Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Opera] pri korišćenju restartovanje računara

[es] :: Browseri :: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara

[ Pregleda: 1566 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bocke
Knjazevac

Član broj: 115577
Poruke: 8
*.neobee.net.



Profil

icon [Opera] pri korišćenju restartovanje računara02.10.2006. u 23:12 - pre 213 meseci
Vec nekoliko godina koristim Mozilla Firefox. Trenutno verziju 1.5. A onda sam prvi put instalirao Operu, verzija 9.0. U pocetku sam bio odusevljen, ali sam ubrzo naisao na problem koji ne znam kako da resim. Voleo bih da ga resim, jer mi Opera radi brze od svih browsera koje sam probao na Win XP. Problem je sledeci:
kad koristim Operu cesto mi se desava da mi se komp restartuje iz cista mira. Trebalo mi je vremena da shvatim da je u pitanju Opera, jer su mi prvo na pamet padale potpuno druge stvari. Inace, komp mi je prilicno stabilan i nemam nikakvih drugih problema sa njim. Cak sam i formatirao C pre par dana i opet isto. Sa IE, Firefox-om i Netscape-om radi normalno. Pomagajte!!!
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.dialup.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara03.10.2006. u 11:19 - pre 213 meseci
Mislim da nije do Opere (možda ako otvoriš 20 stranica elitesecurity foruma ili krstarice). Ali rešićemo kao da jeste:
koristi stariju verziju.
Meni 8,51 radi odlično i dan danas
 
Odgovor na temu

Bocke
Knjazevac

Član broj: 115577
Poruke: 8
*.neobee.net.



Profil

icon Re: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara04.10.2006. u 00:36 - pre 213 meseci
I ja sam mislio da uradim tako nesto. Verovatno cu probati. A mozda i ostanem pri FF-u. Hvala u svakom slucaju
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara08.10.2006. u 16:31 - pre 213 meseci
Da se i ja ubacim ako dozvolite...

Sigurno nije do same Opere, najlakši način da proveriš je da startuješ opera.exe i ništa ne diraš samo je otvoriš minimiziraj je i radi dalje svoj posao. Ako ti padne sistem opet onda je to zbog nje same takve kakva, možda dolazi u konflikt sa nekim drugim programom ili browser-om (mada teško, nego ajde) pa ćeš onda malo više znati nego sada!

Možda to što ti je i @ Old napisao, otvaraš možda puno tabova, pa dolazi do zakucavanja opere i reset-a...


P.S. Moj savet ti je da to nije do opere!
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
smin97.kalik.info.



+35 Profil

icon Re: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara08.10.2006. u 18:06 - pre 213 meseci
Evo, sada brojim, imam 20 otvorenih tabova. Pnekad otvaram i 3 do 5 novih prozora sa nekoliko tabova i sve sanimam u jednu sesiju. Osim neznatnog usporenja pri otvaranju Opere, nemam nikakvih vidljivih problema. Opera je 9.01 hrvatska verzija (ka´će srpska ne znamo).
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [Opera] pri korišćenju restartovanje računara

[ Pregleda: 1566 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.