Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebna pomoc oko polugotovog programa

[es] :: Access :: potrebna pomoc oko polugotovog programa

[ Pregleda: 2320 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acika1
Aleksandar Davidovic

Član broj: 58657
Poruke: 10
*.inffo.net.



Profil

icon potrebna pomoc oko polugotovog programa11.10.2006. u 22:13 - pre 213 meseci
Cao svima,

potrebna mi je pomoc oko jednog programa u access-u koji je do pola vec gotov. Radi vremena, kojeg nemam i dovoljnog znanja sto se tice programiranja u access-u nisam u mogucnostio da ga zavrsim. Ja sam iz Loznice ali sam cesto u Novom Sadu, pa ako ima neko na toj relaciji ili u Novom Sadu ko hoce (moze cak i Novi Beograd), zna i moze da mi pomogne neka se javi. Za cenu te usluge bi se dogovorili. Ko je zainteresovan neka mi se javi na mail.

Hvala unpred
Acika1
 
Odgovor na temu

BiloKoje
Beograd

Član broj: 40147
Poruke: 401



+4 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko polugotovog programa12.10.2006. u 11:31 - pre 213 meseci


Acika, ovde smo pre svega da pomognemo, kako početnicima tako i iskusnim "vukovima". Lepo je od tebe što ne tražiš gotov program za DŽ. Ali, kad si već ovde, reci bar o čemu se radi, šta je problem. Možda uz neki savet program završiš sam. Generalno, polugotov program obično zahteva više posla nego izrada programa od nule.
 
Odgovor na temu

acika1
Aleksandar Davidovic

Član broj: 58657
Poruke: 10
*.inffo.net.



Profil

icon Re: potrebna pomoc oko polugotovog programa12.10.2006. u 22:28 - pre 213 meseci
Najveci problem je sto sam na nekim stvarima, dok sam stigao do sadasnjeg "rezultata" , proveo mnogo vremena, a polako mi gori pod nogama.
Mislio sam, ako je moguce da se licno vidim sa nekim, pokazem i objasnim sta sam uradio do sada i sta treba jos da se uradi.
Imao bih verovatno i drugih stvari koje bi trebalo da se rade, po pitanju programiranja, ali to bi bila sve stvar dogovora mogucnosti te osobe. Ako neko hoce da mi pomogne korak po korak da sam zavrsim programcic, neka mi posalje mail da mu posaljem DB pa da vidi o cemu se radi.
Ipak vec puno hvala za svaku vrstu pomoci.
Cao
Acika1
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: potrebna pomoc oko polugotovog programa

[ Pregleda: 2320 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.