naravno, za razliku od onoga sto nam je uradio BEOSHITI!


Ma ne, tebi niko ne brani da recimo odes i polupas im prozore ili bacis bombu ili tako nesto iako je i to protiv zakonito. TO su dela koja se cine po prinicpu - moze ti se - niko te ne moze spreciti a evenutalno mozes da snosis sankcije.

Stvar je sto je oglasavanje kojim se govori negativno o nekom drugom, ili mu se na neki nacin nanosi steta protiv zakonito ali da bi to sproveo ti moras da objavis oglas u novinama. E, novine to nece prihvatiti da objave, zato sto je protivzakonito. Tu imas trecu stranu.

A u sustini samo treba napaviti prijave inspekciji, sto vise to bolje. Em je legalno, em moze da da brz i dobar efekat.
 
Odgovor na temu

griva
Beograd, Vozdovac

Član broj: 28883
Poruke: 198
*.static.beocity.net.

Sajt: www.movie-subtitles.com


+8 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 17:21 - pre 210 meseci
Jedino je resenje:

Organizovati okupljanje ispred njihovih prostorija Knez Mihailova 30 (ulaz iz Cika Ljubine)
U centru grada je tako da mora da privuce neciju paznju.
U Srbiji nije dovoljno lepim recima objasniti nest, nego ga treba udariti maljem u glavu da bi te slusao
Obavestiti medije B92, studioB ,,,,
A posle produziti do Telekoma, da spustimo cene interneta u Srbiji :))
To bi ujedno bilo upozorenje i ostalim provajderima. :))

 
Odgovor na temu

WEXY
Beograd

Član broj: 33948
Poruke: 163
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 166638118


+7 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 17:41 - pre 210 meseci
To što ne garantuju protok ne znači automatski da imaju pravo da ga ograničavaju ako ima uslova da ide onom brzinom koju ste zakupili.

To je moje viđenje stvari.
"Nutri-matik je konstruisala i izradila Sirijuska kibernetska korporacija čije odeljenje za žalbe sada prekriva sve glavne kopnene mase prve tri planete zvezde Tau iz sistema Sirijusa"
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 17:43 - pre 210 meseci
Samo im pravite reklamu, ako ovo uopšte izađe odavde. Već zamišljam kako u inspekciji popunjavaju prijavu i onda kao razlog pišu da p2p programi ne rade kako se očekuje, fajlovi sa rapidshare.de a naročito sa rapidshare.com nikako da krenu punom brzinom a uz to je i ping veliki pa ne može da se dobro igra protiv nekoga na mreži. Sve mi se čini da će inspektori da se naoštre da ih pokopaju .... pod uslovom da shvate o čemu se radi. ;)

Nema ovde mesta za bilo kakvu prijavu. Jednostavno, Beositi je javno ponudio i objavio ono što i drugi oduvek rade pa je umesto paketa koji ne garantuju ništa, ponudio nekoliko gde svaki garantuje ponešto. Pa zar Eunet nije od početka imao u ponudi pakete sa agregacijom 10, 20, 30 a posle ponudio i sa 40? I onda neko uzme ovaj poslednji pa se žali kako mu p2p usporeno radi i traži da bude isto kao i kod onoga sa 10.. Koja je uopšte razlika između provajdera ako bi kod svih moralo da radi savršeno? Upravo ovo, onaj jeftiniji obično nema dovoljno linka pa se brže zaguši i rešenje je prelazak kod skupljeg ili mirenje sa tim uslovima. Kod mene bi svakog trenutka trebalo da se stvore uslovi za ADSL pa ću da uzmem kod onih koji mi budu najviše obećali (a poznajem glavne ljude kod većine provajdera), naravno sa uvek spremnom rezervom.

Ova akcija može da dovede do toga da i ostali objave ovakve pakete kojima će konkretno da podele korisnike mada se na početku možda malo primire i puste jači link dok prođe gužva a posle naplate sve što su propustili. ;)
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 18:25 - pre 210 meseci
Ja ovde samo kazem da nije uredu korisniku koji je platio putarinu, i kome niko nije reko da zato sto vozi kola odredjene boje, ne moze da predje u brzu traku? Jednostavno na autoputu postoji recimo ogranicenje na 120km/h, ali to ne znaci da zbog radova ili trenutne guzve korisnik nece imati problema da ostvari tu maksimalnu brzinu... To je bar po mom shvatanju ne garantovanna brzina...

E, sad ako je na datom putu guzva konstantna, preduzimaju se koraci da se kapacitet puta poveca, kako bi moglo da se naplati vise putarine, od veceg broja automobila, i time ulaganja isplate, zar ne?


Evo konkretno ja sam imao problem sa internet vezom, i ljudi iz provajdera su me saslusali do kraja, shvatili moj problem, i nadam se da necu ponovo imati takvih problema...

Ono sto hocu da kazem da je za pruzaoca usluga najbolja reklama zadovoljan korisnik, zar ne?


A to da oko garantovanog protoka, hm, pa niko ne moze da garantuje protok na intrnetu, kako mogu ja sa 512k downloada da ostvarim maksimalnu brzinu ako prenosim nesto od nekoga na dialup-u ili ADSL-u? Ili kako moze neko iz francuske ko ima 24mbit da ostvari max protok ako prenosi od mene koji imam limit na 256k uploada?

Ali ako ima kapaciteta linka i ako nije guzva, ja ocekujem da mi saobracaj radi, nezavisno koji protokol / aplikaciju / port koristim, da radi podjednako dobro...

A ako sam uplatio flat, ocekujem da me niko ne isece nezavisno od toga kolko sam podataka preneo, i uz pomoc cega.

Eto, to je bar moje vidjenje stvari, a ako se neko ponasa kao beocity, ja ne mogu biti siguran da po njima iako imam 768k link nije fer da ja otvorim zip, jpeg, html... kao sto neko vec rece, a da ne pricam o tome da ako ja napravim ili platim neku aplikaciju koja prenosi podatke kroz taj link, da tad nikako necu biti siguran da ce to raditi, jer provajder mozda odluci da to nije prioritetno?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Edgar
E. A. Poe
bgd

Član broj: 129058
Poruke: 25
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 18:49 - pre 210 meseci
Citat:
griva: Jedino je resenje:

Organizovati okupljanje ispred njihovih prostorija Knez Mihailova 30 (ulaz iz Cika Ljubine)
U centru grada je tako da mora da privuce neciju paznju.
U Srbiji nije dovoljno lepim recima objasniti nest, nego ga treba udariti maljem u glavu da bi te slusao
Obavestiti medije B92, studioB ,,,,
A posle produziti do Telekoma, da spustimo cene interneta u Srbiji )
To bi ujedno bilo upozorenje i ostalim provajderima. )


Ovo je dobra ideja za mesto na kome ćemo se okupiti. Tako će ujedno i oni koji zalutaju da im uplate ADSL, a nemaju pojma sa kime i sa čime će imati "posla" (a ne čitaju ovaj forum), da se informišu iz prve ruke. Tako ćemo ujedno učiniti i dobro delo...
Trebalo bi odrediti termin u kome će se to svakodnevno odvijati sve do ispunjenja zahteva.
Poe
 
Odgovor na temu

vlaiv
Vladimir Vlaisavljevic
Novi Sad

Član broj: 15993
Poruke: 352
*.ADSL.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 19:59 - pre 210 meseci
Uh, sta sve covek procita kada krene da ispita tamo neku najavu od 2Mbps ADSL Srbija 2007 ...

Bash mi nije milo ... a taman sam se ponadao da bar koliko toliko kaskamo za svetom ... Bice, bice ...

Nego:

Podrzavam ovo sve dok je u domenu, mi platili oni uskratjuju ....

A za ostale stvari tipa: Napisali takav i takav odgovor u tech supp ... (a odgovor je stvarno za medalju;) i imamo te i te paket i tako ...
Promena provajdera ...

I da, pojava tipa, ja platio 768 negarantovanog protoka, HTTP download ide 80KB/s a RTSP stream se gusi na 320kbps (u isto vreme - znaci nije do agregacije - ne i HTTP i RTSP u isto vreme, naravno, nego jedan za drugim), a bogami i preko drugih provajdera dati RTSP server opusteno u istom trenutku korisnicima isporucuje stream-ove od 320kbps (znaci nije ni do servera), se od strane tehnicke podrske Neobee-a objasnjava kao "Nije do nas ..." (do koga bi moglo biti? sigurno CIA i Vatikan ...), a bogami ni za Traffic Shaping nisu culi u zivotu a kamoli da ga koriste, naopako ...

Znaci desava se u Srbiji ... i desavace se jos dugo koliko ja vidim sve dok je Telekom-a, kojekakvih monopola, razvijene nam telekomunikacione infrastrukture, platezne moci gradjana i tako ...

Chemer & jad
 
Odgovor na temu

clint_eastwood

Član broj: 129183
Poruke: 13
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 21:09 - pre 210 meseci
Koja crna Srbija,Telekom i korak sa svetom.Pa ja vec skoro 10 dana nemam ni fixni telefon ovda na Novom Beogradu a ekipe su na terenu.Gledam svaki dan dodju oko 11-12h i rade do 15-16h i odu.
I to je firma.Umesto da imaju ekipe 24h da rade ja ovde i jos dosta njih u kraju cekamo vec danima posto oni to laganice a i praznici su.
Pa sta onda ocekivati od nekih jajara tzv gazda internet provajdera kao sto je ova jajara gazda Beocity-ja i drugi slicni.
 
Odgovor na temu

miki_250
milan markovic
beograd

Član broj: 81008
Poruke: 211
*.adsl.beocity.net.



+2 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 21:39 - pre 210 meseci
Mnogo price a malo dela,ja sam vec pripremio svoje u ponedeljak idem da platim zadnji mesec i da raskinem ugovor jedino mi zao sto necu da vidim one lepe tete u cika ljubinoj ali jbg za 7500 mogu i da gledam bolje ribe xaxaxa.....
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva11.01.2007. u 21:54 - pre 210 meseci
hmm ja mislim da necu ni platiti za poslednji mesec...nego se oma saltam kod drugih
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva12.01.2007. u 01:15 - pre 210 meseci
Citat:
vlaiv: A za ostale stvari Promena provajdera ...
Imam licno iskustvo sa promenom provajdera i prosao sam vrlo dobro (sreca moja). Tu i tamo se javi jos neko, ali generalno gledano to se ovde smatra vrlo rizicnim postupkom. Znaju to i ISP-i pa su malo hrabriji sa eksperimentisanjem nego sto bi inace bili da je promena ADSL provajdera onako jednostavna kao promena dial-up provajdera. (Eto - u necemu i dial-up rules! )
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

wipwip
Beograd

Član broj: 114075
Poruke: 5
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva15.01.2007. u 22:51 - pre 210 meseci
a sta je catch sa promenom adsl provajdera?
 
Odgovor na temu

ivanmil

Član broj: 118251
Poruke: 219
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva16.01.2007. u 01:04 - pre 210 meseci
Caka je u tome što kada raskineš ugovor, "Lelekom" skida ADSL priključak sa tvog broja u centrali, tako da moraš ponovo da čekaš na ugradnju istog kad se prijaviš kod drugog provajdera. Jedino da urgiraš kod provajdera, ili Lelekoma. Ne znam, nekima i uspe da ne čekaju ponovo od par dana do par nedelja (pa i meseci), sve zavisi od mogućnosti centrale i "vrednoće" "sposobnih i stručnih" ljudi iz Lelekoma.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva16.01.2007. u 03:22 - pre 210 meseci
Citat:
wipwip: a sta je catch sa promenom adsl provajdera?
Mozes hladno ostati bez prikljucka, sto kod dial-up-a fizicki nije moguce, jer za ti za dial-up ne stavljaju u centrali dodatni uredja kao za ADSL. A ako uredjaj vec imaju, opet treba konkretno da te povezu, pa mogu da povezu koga hoce na taj postojeci uredjaj.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

miki_250
milan markovic
beograd

Član broj: 81008
Poruke: 211
*.adsl.beocity.net.



+2 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva16.01.2007. u 17:07 - pre 210 meseci
ja sam danas sa bagrom iz beocity rascistio sve sto treba jedino sutra da me prikljuce kod telekoma.........jesu monopolisti ali su nasi...
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva18.01.2007. u 20:38 - pre 209 meseci
ali najjaca stvar je sto su oni kad su to tek uveli krenuli da lazu da je to tako limitirano zato sto se p2p najmanje koristi a najvise Voip i tako neko baljezgarenje.... (ima ovde negde ceo moj dopis sa njima)
znaci prvo kazu da su limitirali protok zbog toga sto se to malo koristi a onda ponude pakete koji obezbedjuju taj "slabo korisceni protok"
pa gde to ima????
majko srbijo
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva19.01.2007. u 00:20 - pre 209 meseci
znaci ide to prebacivanje..ohoho sad cemo i mi ostali, koliko ti je trebalo da se prebacis???
 
Odgovor na temu

miki_250
milan markovic
beograd

Član broj: 81008
Poruke: 211
91.150.102.*



+2 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva19.01.2007. u 19:22 - pre 209 meseci
evo mene na telekomu adsl je extra za sada da kazem pozdrav prebacivanje je trajalo par dana ali preko veze naravno.....
 
Odgovor na temu

wipwip
Beograd

Član broj: 114075
Poruke: 5
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva22.01.2007. u 13:34 - pre 209 meseci
jel bio bolan prelaz? jel uzimaju 5000 za setup?
ne mogu jos da saljem u2u poruke, pa moram ovako :(
pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Samsung Digimax S800-iskustva

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36979 | Odgovora: 363 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.