Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo

[ Pregleda: 1574 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo03.10.2006. u 14:37 - pre 213 meseci
Elem,

do pre nekog vremena sajt moje firme (ne moj sajt) se sasvim solidno rangirao na pogodku, a od danas ni traga od njega. Ne postoji page rank i jednostavno nije indexirana nijedna stranica. Šta može biti uzrok tome?
 
Odgovor na temu

bsaric
Bruno Šarić
SEO
Samobor, Hrvatska

Član broj: 72221
Poruke: 527
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.seo.hr


Profil

icon Re: Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo03.10.2006. u 16:34 - pre 213 meseci
Kontaktiraj ih pa pitaj, mislim da će ti reć.
Ne odgovaram na pitanja preko PP i emaila vezana uz SEO niti ne pregledavam
domene.
SEO blog | Životopis
- Posao
 
Odgovor na temu

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon Re: Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo05.10.2006. u 08:33 - pre 213 meseci
Ma jasno, kontaktirao sam ranije sa njima u vezi nekih drugih stvari, i uvek sam dobijao odgovor u roku od nekoliko sati. Pošto lično nisam webmaster tog sajta, prepustiću njemu da se bavi tim.

P.S. Zanimljivo da niko od ljudi koji je ovo pročitao nije imao sličan problem.
 
Odgovor na temu

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon Re: Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo06.10.2006. u 09:04 - pre 213 meseci
Kontaktirali su oni mene. Nadam se da će problem biti rešen u narednih nekoliko dana. Hteo bih da se pohvalim Pogodak na izuzetnoj profesionalnosti i brizi o korisnicima njihovog pretraživača i webmaster-ima.

Problem je bio ili u starim stranicama koje su redirektovale na nove (reimenovane) stranice ili su bili problemi sa host-om kad je pauk posetio naš sajt, pa nisu indeksirane stranice.
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pogodak blacklist ili nešto stotridesetsedmo

[ Pregleda: 1574 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.