Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PDF i knjige u elektronskom formatu

[es] :: Izdavaštvo :: PDF i knjige u elektronskom formatu

[ Pregleda: 4729 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusko_m
Dusko Mandic
beograd

Član broj: 25161
Poruke: 65
*.44.eunet.yu.



Profil

icon PDF i knjige u elektronskom formatu15.12.2006. u 18:32 - pre 210 meseci
Jel neko probao i ima li predstavu kako se kreiraju elektronske knjige u PDF formatu koje se sastoje iz vise poglavlja koja su nezavisni fajlovi. Normalno, jedna knjiga, iako sastavljena iz vise fajlova, treba da bude jedistvena celina tj. treba da ima jedinstveni sadrzaj (TOC) koji se vidi u svakom od fajlova- mora da ste negde videli ovo, da ne trosim previse reci za objasnjavanje. pokusao sam da kreiram takvu PDF publikaciju iz Word-ovog dokumenta (Master sa desetek poglavlja) ali mi ne uspeva (koristio sam Acrobat 7) - ukoliko koristim 'Create PDF From Multiple Files...' dobijem kao rezultat samo jedan PDF fajl (malo poveci...zato pokusavam da ih rastavim). jel neko ima neku ideju?
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
195.252.100.*



Profil

icon Re: PDF i knjige u elektronskom formatu15.12.2006. u 19:04 - pre 210 meseci
Naravno da sam probao i uspeo jer mi je to jedan deo posao
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

dusko_m
Dusko Mandic
beograd

Član broj: 25161
Poruke: 65
*.192.eunet.yu.



Profil

icon Re: PDF i knjige u elektronskom formatu17.12.2006. u 20:33 - pre 210 meseci
dobro...i?
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: PDF i knjige u elektronskom formatu10.01.2007. u 09:40 - pre 209 meseci
Evo ovako, Iz programa za prelom isprintas na virtuelni printer PDF, po poglavljima ili cela knjiga zajedno nije bitno. Otvoris Akrobat pozoves prvi deo knjige, imas opciju insert dokument, sve ce ti biti tu samo obrati paznju kako inportujes, jer ako selektujes kako ne treba tim redom ce se inportovati pa moze doci do problema sa stranama i ondak snimis PDF pod logicinm imenom. Nista komplikovano ako zapnes javi na private mail jer kao sto vidis kasnije sam ti dao odgovor
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: PDF i knjige u elektronskom formatu

[ Pregleda: 4729 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.