Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DivX, Zasto nece da radi preko quickview??

[es] :: Video kompresija :: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??

[ Pregleda: 3489 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superzona

Član broj: 7824
Poruke: 12
*.verat.net

Sajt: superzona.tripod.com


Profil

icon DivX, Zasto nece da radi preko quickview??01.05.2003. u 17:13 - pre 255 meseci
Ne kapiram sta se dogadja... Imam Pentium MMX na 233MHz i ne mogu da odgledam ni jedan film posto koci, secka itd... Kada iskljucim zvuk onda radi dobro...

Ok, verovatno losh komp..... ali zanima me zasto nece da radi preko quickview kada je to program na kom su pustali filmove na 133MHz procesorima i ono je radilo dobro.. Graficka mi je od 4Mb starija ali, ako moze da radi na 133, ebem mu sve, onda valjda moze i na mojoj konfiguraciji...

Zna li neko mozda u cemu je problem? Da li je neko imao slicnih problema?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

bakic
SRN

Član broj: 5067
Poruke: 110
*.dip.t-dialin.net



Profil

icon Re: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??02.05.2003. u 11:57 - pre 255 meseci


Graficka kartica je tvoj prblem probaj sa nekom od 32 MB

Pozdrav bakic
 
Odgovor na temu

superzona

Član broj: 7824
Poruke: 12
*.verat.net

Sajt: superzona.tripod.com


Profil

icon Re: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??02.05.2003. u 18:58 - pre 255 meseci
Gde bre da ulazem jos i u graficku???? Na ovom krsu ?????? hehe...

quicview pro je programcic za divx i na njemu su pustani filmovi na 133MHz, a kazu u requirements da je ovo sto ja imam sve i vise nego dovoljno.....

Doduse, mozda je problem sto mora da se pusta iz dos sistema... ali problem je sto u dosu nemam zvuka.... Zna li neko kako da namestim zvuk u dosu??? znam da sam jedno vreme imao...
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ieent.net



+1 Profil

icon Re: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??06.05.2003. u 12:49 - pre 255 meseci
Verovatni uzroci:

1. ISA audio karta
2. S3 PCI video karta (ili neka slicna)

Znaci nije bitan procesor koliko karta (cak nije u pitanju ni memorija: matrox karte sa 4Mb rade odlicno, na AGP kartama uglavnom nema problema). Ako imas ISA zvucnu kartu zameni je za PCI. Evo ti primera: Na Cel733 sa ess1688 kartom divx u windows-ima secka i zvuk se desinhronizuje. Kad stavis PCI kartu, mozes da vozis divx u Quality 1-2.
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??06.05.2003. u 14:07 - pre 255 meseci
Sa QuickView 2.5
radi na masini PI 266 Amd/64Mb Ram/2mb VGA S3Trio
Bitno je da imas sve potrebne drajvere za dos, mada bi trebalo da pusta ali bez zvuka.
Pogledaj koju si rezoluciju izabrao!
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: DivX, Zasto nece da radi preko quickview??

[ Pregleda: 3489 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.