Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban PHP programer za konkretan projekat.

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban PHP programer za konkretan projekat.

[ Pregleda: 1607 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladand
Vladan D
NS

Član broj: 4715
Poruke: 4
*.ptt.yu.



Profil

icon Potreban PHP programer za konkretan projekat.30.12.2006. u 12:12 - pre 210 meseci
Postovanje,

Potreban mi je programer koji moze da mi pomogne u sledecem problemu:

"-the Join Jumpjet button Link takes the viewer to a secured area where the viewer fills out numerous fill-in spaces (name, address, tele, etc.) The viewer also fills out a simple questionnaire. Lastly the viewer files in an areas with his/her Credit card information, including exp. date. This page MUST be secured. When the viewer hits "submit" the information is delivered to a predertemined database that is accessible by Jumpjet management (only). The data must be manageble, and secure. "

Potreban mi je dakle deo web sajta koji ce moci podatke koje korisnik unese da prebaci u secured database. S obzirom da se radi i o informacijama kredintih kartica, sve mora da bude secure!

Ukoliko je neko zainteresovan neka se javi na email sa svojom ponudom ili pitanjem : [email protected]

Deadline za ovo je 14ti Januar. Budite brzi.

Vladan
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban PHP programer za konkretan projekat.

[ Pregleda: 1607 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.