Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?

[es] :: Muzička produkcija :: [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?

[ Pregleda: 3122 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tsoah
Aleksandar Milicevic
Studio Orion - Obrenovac
Obrenovac

Član broj: 61307
Poruke: 17
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?16.10.2006. u 09:07 - pre 213 meseci
Dosle pare,i vreme za upgrade.Stvarno ne bih znao,da pored onih osnovnih,opstih specifikacija nadjem presudnu razliku izmedju ove dve karte.Cini mi se da bi to mozda mogla biti kompatibilnost sa PT (zeljeni pravac kretanja,i sledeci upgrade jednoga dana) vezano za M-audio,koju kako sam procitao Terratec nema.Studio je malo iznad kucne varijante,toliko.Vodjeni objektivnim utiscima,sta mi preporucujete?

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 16.10.2006. u 13:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?16.10.2006. u 12:05 - pre 213 meseci
M-Audio, naravno.

Citat:
Cini mi se da bi to mozda mogla biti kompatibilnost sa PT (zeljeni pravac kretanja,i sledeci upgrade jednoga dana) vezano za M-audio,koju kako sam procitao Terratec nema.


Za tvoj izbor i cenovni rang verovatno presudno, kao i vrlo pametno dugoročno razmišljanje!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?17.10.2006. u 10:45 - pre 213 meseci
Samo da dodam:

Moraćeš da imaš separatno mikrofonsko pretpojačalo, pošto ti je studio "malo iznad kucne varijante". Za početak, može i ovo što uzmeš sa tim kartama, ali za formulaciju "malo iznad kucne varijante", moraćeš dalje!

Koje monitore imaš ili planiraš? Koji mic?

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

tsoah
Aleksandar Milicevic
Studio Orion - Obrenovac
Obrenovac

Član broj: 61307
Poruke: 17
*.beobug.com.



Profil

icon Re: [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?19.10.2006. u 10:19 - pre 213 meseci
Monitori su pasivni IQ mini-lady,80w.Za mic koristim Behringer Ultravoice Digital VX2496,ali i bez njega,Allen&Heath SR 16:2 ima odlicna predpojacala za mikrofone (koliko sam ja cuo zvuk,a i utisci korisnika A&H su slicni).Mic-ovi su,uglavnom,AKG C 1000 s i Shure SM58,sto se vokala tice.E pa super onda za tu Deltu,kad bi stigao da je uzmem pre nego sto im ne nestane,jel na sajtu blinka 'aktuelno',hehe(nebeskamuzika).Ja bih voleo da postavim jos jedno pitanje,ali mozda mu je mesto u novoj temi.Anyway,koji kondenzator bi se najbolje pokazao u svom rangu:Shure KSM27,AKG Perception 200,AKG C 2000?
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?19.10.2006. u 13:01 - pre 213 meseci
Ako im i nestane, tj. nema odmah, naručiš pa stigne za nedelju dana. Nije to više frka kao pre desetak godina! Naravno, kod zvaničnog zastupnika. Cimaj na PP ako ti šta treba!

Vidi, ja bih pre uzeo RACK 1010 varijantu. Nekako mi onaj snop kablova otpozadi baš neuredno izgleda. Ima tu kartu moj drugar od skoro i tada smo jedva našli šta je šta, iako je napisano na konektorima. Baš drndanje...
Razmisli o tome da jedan rack u studiju ostavlja MNOOGO lepši utisak od gomile isprepletanih kablova iza kućišta na kompu!

Naročito na mušterije, ako kapiraš?

Dalje, pogledaj i E-MU rešenja, ima tu dosta korisnih stvari, pogotovo ako ne podnosiš Pro Tools, a retko ko ga podnosi ako se bavi samo MIDI-jem.

Za audio je meni PT 1st choice, za MIDI, the last!!! Uvek se vraćam "Cubendu" za MIDI-based, brze šljake...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: [Hardware] M-audio Delta 10/10T nja,nja...,ili supakul Terratec Phase 88 desu?

[ Pregleda: 3122 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.