Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju

[es] :: Izdavaštvo :: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju

[ Pregleda: 4922 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xcbxsupernova
Podgorica

Član broj: 129301
Poruke: 3
*.crnagora.net.



Profil

icon Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju11.01.2007. u 18:53 - pre 210 meseci
Pozdrav svima. Dakle interesuje me stapa na majcama, na koje sve nacine moze da se stampa, opis tih nacina, potrebna oprema itd its (its= i tome slicno ) Molim istinske profesionalce da napisu ono sto znaju ili da me upute negdje gdje to mogu da saznam. Unaprijed zahvalan.
Joi
 
Odgovor na temu

Its no good
Prepress
Pancevo-Beograd

Član broj: 129272
Poruke: 21
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju11.01.2007. u 20:21 - pre 210 meseci
Sito stampa (direktna stampa) i preslikaci.Kvalitetnija varijanta ti je sito stampa.
Za opis i opremu treba mnogo da se kucka a trenutno bas i nemam toliko vremena, sigurno ce ti pomoci neko od kolega.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

NikolaBlink
Blink Solutions
Beograd

Član broj: 66261
Poruke: 69
*.BVCOM.NET.

Sajt: www.zezamose.com


Profil

icon Re: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju12.01.2007. u 01:20 - pre 210 meseci
Pored sita klasicnog, postoji i takozvani helikopter za stampanje vise boja, pa i do kolora, zatim imas i flok (materijal koji se sece na kateru a zatim pod termo presom prenosi na majcu), a imas i ofset stampu preslikaca koji se termo presom prenose na majcu. Takodje postoji i opcija veza. itd itd ...

Koja je tvoja ideja ? Hoces da udjes u stampu ? Mnooogo iskustva i mnooogo znoja dok ne postignes dobar kvalitet. Zato, ako nemas iskustva (a po pitanju bih rekao da nemas) moj savet je da dobro razmislis pre nego se upustis u avanturu.
Besplatne igre i igrice za decu
http://www.zezamose.com
 
Odgovor na temu

xcbxsupernova
Podgorica

Član broj: 129301
Poruke: 3
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju12.01.2007. u 19:45 - pre 210 meseci
Cuo sam da postoje stampaci koji sliku direktno prenose na majicu ili na specijalan papir-foliju koji posle mozes peglom otisnuti na majicu pa me u sustini to interesuje, za sebe i prijatelje, jer za bavljenje time profesionalno nemam puno vremena.
Joi
 
Odgovor na temu

djerys
Sasa Djeri
Novi Sad

Član broj: 119655
Poruke: 155
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju13.01.2007. u 13:03 - pre 210 meseci
Citat:
xcbxsupernova: Cuo sam da postoje stampaci koji sliku direktno prenose na majicu ili na specijalan papir-foliju koji posle mozes peglom otisnuti na majicu pa me u sustini to interesuje, za sebe i prijatelje, jer za bavljenje time profesionalno nemam puno vremena.

Štampač za direktnu štampu na tekstil pravi AZON, pa guglaj za dalje.
Možeš štampati inkjetom na transfer papir, ali nije loše posle sitoštampom preštampati fleku koja će da učvrsti otisak.
Uzgred, za preslikače treba pegla koja je velika barem kao i preslikač. 10x10cm može kućnom peglom, ko ti kaže da veći format prenese kućnom peglom, pitaj ga i koliko škarta napravi.

pozdrav
 
Odgovor na temu

xcbxsupernova
Podgorica

Član broj: 129301
Poruke: 3
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju18.01.2007. u 12:24 - pre 210 meseci
Hvala na informacijama. Ja guglam :D a ako ko jos ima kakvu informaciju neka posalje :D poz svima
Joi
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Stampanje na majcama - Potrebne informacije o mogucem stampanju

[ Pregleda: 4922 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.