Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)

[ Pregleda: 3030 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikpel
Bg

Član broj: 118141
Poruke: 43
*.ptt.yu.



Profil

icon Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!24.10.2006. u 10:39 - pre 213 meseci
Reč je otkriću (svetu) tajne koju su znali svi najveći umovi sveta i neki mali procenat koji kontroliše (do skoro).

Spaja nauku, religiju, filozofiju, umetnost.. naš dnevni i u život u celini. Bićete svi srećni ko bebe.

Filmu koji treba gledati 100ine puta, to smo isto znali još kao deca. Pojavljuju se lideri, dr. nauka, vizionari, misionari, kvantne fizike, fizike, filozofije, filozofije prirode.. psihologije, praktične kreativne nauke o ljudskom ponašanju, stručnjaci koji su završili Harvard, autori svetskih bestselera, dobitnici prvih nagrada, ljudi koji su zaradili milione, koji su se čudesno izlečili..

U pitanju je sila, koja vlada, koja je jača od nas, ali sa pravim znanjem nje mi smo kosmos - zakon privlačenja (the law of attraction), koji vlada medju nama. Privlačimo sve. Naše misli postaju stvarnost. Sve u životu smo privukli, svime smo privučeni. Pričaj loše, misli na bilo koji način negativno, pokreni točak hejt vajb-misli, to ti postaje realnost. Kosmos.. izmedju ostalog mi koji smo njegov deo, svi iz istog izvora postajemo, svi mu se vraćamo, sve u vibraciji i rezonanci sa njime. Svaka misao kao elektro-magnetni talas iz naše glave izaziva privlačenje istog od strane drugih objekata iz svega. Zalite jedan cvetić dnevno, osećaćete se sveže ceo dan. Sve se misli odbijaju , čista refleksija. Tačka našeg spajanja sa energijom koja je uvek postojala u beskonačnosti vremena i prostora, je naša misao, kosmos kažu kvantni fizičari koji se pojavljuju u filmu ne bi postojao bez misli.

Film je sjajan, mislim da je to ono otkriće koje je potrebno svetu da shvati šta je život. Ako želite saznati zakon, samo pustite da se dogaja. Film je neverovatno tačan i ohrabrujuć. Ako želite znati zakon koji vlada životom, uputstva kako najlepše sa njime, svima preporučujem, koliko god dobro da znaju sve, pogledajte.

Možete zamisliti bilo šta.. sačekajte odgovor, kosmička energija sama radi za vas. Ne moramo da razmišljamo, to ide intuitivno, refleksivno... tajna je u lepim mislima (zašto uopšte da imamo ružne?). Moramo ih se otarasiti. Zaželimo sa kosmičkom energijom čiji smo emitor i risiver, nadam se i mislim da može sve da se promeni.. bar u našoj glavi, zar ne?

SVIMA PREPORUČUJEM DA NEŠTO bar SAZNAJU I AKO znam DA MNOGI TO ZNAJU,
u većoj ili manjoj, svesnoj ili podsvesnoj meri.

Film će oplemeniti svet. Jednog dana može postati nekultura da se uopšte loše, negativno misli, mislim da baš puno treba ljudima u Srbiji. Nije potrebno nikakvo znanje ni obrazovanje. Jedino saznanje povezanosti prostog privlačenja dogadjaja, misli, emocija, KOJE SE SVESNO MOŽE IZAZVATI-želim da doživim to, saznam to, uradim to, hoću to, hoću za godinu dana - baš tako.

Jedino je pravilo prosto ko glupost: bez bilo kakvih loših misli, jednostavno postati glup kao dete za njih, jer se odbijaju od ceo naš svet i završavaju se na našim atomima, tj. našoj energiji, na vibraciji kojom zračimo, odašiljemo i primamo jer pulsiramo sa svemirom i životom.

Prosto je. Imamo toliko lepih priča koje bi trebalo da znamo u životu koje se mogu iscrpeti iz filma. Smisao je filma da se svi prosvetlimo i opustimo i pustimo život da nam pruža neslućena zadovoljstva, lepotu, znanja, dogadjanja.

Zove se "THE SECRET" ili "The secret law of attraction".
www.thesecret.tv

Možete skinuti sa http://www.torrentspy.com/torr...8/The_Secret_Law_Of_Attraction.

Već sam pisao šire detalje na http://www.elitesecurity.org/t223487-Film-koji-ce-promeniti-svet

Obavezno pricajte, delite, širite pozitivnu energiju, kad se ovo bude široko znalo, kao što znamo da Srbija nije najbolja zemlja za život na planeti, može nam postati. Misli-postaju-stvarnost. Odsanjajte beskonačnu lepotu svoga života, koja se dogadja samo ako primamo informacije koje će nam se dati, moramo ići procesom prihvatanja, kad stanemo u ravan sa svemirom, to će nam se i dogadjati, čim se loše osećamo to je znak da u njoj nismo. Kao i u religiji..

Biiiće kosmosa će se za sve potruditi. Prosta je stvar. Znamo dobro da je nešto uvek iznad nas, a šta je to uvek iznad nas bukvalno? Pogledajte uveče dok se šetate.. sve se gore privlači, vibrira i zrači. Mi smo samo mikro delić cele priče. To je to. A izmedju svega su misli, osećanja tačnije. Mi smo objekat, mi zračimo, rotiramo oko nečega u životu. To je to.

Još jednom nemojte preozbiljno shvatiti, pogledajte prvo film, može vas voditi ka putevima prosvetljenja, ako to želite u ovom trenutku, religioznost svakako preporučujem, jer se film sa njome uopšte ne kosi. U stvari prosudite sami.

:)))))))))))))))))))))) Veliki pozdrav za sve. Kosmos voli dogadjaje, delajte odma sad, sve je zasnovano na emociji, energiji, koja vuče dogadjaje, provlači, odbija.. uradite bilo šta što vam sada kaže vaš instinkt, urodjeni bitak zapisan u nama. Ceo dan, mesec, godinu i život može povući.. Slobodno zapišite šta želite.. jer svemir čuje i otvara i zatvara vrata. Ključ je emocija, to vernici znaju.

Podelite ovo svima. Pokrenite priču. Gledajte film. Videćete da baš ništa ne štrči, da je sve prosto i da u stvari prosvetljenje naše zavisi od naše želje, mnogo više nego naše volje, jer mi smo beskonačno mali deo beskrajnog prostora i vremena, koliko on uticaja ima na nas? Možete to shvatiti odma.. Razmislite o tome i ako ne možete odma doći do ovog prelepog filma. Nemojte ovo preozbiljno shvatiti, pogledajte film jer govore vrhunski naučnici, stručnjaci. Ako u to verujete, doživljavaćete ono što u stvari želite!

Nadam se ćete shvatiti to kako treba, apsolutno opušteno, jer vreme će sve pokazati, tajna se sama otkriva i da će te je iskoristiti isključivo u svrhe naše ljudske sreće.

[Ovu poruku je menjao nikpel dana 24.10.2006. u 11:56 GMT+1]
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!24.10.2006. u 11:09 - pre 213 meseci
Pa je l' nije dosta jedna tema o tome?!

http://www.elitemadzone.org/t223487-0#1331146
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!24.10.2006. u 11:23 - pre 213 meseci
Naravno, samo da svi vidite koliko je uporan da podeli "svetlost" sa ostalima.

nikpel, bićeš oštro moderisan ili kažnjen ako ne prestaneš da spamuješ tim filmom!!!

Pozdrav!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogledajte ovo obavezno, znanje koje će promeniti svet!
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)

[ Pregleda: 3030 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.