Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Broadcast & Produkcijski ALATI

[es] :: Video produkcija :: Broadcast & Produkcijski ALATI
(Zaključana tema (lock), by Mister_rap)

[ Pregleda: 2753 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igy81

Član broj: 20661
Poruke: 192
85.158.38.*



+1 Profil

icon Broadcast & Produkcijski ALATI17.01.2007. u 14:50 - pre 209 meseci
Ovu temu sam pokrenuo zbog toga sto mnoge zanima, kao i mene, kakvi to sve alati postoje. Bilo da je u pitanju nesto za televiziju, produkciju uopsteno itd. Ja sam naletio na dosta programa od jedne kompanije pa cu ovdje postaviti kratkak opis mogucnosti sa linkovima do detaljnijih stranica.

Nemojte pomisliti da ovo reklamiram, bas zbog toga necu postirati ni puna imena programa, jer ni ja za njih prije nisam cuo, znaci samo opis i link.

Opisi su samo bazirani na informacijama sa proizvodjacevog site-a


Prvi program sluzi za lijepljenje 3D animacija i grafika preko zivog prenosa sportskih manifestacija.

Ovaj je „user-friendly“ aplikacija za „real-time“ 2D\3D animacije. Podrzava SD i HD video.

Zatim program za slanje video sadrzaja i informacija za vijesti uzivo, snimljene, sportske emisije, izborne itd... nezavisno od dizajnerskog odjela

Program sa kojim se mogu praviti kvalitetne mape i geografske animacije za TV i video.

Navodno mocan real-time render engine.

Ovaj program omogucava vizualizaciju 3D elemenata i animacija u stvarnom vremenu.

Ovo je 2D studio

Program za emitovanje SMS poruka.

Program za glasanje putem SMS poruka.

Program za kreiranje 2D\3D elemenata. Kao sto su logo televizije i sl.

Program za stvaranje 3D glava koje „govore“.

RT Ticker

Virtualni studio

Vremenska prognoza .


Iako su ovo proizvodi jedne kompanije, linkove zam razdvojio samo zato sto ce se desiti da nekoga zanima samo neki od ovih programa, ako je to problem, da se to prepraviti :).

Bilo bi dobro da ovu temu koristite samo za postiranje linkova ka stranicama sa slicnim softwareskim ili hardwareskim rjesenjima, bilo za televizije ili video produkciju. Da imamo odakle krenuti, bolje na ES-u nego googlati.

Pozdrav
 
0

[es] :: Video produkcija :: Broadcast & Produkcijski ALATI
(Zaključana tema (lock), by Mister_rap)

[ Pregleda: 2753 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.