Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases

[es] :: PHP :: preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases

[ Pregleda: 2849 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

housered
nebojsa mrvaljevic
chicago

Član broj: 123044
Poruke: 6
*.hsd1.il.comcast.net.

Sajt: www.freeyourdata.net


Profil

icon preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases04.12.2006. u 17:26 - pre 211 meseci
Pozdrav,

Independent Software je firma koja koristi usluge nasih programera na projektima za strane kompanije (www.freeyourdata.net) uglavnom US. Uspesno saradjujemo sa nekoliko firmi iz Bgd-a i Nisa.
Nasa namera je da se aktivnije ukljucimo u komunu programera i timova radi sirenja poznanstva i izvora talentovanih ljudi. Preporuceno nam je da se povezemo sa elitesecurity.org

U medjuvremenu imamo predlog:

1. Commercial printing company is planning to develop a web-to-print solution and is looking for assistance in developing solution using PHP & SQL with Filemaker databases. Anybody you know have Filemaker databases experience?


Sa nestrpljenjem ocekujem odgovor.

Neb Mrvaljevic
Independent Software, LLC
>>Our Software Fuels Your Growing Business>>
url: www.freeyourdata.net
email: [email protected]
tel:1.773.510.6662
skype:mnebojsa1


neb
 
Odgovor na temu

online

Član broj: 58872
Poruke: 59
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases05.12.2006. u 12:23 - pre 211 meseci
Ne znam zasto je potrebno neko posebno iskustvo sa Filemakerom, jednostavno koristis FX.php (http://www.iviking.org/); mislim da je vaznije poznavanje XML-a.




 
Odgovor na temu

housered
nebojsa mrvaljevic
chicago

Član broj: 123044
Poruke: 6
*.hsd1.il.comcast.net.

Sajt: www.freeyourdata.net


Profil

icon Re: preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases05.12.2006. u 16:51 - pre 211 meseci
hvala na odgovoru.

Klijent koristi Filemaker u svom poslovanju pa dodatna web-to-print solucija bi trebalo da je podrzava.

Ako ste zainteresovani da nam pomognete oko projekta najbolje je da se cujemo preko skype gde moj kolega Derek (tech guy) moze vise da vam kaze sta se trazi. Istvremeno mozemo da saznamo vise o vama i vasem radu.

moj skype ID: mnebojsa1
neb
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: preporuka: PHP & SQL with Filemaker databases

[ Pregleda: 2849 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.