Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta kupiti,pomagajte!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Sta kupiti,pomagajte!

[ Pregleda: 2450 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

z_l
zoran lazovic
Cg

Član broj: 121374
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Sta kupiti,pomagajte!14.11.2006. u 22:46 - pre 212 meseci
Problem je sledeci,treba narednih dana da uzmem tv,dvd i jos ponesto uz to,al bih se skoncentrisao na ove dvije stavke u kupovini.Kupuje se preko firme u Cg,kupovina ide na rate tako da je izbor ogranichen sto se tiche brendova,inache je dosta dobar.Moja namjera je da kupim slim crt tv dijagonale 72 cm i izbor je Samsung i Neo,ima i Philips al to su samo lcd i plazme sto je van dometa kod mene za sada.E ovdje nastaje problem,prvo sam vidio da dosta vas pljuva samsung slim crt i to neke modele vishe nego druge.Uglavnom meni je za oko zapao model cw-29z408t najvishe iako nema pip i koliko vidim nije hd ready,al mi ne smeta.Pored njega tu su jos modeli cw29z338t sa istom cijenom i cw29z404nt koji je jeftiniji 110eu i model cw29mo64n koji je jeftiniji oko 170eu.
Danas nije bilo u ponudi,a inache imaju i cw-29z408p koji je skuplji od 408t za nekih 40eu cw29z308px koji je 10eu skuplji od 408t.Vidio sam da ima i 408pq,al njega ne znam oce li imati uskoro.Eto...pa se snaci tu i ubosti neki da valja.Znam da ce sada biti da samsung ne valja nista...al to je izbor(ipak neo ne bih radje od samsunga) pa da li cu pogrijeshiti sa 408t modelom ili ima neki bolji medju ovima koje sam pomenuo.
Drugi,malo laksi izbor je za dvd.Naime za oko mi je zapao kucni bioskop samsung ht-q20,al sam cesljajuci po netu nashao da on ima problema sa reprodukcijom,da nece da pusta dosta toga,tj da je veoma izbirljiv i da je cijela ht serija takva,a opet sam na nashim forumima vidio da su ljudi veoma zadovoljni sa nekim modelima ht serije(istina nijesam naletio da neko ima konkretno ovaj),pa ko nesto zna o njemu i uopste toj seriji molio bih da mi kaze jer mi se mnogo svidja.Alternativa njemu su klasicni dvd uredjaji samsung p-360,samsung-p365,lg 9700 i jos jedan lg za koji ne znam tacno model.Pa korisnici,majstori,ljudi koji se razumijete,pomagajte:)
 
Odgovor na temu

z_l
zoran lazovic
Cg

Član broj: 121374
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Sta kupiti,pomagajte!15.11.2006. u 17:47 - pre 212 meseci
Druga dilema rijeshena.ht-q20 definitivno prema utiscima sa stranih foruma ima problema sa pustanjem,nesto oce,nesto nece,tako da otpada,na moju veliku zalost.Drugi o kojem sam razmisljao,dakle ht-tq22 otpada takodje zbog toga sto ne prepoznaje nasha slova,titl je mali,a firmware-a ni na vidiku,vjerovatno ga nece ni biti sudeci po tome za koja je trzista ovo namijenjeno.Odluchio sam se ipak za dvd lg9700 ili lg9900(pa kucni bioskop kad bude neki lijep kao ova 2 samsunga a da radi kao lg:),zavisno koji bude,posto vidim da se radi o gotovo identicnim modelima na koje se svi hvale,a i drug ima 9900 i radi super.
Eto,to je rijesheno al ostaje pitanje za tv.Posto nema nikog da me ubijedi u suprotno mislim da ce biti cw29z408t ili eventualno isti modes sa pq umjesto t.Ako neko ima da predlozi bolji model a da nije mnogo skuplji ili ima iskustva sa ova 2 neka kaze,ako ne,da smo zdravo:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Sta kupiti,pomagajte!

[ Pregleda: 2450 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.