Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm

[es] :: Zaštita :: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm

[ Pregleda: 3095 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eEcho

Član broj: 99764
Poruke: 13
*.mainstream.co.yu.



+1 Profil

icon Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm21.12.2006. u 17:32 - pre 210 meseci
Dakle...
Konektujem se... Firefox (ili IE) mi prvih nekoliko strana otvori bez problema, a zatim pocne da mi pravi problem. Stranice prestaju da se ucitavaju. Problem pre nastaje, ako pokusam da otvorim vise stranica od jednom. Posle toga vise nece da ucitava nove stranice.
Problem se privremeno resava ako se diskonektujem i ponovo konektujem. Prvih nekoliko strana se ponovo lepo ucita, i od jednom se internet uspori i prestanu ucitavanja stranica.
To mi se desava samo kada je Zone Alarm ukljucen (mada cini mi se da je bilo problema i sa drugim firewallima). Kada nema firewalla sve radi kao podmazano.
U cemu je problem?
Zahvalan bih bio kada biste mi rekli sta bih trebao da podesim u konfiguraciji Zone Alarma, ili ako bas nema resenja koji mi firewall preporucujete?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.ptt.yu.



+250 Profil

icon Re: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm22.12.2006. u 18:42 - pre 210 meseci
Probaj recimo Kerio WinRoute firewall.

Izgleda da te firewall "stiti" od previse otvorenih konekcija.
Mozes da probas da vidis da li ima neko takvo podesavanje.
 
Odgovor na temu

-Nikola-
Beograd

Član broj: 123970
Poruke: 29
*.bvcom.net.



Profil

icon Re: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm25.12.2006. u 16:28 - pre 210 meseci
Ma instaliraj Outpost firewall i bre uživaj ko čovek: http://www.agnitum.com/products/outpost/download.php
probao sam dosta FW naročito ZA ali ako hoćeš pravu stvar samo Outpost ;)

ili kako već ide na ZA zaboravio sam ali idi u podešavanja i probaj da daš sva ovlašćenja tom saitu kome pristupaš bar je ranije bila takva opcija...
 
Odgovor na temu

avaxxx
Novi Sad

Član broj: 89028
Poruke: 41
212.200.180.*



Profil

icon Re: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm07.01.2007. u 14:05 - pre 209 meseci
Pokusaj da iskljucis Cookie Control i Ad Blocking u Zone Alarmu.
 
Odgovor na temu

aceall
freelancer
Doboj, RS

Član broj: 43753
Poruke: 212
*.team.ba.



+4 Profil

icon Re: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm06.02.2007. u 22:32 - pre 208 meseci
Nisam siguran sta je u pitanju ali prelaskom na SP2 problem je nestao, dok sam sa SP1 imao iste probleme (naravno XP je u pitanju)
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Ne ucitavaju se stranice- Zone Alarm

[ Pregleda: 3095 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.