Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine

[es] :: Java :: knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine

[ Pregleda: 2761 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

karatas

Član broj: 63060
Poruke: 24
*.xnet.hr.



Profil

icon knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine26.11.2006. u 18:00 - pre 212 meseci
Pozdrav!

Nasao sam na jedan post koji govori o online knjigi o javi na srp-hrv jeziku i postavljen je link http://student.math.hr/~vedris. taj link vise nije ispravan, pa bih molio nekoga tko ima knjigu s navedene adrese da mi se javi. mozda da mi tu knjigu posalje na mail ili nekim drugim putem?

Hvala puno!
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
212.62.53.*



Profil

icon Re: knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine27.11.2006. u 12:44 - pre 211 meseci
Citat:
karatas: Pozdrav!

Nasao sam na jedan post koji govori o online knjigi o javi na srp-hrv jeziku i postavljen je link http://student.math.hr/~vedris. taj link vise nije ispravan, pa bih molio nekoga tko ima knjigu s navedene adrese da mi se javi. mozda da mi tu knjigu posalje na mail ili nekim drugim putem?

Hvala puno!


Imam jednu ili dve knjige o Javi na "nasem" jeziku, ali nisam siguran da su(je) to knjige(a) sa te adrese...

Imas li makar naziv te knjige...

Za ovu jednu znam da se zove Java programiranje, a za ovu drugu nisam siguran...
 
Odgovor na temu

karatas

Član broj: 63060
Poruke: 24
*.slavonska-banka.hr.



Profil

icon Re: knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine27.11.2006. u 12:47 - pre 211 meseci
Pozdrav!

nemam pojma kako se zove ta knjiga, jer nisam mogao pristupiti linku :-(

da li bi mi mogao poslati ove dvije knjige na mail ili staviti negdje da se moze skinuti?

Tnx!
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
212.62.53.*



Profil

icon Re: knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine27.11.2006. u 12:55 - pre 211 meseci
Posalji mi tvoj mail i rado cu ti poslati knjige, ali tek za par dana kada odem kuci...

Posalji mi mail na privatnu poruku, pa onda kada se budem ponovo logovao, s obzirom da Privatne poruke zrace jarko crvenom bojom, seticu se kada budem procitao poruku...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: knjiga na srp-hrv online od prije 2 godine

[ Pregleda: 2761 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.