Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

digitalna stampa - mali i srednji tirazi

[es] :: Izdavaštvo :: digitalna stampa - mali i srednji tirazi

[ Pregleda: 2618 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

homoludenss
Podgorica

Član broj: 116174
Poruke: 8
*.cg.ac.yu.

Sajt: www.apartmani-montenegro...


Profil

icon digitalna stampa - mali i srednji tirazi07.10.2006. u 17:52 - pre 213 meseci
Pozdrav svima,

Dobio sam preporuku od prijatelja koji ima svoji stampariju da pocnem da radim digitalnu stampu. Posto on ne moze da stize da radi mali tiraz ponudio mi je taj dio posla. Znaci kaze da kupim laseski stampac KONICA MINOLTA model A3 formata (ne zna tacno kako se zove model) za nekih 7.500 eura i pocnem sa izradom vizit kartica, flayera, kalendara, pozivnica, razglednica itd.
Kakvo je vase misljenje o ovoj masini s obzirom da nije mala cijena za laserski stampac u boji.
Ako ima neko predlog za bolju ili neku drugu jeftiniju masinu koja bi takav posao odradjivala neka se javi.
Sto se tiraza tice najvise do 1000 kom.


I jos jedno koliko je isplativa takva investicija (sa laserskim stampacem) ako se oduzmu troskovi materijala, boje i ostali.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: digitalna stampa - mali i srednji tirazi09.10.2006. u 13:36 - pre 213 meseci
Isplativo je ako mozes da privuces dovoljan broj klijenata...za sta obicno treba vremena...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

marga

Član broj: 65993
Poruke: 3
*.proxy.cg.yu.



Profil

icon Re: digitalna stampa - mali i srednji tirazi09.10.2006. u 17:07 - pre 213 meseci
hvala Fuzz na podrsci, nije da imam pare od kojih bih se lako odvojio, ali vrijedi probati.

Sada jos ako bi neko imao da mi kaze nesto o masini tj. stampacu bio bih mu zahvalan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: digitalna stampa - mali i srednji tirazi

[ Pregleda: 2618 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.