Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla

[es] :: Video softver :: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla

[ Pregleda: 4755 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.maksnet.net.



Profil

icon Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 03:13 - pre 213 meseci
Da li postoji nacin, tacnije program kojim je moguce ripovati titl iz DivX fajlova, na neki slican nacin kao sto SubRip to radi iz VOB, fajlova ?? Nadam se da postoji neki OCR program za to!!

unapred havala na pomoci...
😀
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
89.216.244.*

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 09:06 - pre 213 meseci
Ne mogu se ripovati titlovi iz AVI fajla jer su oni tu zalepljeni (stopljeni) sa videom. Kod VOB fajlova je drugačije jer titlovi nisu zalepljeni za video.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 10:09 - pre 213 meseci
Novije verzije SubRipa tj 1.50 moze da ripuje titlove iz avi fajla, samo sto to ide nesto veoma sporo i zamorno, a izlazni fajl ce biti pun gresaka i heroglifa, posao je veliki. Inace preporucujem ti da taj titl potrazis negde na internetu, nacices ga sigurno.
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 13:20 - pre 213 meseci
Ajde majke ti, ako zznas nadji srpsko-hrvatske titlove za Men Behaving Badly...
Nikitu...

Pozz
😀
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 13:25 - pre 213 meseci
Evo za Nikitu, ako odgovaraju, http://www.divx-titlovi.com/De...&name=Nikita&language= , za ovo drugo nisam imao srece, ali ima bar jedno 10 razlicitih sajtova za titlove koje mozes da izlistas google-om

poz
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 15:52 - pre 213 meseci
haha hvala na pomoci, ali ja govorim o seriji, a ti o ilmu, razumes...
Mislis da nisam progooglao ceo net uzduz i popreko ne bi li nasao, ni naravno da se ni bih mlatio ripovanjem iz Divxa, ali NEMA DJOLE, NEMA :D

pozz
😀
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 16:23 - pre 213 meseci
Citat:
mijatovic_86: haha hvala na pomoci, ali ja govorim o seriji, a ti o ilmu, razumes...
Mislis da nisam progooglao ceo net uzduz i popreko ne bi li nasao, ni naravno da se ni bih mlatio ripovanjem iz Divxa, ali NEMA DJOLE, NEMA :D

pozz
Pa nisi rekao da je za seriju, no dobro. Jedino ti preostaje sa Subripom 1.50 da probas i naravno srecno (ja licno nisam imao srece)
 
Odgovor na temu

zarelik

Član broj: 75527
Poruke: 107
*.inecco.net.



+2 Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla25.09.2006. u 20:10 - pre 213 meseci
definitivno sub-rip i to nemora biti zadnja verzija.
Brz procesor i grebovanje titla je gotovo za 5-6 min.
Ja sam tako grebovao i iz DVD filmova.
Na pocetku te pita da postavis slova za koje te program pita jer nije siguran koje je slovo, sacuvas podesavanja i sve je ok.
Radi i sa nasim slovima, malo se potrudi da provalis program i OK.
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla28.09.2006. u 02:23 - pre 213 meseci
Pa ne znam koliko si upucen u temo o kojoj raspravljamo, posto pricamo o ripocanju titlova iz divxa, koje je daleko komplikovanije od ripovanja sa DVDa, a to podrzava samo zadnji subrip, uostalom probaj pa ces videti, ja sam odustao kada me bumvalno za svaki frejm, a na kome su isti titlovi, ponovo pita da unosim slova!!
Tako da sigurno ne moze da se ripuje za 5 min, a sa DVDa je lako, i ide brzo...

Pozzz
😀
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Kako i kojim progamom ripovati titlove iz AVI fajla

[ Pregleda: 4755 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.