Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece

[es] :: Zaštita :: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece

[ Pregleda: 1929 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

malikombi
BG

Član broj: 99643
Poruke: 9
*.SCnet.yu.



Profil

icon Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece19.11.2006. u 21:58 - pre 212 meseci
Ljudi pomagajte, vec jedno dve nedelje imamsledeci problemkoji mi se javlja na dva kompa koji nisu umrezeni:
kada sam konektovan na net desava mi se sledece, posle neodredjenog vremenskog perioda zablokira mi se net, monitori za konekciju su tu ali se nista ne desava, kada hocu da se diskonektujem nedozvoljava, kada pokusam da pustim muziku iz winamp-a, ili neki film, javlja mi "bad directsound driver".... , i nece da pusti nista, i oko lenguage bar-a mi se nesto zabeli, svi problemi nestaju kada restartujem komp, ali se pojave kada odem na net.
Ovo mi se desavalo na dialup-u, a i sada na wirelessu.
Pomoc
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece19.11.2006. u 22:12 - pre 212 meseci
Teme koje ce te nachiniti 'expertom' u toj oblasti:)
1.
2.
Pa ako tu zapnesh-pitaj,naci ce se vec neko...................
Pozzzz
.
 
Odgovor na temu

malikombi
BG

Član broj: 99643
Poruke: 9
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece19.11.2006. u 22:47 - pre 212 meseci
Da zaboravio sam da kazem (mislio sam da se to podrazumeva) da sam skenirao, sa update-ovanim ad-aware-om, i nortonom, pa sam deinstalirao norton, i insalirao kasperski i njega update-ovao i nista ne nalazi
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece19.11.2006. u 23:30 - pre 212 meseci
Shto se tiche massage box-a 'Bad Direct Sound Driver' u Winamp-u,idi na Options->Preferences->Output i izaberi DirectSound......dll(chini mi se da sam jednom prilikom ovako reshio isti problem).
Kako se problem sa net-om javlja na 2 comp-a koji nisu umrezheni,verujem da je do software-a,pa probaj da instalirash neki drugi browser,ili noviju verziju onog koji koristish.
Pozzzzz

.
 
Odgovor na temu

malikombi
BG

Član broj: 99643
Poruke: 9
*.SCnet.yu.



Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece19.11.2006. u 23:38 - pre 212 meseci
pa kad se sa jednim zakacin na net (dialup), isti simptomi, i isto tako sa drugim. a sto se tice winamp-a, neverujem da je do podsavanja za winamp, ser se isti problem javlja i kada pustam film (MV2 player), a sve se vrati u normalu kada restartujem sistem
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece20.11.2006. u 00:05 - pre 212 meseci
Idi na device manager,reinstaliraj driver za zvuchnu,i probaj neki drugi browser.Ako ti KAV i Ad-Aware ne nalaze nishta verovatno imash problem sa driver-ima.Na kraju krajeva google->bad directsound driver,pa trazhi dalje
edit:I ES pretraga daje rezultate
.
 
Odgovor na temu

malikombi
BG

Član broj: 99643
Poruke: 9
*.SCnet.yu.



Profil

icon Re: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece20.11.2006. u 00:08 - pre 212 meseci
Da, to sam vec uradio na jednom kompu, ali ne manifestuje se problem samo u zvuku,(zvuk pod windowsom radi), nego i zablokira net i nece da otvori konekciju (dupli klik na ona dva monitora dole) i nedozvolja mi da se diskonektujem
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Pomoc virus, crv, trojanac ili nesto trece

[ Pregleda: 1929 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.