Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program GRAWE osiguranja

[es] :: E-Poslovanje :: Program GRAWE osiguranja

[ Pregleda: 26323 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

natasa.jezdic
nis

Član broj: 118670
Poruke: 1
*.bankerinter.net.



Profil

icon Program GRAWE osiguranja11.11.2006. u 01:50 - pre 212 meseci
Zanima me program GRAWE osiguranja. Da li neko nesto moze konkretno o tome da mi kaze? Sta sve pruzaju.
 
Odgovor na temu

goshaiana
Marko Golubovic
Nis

Član broj: 122384
Poruke: 1
*.205.eunet.yu.



Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja23.11.2006. u 18:04 - pre 211 meseci
Postovana gospodjo Jezdic,

Moje ime je Marko Golubovic, zaposlen u Grawe osiguranju. Posto vidim da Vas interesuje nas program, pozovite me na broj 063/466-340, pa cemo da dogovorimo da dodjete u nase prostorije na jedan kratak i neobavezujuci sastanak, da Vas informisem o onome sto Vas interesuje.

S postovanjem, Marko Golubovic
 
Odgovor na temu

sagus
nikolino

Član broj: 95940
Poruke: 9
212.200.115.*



Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja01.12.2006. u 15:45 - pre 211 meseci
Postovana gospodjo Jezdic, procitao sam Vase interesovanje za osiguranje zivota i ukoliko ste zainteresovani za osiguranje, slobodno mi odgovorite na ovaj e-mail. Moje ime je Bane Adamovic i zastupnik sam u osiguravajucem drustvu *GRAWE*. *GRAWE* postoji vec 2 veka i predstavlja jednu od vodecih osiguravajucih kuca kako u svetu tako i u nasoj zemlji. Ukoliko imate malo slobodnog vremena, i ako bi odvojili 15-20 minuta Vaseg vremena u jednom kratkom razgovoru bih Vam predstavio nase nove proizvode koje je dobro znati. Slobodno mi odgovorite na ovaj mejl i ja cu Vas pozvati.
S` postovanjem
Bane Adamovic
Direktni zastupnik u *GRAWE* osiguranje
P.S. moja e-mail adresa je [email protected]
 
Odgovor na temu

Zio
Ozren Timarac

Član broj: 124427
Poruke: 3
*.poreskaupravars.org.



Profil

icon Re: GRAWE osiguranje-upozorenje08.12.2006. u 11:40 - pre 211 meseci
Poštovana Gospodo

Ovom prilikom vas upozoravam da ni slučajno ne poslujete sa grawe osiguranjem.
Pišem vam iz BiH i obavještavam vas da imam pouzdane informacije da se u Toj Osiguravajućoj kući rade svakojaki nezakoniti poslovi, počev od njihovih radnika pa do samih polisa osiguranja. Naime moja supruga je radila u toj osiguravajućoj firmi kao pravnik i sve je bilo u redu dok nije ostale trudna.Onda je poslodavac (Marko Mikić,Veselin Petković) izbjegavao da produži ugovor sa njom i držao je da radi bez ugovora.
Postavljam pitanje svim onima koji se bave tim osiguranjem da mi odgovore kako je moguće da takva osiguravajuća kuća (stara dva vijeka kako oni kažu) otpušta trudnicu te direktno krši Ljudska Prava a da o moralu i etici ne govorim i kako će danas sutra isplatiti polisu osiguranja kad ne poštuje osnovne zakone.
Takođe želim da upozorim korisnike tog osiguranja da se pripaze jer nije sve kako vam se predočava u Grawe osiguranju,
te da ih trenutno tužimo a iduće sedmice će o tome biti prilog na tv,ovdje kod nas.Ukoliko neko sumnja u ovu priču neka me kontaktira da mu proslijedim dokumente izdate od strane (GENDER centara za ljudska prava,Inspekcije rada koja je utvrdila da se radi o nezakonitim radnjama,Udruženja sindikata radnika itd).

Pozdrav
 
Odgovor na temu

milant9
Valjevo

Član broj: 81391
Poruke: 10
89.216.239.*

Sajt: www.timilan.ws


Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja14.12.2006. u 19:26 - pre 211 meseci
Postovana gospodjo, ni slucajno ne idite tamo, imam losa iskustva sa Grawe kucom.
O cemu se radi. Posle 3,5 godina korektnog placanja rata osiguranja od po 540 E godisnje morao sam iz vaznih porodicnih razloga da prekinem ugovor sa Grawe. Gospoda iz grawe-a su mi ljubazno izasli u susret i rekli mi da ce mi povratiti oko 750 E. Iako sam uplatio preko 2160E.
Medjutim Lubazno su mi izasli u susret i isplatili 560E. Kada sam upitao sto tako malo, kazu da su im takva pravila i da uvek kazu kada osiguravaju da ako neko misli da izadje iz Grawe pre 10 god. , bolje i da ne ulazi jer se ne isplati. Ako su im takva pravila neka im je na cast.
Usput budi receno, jedna grupa poverenika bila je u Tunisu 10 dana o trosku firme u najluksuznijem hotelu . A nisam cuo da su nekome isplatili premiju.
Svako prica onoliko koliko zna.

Ako zelis da ti bude bolje, radi nesto...
http://www.timilan.ws
http://www.timilan.ws/ffi.htm
 
Odgovor na temu

sagus
nikolino

Član broj: 95940
Poruke: 9
212.200.115.*



Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja15.12.2006. u 20:35 - pre 211 meseci
Prvo jedno pitanje, koliko ste uopste upoznati kako funkcionise osiguranje? Ne znam da li vam je objasnjeno da novac koji osiguranici ulazu ne stoji na kamari ( ocigledno da tako mislite), vec se novac ulaze u nekretnine, itd. takodje bih Vam postavio pitanje zasto ste se osiguravali? To vam je jedan nacin stednje. Da li mozete da ostavljate po 50 evra na stranu i da ih ne dirate u narednih 10,15,20 godina? Ukoliko nemate da platite a prosla je 1/10 ugovora mozete da neplacate 3 godine , apotom da nastavite da uplacujete. javite mi se pa da razjasnimo vasu situaciju.

[Ovu poruku je menjao McKracken dana 06.04.2008. u 00:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sagus
nikolino

Član broj: 95940
Poruke: 9
212.200.115.*



Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja15.12.2006. u 20:37 - pre 211 meseci
Da jos nesto. Nije samo u GRAWE takva politika, nego u svakoj osiguravajucoj kuci. Mozete proveriti. u drugim bi Vam i manje dali. Ne znam kod koga ste se osigurali, da li kod agenta ili direktno u Gracu? Ukoliko ste se osigurali kod agenta verovatno Vam nije to objasnio.
 
Odgovor na temu

abdc

Član broj: 174379
Poruke: 3
79.101.197.*



Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja05.04.2008. u 23:03 - pre 195 meseci
I, šta je bilo s tužbom? I svim tim pouzdanim informacijama, postoji li neki materijalni dokaz, nesto argumentovano? Ništa??... Prazne price...?
Pa ako je imala ugovor na određeno vreme pretpostavljam da nisu ni bili dužni da ga produze, to je tako u svim firmama... Svasta... Takve stvari se dogadjaju i u Svajcarskoj a nece kod nas... Pa neke firme cak traze pisane izjave radnica koje konkurisu za posao da u narednih toliko i toliko godina ne planiraju da imaju dece!!! Svaka firma zeli radnika na koga moze da racuna, isto je to i sa muskarcima, neka pokusa neko da se zaposli u iole ozbiljnoj firmi a da nije regulisao vojnu obavezu. Zaposlice se malo sutra...
 
Odgovor na temu

osiguravač
interni agent, Wiener Städtische
Osiguranje a.d.o. Beograd

Član broj: 178088
Poruke: 3
*.eunet.yu.

Sajt: www.wiener.co.yu


Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja09.04.2008. u 02:14 - pre 195 meseci
Ne znam da li imate neki lični interes da o Grawe osiguranju pišete u negativnom kontekstu, ali ne mogu da se složim sa Vašim tvrdnjama.
Naime, vrlo pomno pratim poslovanje skoro svih osiguravajućih kuća u Srbiji, i mogu da konstatujem da svoje ugovorene obaveze Grawe isplaćuje i to u jako kratkom roku. A to što ste polisu sklopili sa agentom eksterne prodaje (honorarnim radnikom) i loše ga razumeli (ili Vam je on loše protumačio ponudu) ne igra nikakvu ulogu u celoj priči jer se na poleđini ponude koju ste potpisali, na oko pola strane, nalazi tabela otkupnih vrednosti polise. Umesto da otkupite polisu za 750e bolje Vam je bilo da zastanete sa plaćanjem i da kasnije nastavite, ili da jednostavno smanjite premiju na minimum a kasnije da je opet povećate.
 
Odgovor na temu

Marisav
Guberniя Serbiя

Član broj: 149900
Poruke: 99
91.143.222.*

Sajt: www.gamezer.com/billiards


+1 Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja06.09.2008. u 10:11 - pre 190 meseci
Pozdrav, imam tri pitanja pa ako neko moze da mi odgovori.

1.
Vec 4 godine uplacujem polisu osiguranja u Grawe-u u vrednosti 350 evra, stigla mi je i peta da uplatim u roku od 8 dana.
Uvek sam redovno uplacivao i u propisanom roku, medjutim ovaj put sam u nemogucnosti da uplatim 350 evra na vreme. Sta ce desiti ako probijem rok od 8 dana, tj. neuplatim polisu na vreme?

Mada nije bitno za ovo pitanje, reci cu da sam ja opunomocen da uplacujem, a vlasnik osiguranja ima zelju da raskine ugovor .

2.
Koliko novaca se moze da podigne raskidom ugovora? (uplacene su do sada 4 polise x 350 evra)

3.
I da li mogu to ja ili licno vlasnik polise osiguranja? (moja sestra koja boravi u inostranstvu)
 
Odgovor na temu

zalex
Aleksandar Zlatic
zastupnik osiguranja, dizajn i priprema
za stampu
Beograd

Član broj: 125580
Poruke: 7
*.eunet.yu.

Sajt: www.zlatic.com


Profil

icon Re: Program GRAWE osiguranja26.01.2009. u 14:26 - pre 185 meseci
Za Marisava:

Ako ste vi Ugovarac osiguranja i ako Vi u rukama imate original polise, Vi mozete raskinuti ugovor i dobiti sredstva u visini otkupne vrednosti polise, ali to je jako mali iznos. Druga varijanta je da novac ostavite i sacekate istek trajanja osiguranja, dobicete neki novac, oplodjen i uvecan za dobit preduzeca i bicete verovatno i zadovoljni.
Ovo sve pricam na osnovu Vase price onako kako sam je ja razumeo, najbolje bi bilo da me licno kontakmtirate pa da Vam odgovorim konkretno za Vas slucaj.

Pozdrav, Aleksandar Zlatic, zastupnik u osiguranju
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Program GRAWE osiguranja

[ Pregleda: 26323 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.