Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?

[es] :: Matematika :: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?

[ Pregleda: 2885 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

majstor
Laza Kamikaza
New Sad

Član broj: 8899
Poruke: 17
*.neobee.net



Profil

icon Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?31.05.2003. u 10:57 - pre 253 meseci
Naime, knjiga je mozda nekad i postojala ali sad je nema, barem tako kazu profesori i asistenti... pa me interesuje da nema neko informaciju gde bi se mogla naci da li u elektronskom obliku ili bilo sta sto bi moglo pomoci oko spremanja ispita za Analizu II - prva godina.
Mada nisam siguran da je ovo pravi forum za ovakvo pitanje zahvaljujem se :-)
 
Odgovor na temu

sonja
novi sad

Član broj: 11019
Poruke: 19
195.252.100.*

ICQ: 178031974


Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?05.06.2003. u 13:10 - pre 253 meseci
e majstore, bas si biser. ovde si nasao da trazis analizu II. imas 2 knjige iz tog predmeta, i nije na 1. godini, vec na drugoj. zemi iz biblioteke...
 
Odgovor na temu

majstor
Laza Kamikaza
New Sad

Član broj: 8899
Poruke: 17
*.neobee.net



Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?23.06.2003. u 19:22 - pre 252 meseci
E moja Sonja, mozda je ta knjiga kad si ti studirala izucavana na drugoj godini sada se to uci na prvoj, a vidim da mizlis da sam zaista nekimoron pa da nism pitao u biblioteci - nema, a nema je ni u Solarisu na SPENSu ni u bilo kojoj knjizari u NS. Uostalom i na faxu su nam rekli da je necemo naci nigde... Pa ti sad studiraj PMF - em nam daju po dva ispita isti dan u isti cas, em nema knjge - pa plozi kume ako mozes :-(( BTW hvala na genijalnoj ideji da odem u biblioteku :-)
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?24.06.2003. u 10:07 - pre 252 meseci
Glupo pitanje, ali ajde da ga postavim:

Ima li ta knjiga autora/e ISBN ili bilo koji nacin da se pronadje, barem izdavaca i/ili godinu izdavanja ?

Sto se tice biblioteke, postoji jedno lepo pravilo da neke biblioteke moraju da dobiju svaki primerak knjige koja se izda, samo ti nedostaje ISBN pa da je nadjes :).

CHUPCKO
 
Odgovor na temu

majstor
Laza Kamikaza
New Sad

Član broj: 8899
Poruke: 17
*.neobee.net



Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?25.06.2003. u 19:37 - pre 252 meseci
Pa vidi ovako - kunem se da knjigu prvo nisam trazio u gvozdjari ni u pekari nego u biblioteci i jnizarama, a kada su nam rekli da necemo naci knjigu nigde onda pretpostavljas da nam nisu rekli od kog autora necemo naci potrebnu knjigu iz Analize II , nigde. Saznao sam da je trazena knjiga izdavaca PMFaxa, ko je autor nemamo pojma (verovatno neko sa Instituta za matematiku) - jer je i onako nema nigde? ? Nasao sam tri knjige iz Analize II za elektro, nasao sam dve knjige iz Analize II u PDF formatu na sajtovima hrvatskih matematickih fakulteta - ali se vrlo drasticno razlikuju, da ne poverujes. Barem je meni teze da shvatim da se analiza za prvu/drugu godinu moze toliko razlikovati. Jedino su mi u jednoj knjizari rekli da se secaju da je bila jedna Analiza II sa PMFa ali da je sada nemaju, niti je imaju u kompjuteru. No kako je izgleda tendencija ovog naseg faxa da se studentima ucini studiranje sto tezim to sam trenutno u pregovorima sa jednim starijim kolegom koji nije takodje imao knjigu da sazna od svojih kolega ko je imao knjigu, jer je svojevremeno cuo da je neko imao, da dodjem do nje. Znaci postoji mogucnost da polozis i bez knjige ali moras da imas srece da te ne pita ono sto je u knjizi i samo njima znano. Zahvaljujem se na interesovanju i pomoci, pokusacemo da se snadjemo na neki nacin, nazalost.
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?27.06.2003. u 10:06 - pre 252 meseci
Pa jel bi ti nesto pomogla knjiga "Matematcika Analiza II" od Zorana Kadelburga i Dusana Andjelkovica ?
Mislim kazi koji je program, moguce da je to neka druga knjiga.

Ako kojim slucajem svracas u bgd, svrni do matematickog faksa, i uzmi analizu 1 i analizu 2, neces se pokajati...

Dakle kazi sta bi trebalo da se nalazi u toj knjizi pa da vidimo jel ima nesto ekvivaletno.

Uzgred, ja sam koristio metodu: zalepim se uz nekog starijeg studenta i trazim mu knjige i iskustva da bi video sta i kako i gde i koliko ...
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

sonja
novi sad

Član broj: 11019
Poruke: 19
195.252.100.*

ICQ: 178031974


Profil

icon Re: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?03.07.2003. u 17:26 - pre 252 meseci
majstore, ja cu ti pozajmiti knjigu.... iskopaj me na icq:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Ima li ko knjigu iz AnalizeII za PMF u NS?

[ Pregleda: 2885 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.