Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom adsl svaka cast na azurnosti

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom adsl svaka cast na azurnosti

[ Pregleda: 2576 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ludilo_srbija
Beograd

Član broj: 53539
Poruke: 37
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Telekom adsl svaka cast na azurnosti03.11.2006. u 18:55 - pre 212 meseci
Danas u 09:30 h nazvao korisnicki servis TELEKOMA 9813.Javio se fini gospodin i pitao me
broj telefona na koji zelim da uvedem ADSL i kontakt telefon,i rekao da ce me
nazvati najverovatnije u ponedeljak.Kad necete verovati u 15 h me zove gospodja iz korisnickog
servisa i pita za korisnicko ime i sifru za ADSL,kao i koji cu paket i kaze da ce me zvati na potpisivanje ugovora.E kada ce to biti ne znam,jer sam se kod drugih provajdera prijavio,a nije bilo mogucnosti
(pre neki dan,a takodje i pre 6 meseci,inace centrala "KIJEVO" ISDN)
Ali sam stvarno prijatno iznenadjen azurnoscu,efikasnoscu i ljubaznoscu.
SVAKA CAST!

POZDRAV
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telekom adsl svaka cast na azurnosti03.11.2006. u 20:37 - pre 212 meseci
Jednog mog druga koji je zeleo adsl kod telekoma, evo vec trecu nedelju vozaju, covek da odlepi od njih...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

ludilo_srbija
Beograd

Član broj: 53539
Poruke: 37
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Telekom adsl svaka cast na azurnosti03.11.2006. u 20:43 - pre 212 meseci
ne znam sta mislis pod tim da ga vozaju? Evo ja sam preneo svoja iskustva,pa cemo videti sta ce biti dalje,jer su ostali rekli da nema mogucnosti. Ali nadam se da ce biti sve ok.

pozdrav
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Telekom adsl svaka cast na azurnosti03.11.2006. u 21:04 - pre 212 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: Jednog mog druga koji je zeleo adsl kod telekoma, evo vec trecu nedelju vozaju, covek da odlepi od njih...

Verovatno ne mogu da ga prikljuce. Pretpostavljam da oni kad rade, kad postavljaju uredjaje, postavljaju odjednom za vise korisnika. Sumnjam da je moguce i uz najbolju volju instalirati u nekoj centrali opremu samo za jednog korisnika.

Ja sam kod njih presao sa drugog ISP i ispalo je komicno da nisam ja cekao Telekom nego Telekom mene. Dogovoreno je bilo za 01.10.06, nakon sto mi kod prethodnog ISP istekne placeno vreme i taj ISP me odjavi. Vreme isteklo, stari ISP me nije odjavio i zove me Telekom: "Jel vi hocete ADSL ili ne? Recite da vas odjave da mozemo da vas prebacimo." Tako smo i uradili i prebacili su me.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telekom adsl svaka cast na azurnosti04.11.2006. u 00:28 - pre 212 meseci
Ma nalazi se na centrali u Nisu gde definitivno ima tehnickih uslova. Nije to problem, nego dok se napisu nalozi i neka papirologija pitaj boga sta... Kao rekli su sad od ponedeljka, ali videcemo...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom adsl svaka cast na azurnosti

[ Pregleda: 2576 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.