Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?

[es] :: Hosting :: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?

[ Pregleda: 2246 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

felino
Bg

Član broj: 37042
Poruke: 71
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?13.11.2006. u 00:49 - pre 212 meseci
Da li je neko probao kako radi www.aplus.net ?
Deluju povoljno (kao i jos neki), kazu na sajtu da imaju neke stotine hiljada korisnika i verovatno je overselling:

Paket "Solo XR" na Unix-u,
170 GB storage
2000 GB transfer
2 domena besplatno (com, net..)
~70 EUR (pri kontaktu sa njima su spremni da cenu koja vazi za 3 meseca primene na svih 12)

Pljuju ih na WHT.

P.S. O jeftinom hostu: http://ultracheaphosts.com/ind...ion=com_frontpage&Itemid=1
 
Odgovor na temu

|MilaN|
MilaN Nastic
Student
Vranje/Nis

Član broj: 10747
Poruke: 94
*.exe-net.net.

ICQ: 124394776


Profil

icon Re: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?13.11.2006. u 21:21 - pre 212 meseci
ako cesh takav hosting, onda bar uzmi provereno.. dreamhost.com

Uz promote code 9999, onaj najmanji paket dobijash za 20 dolara godisnje, stim shto na tom paketu mozesh da nakachish neogranicheno domena kako kazu :)
MilaN
 
Odgovor na temu

felino
Bg

Član broj: 37042
Poruke: 71
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?14.11.2006. u 01:36 - pre 212 meseci
Skoro jedina stvar zbog koje mi treba hosting je mogucnost da nekom napolju posaljem posao koji sam mu odradio (audio i/ili video). Dakle, da mogu mozda i 5 GB da nakacim da musterija moze da skine ono sto sam mu uradio.

Molio bih nekog upucenijeg da mi odgovori:

1.Da li neki host servis (i da li je to vecini uobicajena praksa) odbija da se na serveru nadju zip, image i mp3 fajlovi? Meni to ne treba radi piraterije, vec da, kao sto rekoh, okacim rezultate svog rada (zipovane wav fajlove, image uradjenog DVD-a i primeri muzike u mp3).

2.S obzirom na malu brzinu ADSL uploada i veliku cenu wireless-a (za 1024 kbps), da li se negde moze naci usluga brzog uploada za vece fajlove (500 MB - 5 GB)?
Verovatno ima jos onih kojima to treba pa mozda nasi provajderi ili neko drugi radi tako nesto...

3.Kada npr aplus.net kaze da su 2 free domena koje daju uz paket registrovani na tvoje a ne na njihovo ime, da li je i u tom slucaju ipak preporucljivo odraditi registraciju na jednom a hosting na drugom mestu?

4.Neko ovde rece da ti dreamhost da takvu promo cenu ali sledece godine "nadoknadi". Da li je to bas tacno da nadju neku foru da ti kasnije naplacuju vise?
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.smin.my-its.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?14.11.2006. u 09:18 - pre 212 meseci
Citat:
felino: Pljuju ih na WHT.


Zar ti to nije dovoljno?


 
Odgovor na temu

felino
Bg

Član broj: 37042
Poruke: 71
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?14.11.2006. u 11:22 - pre 212 meseci
OK, crews_adder. Hvala ti.

Nego, zna li neko da mi kaze nesto u vezi ovih par pitanja sto ih gore postavih?
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: aplus.net-ima li neko iskustva sa njima?

[ Pregleda: 2246 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.