Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?

[es] :: Zaštita :: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?

[ Pregleda: 6143 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inodius

Član broj: 87812
Poruke: 156
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 09:37 - pre 213 meseci
Jedino sto sam kod nas nasao da moze da se kupi od antivirusa su Norton, NOD32 i AVG. Posto trebam da odlucim koji antivirus da uzmemo za firmu, a ni jedna od ponuda ova 3 antivirusa mi se ne dopada.

U slucaju Nortona mislim prvenstveno na cenu, npr: Norton IS 2006 kosta inace 69$ sto je oko 55 eur dok se kod nas prodaje za oko 95 eur (cini mi se da se na to dodaje jos i PDV) sto je cist bezobrazluk domacih "biznismena".

Molio bih da ako neko zna, kaze koji se jos antivirusi prodaju kod nas?

Hvala.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 09:59 - pre 213 meseci
Citat:
inodius: Jedino sto sam kod nas nasao da moze da se kupi od antivirusa su Norton, NOD32 i AVG. Posto trebam da odlucim koji antivirus da uzmemo za firmu, a ni jedna od ponuda ova 3 antivirusa mi se ne dopada.

U slucaju Nortona mislim prvenstveno na cenu, npr: Norton IS 2006 kosta inace 69$ sto je oko 55 eur dok se kod nas prodaje za oko 95 eur (cini mi se da se na to dodaje jos i PDV) sto je cist bezobrazluk domacih "biznismena".

Molio bih da ako neko zna, kaze koji se jos antivirusi prodaju kod nas?

Hvala.

Imas Kaspersky, F-Secure i Trend Micro da se prodaju kod nas sigurno. Necu da dajem komercijalne podatke, ali lako ces naci :). Sva tri su OK.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 15:47 - pre 213 meseci
cuj, iskreno, iznecu licni stav
AntiVirus A ne bih platio ni 9.5 evra a ne bih ga stavi na masinu ni da je dzabe.
AntiVirus B bih platio i da je duplo skuplji.

Nisam, namerno pominjao prava imena kako bih ti ukazao na jedan drugi aspekt sa kojeg mozes posmatrati.
Drugo, to sto jedan hoce da se obogati od antiviruisa, ne znaci da neki drugi nije izneo realne cene.
Vise bih obratio opaznju na kvalitet proizvoda pa se tek onda usresredio da ga pronadjem po najjpovoljnijim uslovima.


Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

inodius

Član broj: 87812
Poruke: 156
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 21:37 - pre 213 meseci
@nkrgovic
Hvala, potrazicu ko to prodaje.

@alkion
Razumem sta hoces da kazes, ali ove jeftinije antiviruse sam isprobao i ne bi ih vise nikad instalirao ni da su besplatni, radije cu ipak uzeti neki od preko 50eur a ne ove od 10 eur koje ne umem da koristim. Probao sam bas na primer AVG koji svi nesto hvale i zgranuo se, zablokirao mi je mrezu a opcije nikakve nisam nasao da bih nesto u vezi sa tim uradio, jer opcije skoro da nema, a uz to jezivi interfejs iz Windowsa 3.11, samo mogu da kazem hvala, dovidjenja, dzabe vam pretplata 2 godine za 30 eur kada ga ja ne bih vise nikada instalirao ni da mi placaju godisnje 50 eur da ga koristim :) Dakle, naravno da nije cena uvek najvaznija ali ipak sto je skupo u 90% slucajeva je i dobro, ;) bar iz mog iskustva.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 21:51 - pre 213 meseci
Imaš i Sophos.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?27.09.2006. u 22:03 - pre 213 meseci
Cuj, imas Norton Corporate edition, koji je sjajan u mrezi

Drugo, nod32 ne bih bas tako lako odbacio

Ali ajde, nisi to pitao
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Koji se Antivirusi mogu kupiti kod nas?

[ Pregleda: 6143 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.