Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ideja za mirc addon :)

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Ideja za mirc addon :)

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.teleklik.net



+2 Profil

icon Ideja za mirc addon :)10.05.2003. u 01:18 - pre 254 meseci
... "za koliko zvoni ?" "jos 15 min" "aaaaaaa isfura...ranicu se...*&^%$#@! nece zvonit' nikad !" "sta cemo?!" "ajd podmornica...?!" "aj' !" "4 od 1 ; 3 od 2 ; 2 od 3 ; 1 od 4... tako ?" "da" :))) eto dio sa jednog od dosadnih casova... i kontam onda nesto... svi znaju igrati prastaru igricu "potapanje podmornica/brodova" ili "naval fleet" na eng :) pa ... kad je dosadno na irc-u zasto da se ne pucam sa tim kontam... i eto ideje... sta mislite da napravimo taj addon ? ja imam ideju, poceo sam praviti to prije i uradio u dialog box-u interfejs ali onda moje standardno "NEDA M' SE :(" ako je neko zainteresovan za to ili ima neku ideju kako da se to odradi neka javi :) e da ta mi je ideja pala na pamet prije oko godinu dana... pa nisam ni trazio na netu ima li vec takvo nesto... pitao sam neke likove koji ircaju jesu li vidjeli da je to odradjeno za mirc vec i svi su rekli "ma sigurno ima..." i veceras sam trazio to nekih 10tak min i nisam nasao :)))) tako ako vec ima to da se javi gdje da nepravim bezze :)
"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.teleklik.net



+2 Profil

icon Re: Ideja za mirc addon :)08.07.2003. u 05:07 - pre 252 meseci
ma daaaaaaaaaaaaaaj zar ne volite tu igricu :) bas je jaka :) ajd likovi valjda ima neko ko zna mirc scripting a da mu se raditi... ako hocete mogu ja uraditi neki sample pa da vidite kako izgleda otprilike tj kako sam zamislio pa vi onda skontate kako cete ;)
"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Ideja za mirc addon :)

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.