Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji postpaid paket uzeti

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Koji postpaid paket uzeti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9317 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?11.12.2007. u 12:00 - pre 199 meseci
bacite oko na ovu temu: http://www.elitesecurity.org/t...treba-sega-dana-posle-kupovine

Desava se da iako je telefon kupljen kod nekog od operatera nije bas naj naj
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Nokia made in Romania11.12.2007. u 12:17 - pre 199 meseci
Mali dodatni info na celu diskusiju ovde: Pre više od 6 meseci jedna od udarnih vesti iz Nokije bila je da su uložili velike pare u izgradnju fabrike svojih telefona u Rumuniji. Proizvodi iz te fabrike bi trebalo da pokrivaju potrebe istočno-evropskog tržišta (uključiv i Balkan)...
E sad, ne znam da li je proizvodnja u Rumuniji već počela, ali će verovatno uskoro da se pojave i kod nas Nokia - Made in Romania telefoni...

PS
- Za "Royalton" - No comment!
- Tačno se zna ko su ovlašćeni uvoznici, distributeri i serviseri Nokia telefona za Srbiju
- Razlika između "genuine full pack" i telefona iz najlon kese u generičkoj kartonskoj kutijici je vrlo često veoma bitna!
:)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?11.12.2007. u 21:22 - pre 199 meseci
Još jedan dodatak na priču, u ovom slučaju može da dobije originalni telefon za nekih 130 evra (dve godine pretplate ne računam u cenu jer je to pretplata koju će da koristi) ili onaj u kesici za 180 bez obaveze. Ako planira da kupi telefon i ne koristi ga, onda je ova druga varijanta povoljnija.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.mainstream.co.yu.



+144 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?12.12.2007. u 00:16 - pre 199 meseci
Da još dodam komentar na ovo:
Citat:
a druga ti je varijanta da kupis onaj "original" za 280eur, a da kosta 380 eur onda bi ti sledeci tvoju logiku uzeo onaj za 380 zato sto je taj jos vise original.

Moja logika je bila sledeća: kupiti neki od časopisa koji se bave mobilnom telefonijom, pročačkati internet i pronaći generalnog uvoznika Nokia telefona za Srbiju, raspitati se kod istog sa kojim prodavcima posluju, nakon pribavljene liste distributera potražiti iste na poznatom domaćem sajtu (mobilnisvet.com) i proveriti cene. Tom logikom sam došao do cifre od (trenutno) 272/276 eura.

Citat:
moj ti je savet da nadjes nekoga bas i nestoji dobro finansijski u ovom trenutku a ko je spreman i da placa mesecno 2000 ili 4000 u naredne dve godine samo da bi dosao do 4-5din odmah. Ako nadjes takvog coveka ( sto u danasnje vreme nije tesko naci ) 6120 nov "original" neverujem da ce te izaci vise od 150eur,


Pa možda je u BG tako ali tu gde ja živim nema čak ni filijale mts-a, uglavnom, nađi mi ti nekog s kim bi ja otišao do mts-a, on bi potpisao ugovor itd. a ja bi uzeo kutiju sa telefonom + garanciju (na moje ime), platio bi mu naravno keš tih 150-170eura mogo bi čak i valutu da bira (samo mora da najavi koju hoće da bi na vreme posetio menjačnicu :) a ti bi dobio 10 eura za uslugu (nije nešto ali je dovoljno za recimo mesečni nalog na rapidšeru, s obzirom da nije teško naći takve ljude, kako kažeš).
---------------------------
Nakon malo vaganja, slažem se da je ova mts-ova ponuda (6120+Mix500) povoljna iako i tu ima laži jer ništa nije besplatno a kamoli minuti i poruke, sve se to plaća, jedino još uvek ostaje problem što je to ugovor na čitave DVE godine, čoveče ko da sam se oženio, dve godine u "paktu sa đavolom" je veoma dugačak period, ko još može da garantuje da će biti zaposlen za 3-4 meseca a ne za 2 godine a ako ostanem bez posla ko će onda plaćati te račune ?
Sve u svemu, gorak ukus u ustima.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?12.12.2007. u 09:56 - pre 199 meseci
I gde se sve mogu kupiti Nokia telefoni koji nisu skinuti sa neke mreze?
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?12.12.2007. u 13:28 - pre 199 meseci
@zALFex

U prodavnici...?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?13.12.2007. u 08:34 - pre 199 meseci
:))
A to su: Comtrade Shop, Tehnomobile, Mobis...?!
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?13.12.2007. u 09:20 - pre 199 meseci
Eto, vidim da znas
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.mainstream.co.yu.



+144 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?15.12.2007. u 11:48 - pre 199 meseci
Da li bi neko mogao da skenira ugovor koji se potpisuje sa mt:s-om i stavi ga na net da vidim ušta se uplićem.
Ili možda ima toga već na netu.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.ptt.yu.



+21 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?15.12.2007. u 16:11 - pre 199 meseci
Citat:
Fliz: Da li bi neko mogao da skenira ugovor koji se potpisuje sa mt:s-om i stavi ga na net da vidim ušta se uplićem.
Ili možda ima toga već na netu.
Hvala unapred.


Možda ti ovo bude od pomoći:
Zahtev za zakljucenje ugovora
Pretplatnicki ugovor
Opsti uslovi ugovora
Citat:

Potrebna dokumenta su:
- 2x opsti uslovi (oba potpisana)
- 2x pretplatnicki ugovor (oba potpisana)
- 1x zahtev za zakljucivanje ugovora (popunjen i potpisan)
- fotokopija licne karte

Ne znam da li potpisuješ i još nešto pride ako uzimaš telefon...
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.mainstream.co.yu.



+144 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?15.12.2007. u 17:23 - pre 199 meseci
Odštampao sam opšte uslove, otišo u wc, po*** se i obrisao du** njime.
-U stavu 1.3 treba dodati: vrši izmene Opštih uslova "uz saglasnost Korisnika",
-na kraju stava 4.2 treba dodati "uz istovremenu obustavu naplate bilokakvih troškova i refundaciju bilo koje finansijske štete preka Korisniku nastale zbog nepružanja usluga.
-u stavu 5.2 treba dodati "a ukoliko se u sudskom sporu dokaže da je Korisnik nepravedno optužen i isključen iz korišćenja usluga isti ima pravo na milionske odštete."
-u stavu 8.1 reč "DEM" treba zameniti sa "EUR", takođe u istom stavu briše se rečenica "Telekom Srbija ne odgovara za štetu nastalu u vidu izgubljene dobiti."
-u stavu 11.2 rok od 8 dana treba produžiti na 30 dana,

Stvarno nema smisla, korisnik od koga mts živi nije nikako zaštićen a oni su zaštićeni u svim mogućim situacijama.
...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Pomozite početniku – koji tarifni paket izabrati?16.12.2007. u 02:46 - pre 199 meseci
Citat:
Fliz: Stvarno nema smisla, korisnik od koga mts živi nije nikako zaštićen a oni su zaštićeni u svim mogućim situacijama.
...

Znaš onu staru francusku: "Take it or leave it!"

PS
Sloboda izbora podrazumeva i čiji ćeš ugovor da koristiš umesto toalet papira (mada mislim da nije baš najudobnije, al' 'ajd sad nema veze...)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Koji postpaid paket uzeti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9317 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.