Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski rad iz Arhitekture Racunarskih Sistema - Potrebna Pomoc oko izbora teme i literature

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad iz Arhitekture Racunarskih Sistema - Potrebna Pomoc oko izbora teme i literature

[ Pregleda: 7144 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spavac_na_Chatu
Marko Kozic
Senta - Beograd

Član broj: 87473
Poruke: 128
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 263724169


+1 Profil

icon Seminarski rad iz Arhitekture Racunarskih Sistema - Potrebna Pomoc oko izbora teme i literature27.10.2006. u 02:58 - pre 212 meseci
Znaci treba mi mala pomoc oko izbora teme i literature vezano za tu temu. Da pojasnim treba mi neka tema za koji mogu da nadjem dobru literaturu koju mogu da upotrebim za svoj seminarski rad.
Teme mogu biti iz procesora (8086, 80286, 80386, itd, itd) mogu biti iz memorije (Bios Memorija, Flash Memorija, Cache Memorija, itd itd) znaci skoro sve sto se tice ARS-a (magistrale, tranzistori, mosfet, itd itd)
Pa me zanima ako neko moze da mi pomogne oko izbora teme i literature.
Imam jos mnogo toga da naucim
 
Odgovor na temu

Milos Milosevic
Beograd

Član broj: 98063
Poruke: 140
212.200.219.*



Profil

icon Re: Seminarski rad iz Arhitekture Racunarskih Sistema - Potrebna Pomoc oko izbora teme i literature16.11.2006. u 13:23 - pre 212 meseci
Prelistas izdanja po skriptarnicama tehnickih fakulteta ("Akademska Misao")

Srecno!
Vreme je tica koja te kiti šarenim perjem no koja će doći
i da počupa svoje Ako budeš suviše vezao dušu svoju za perje
vreme će ti sa perjem i dušu očupati Ah kako će tada biti
nagota tvoja

Sv Vl. Nikolaj Velimirović
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad iz Arhitekture Racunarskih Sistema - Potrebna Pomoc oko izbora teme i literature

[ Pregleda: 7144 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.