Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alcatel OT 511m problem (?)

[es] :: GSM - upotreba :: Alcatel OT 511m problem (?)

[ Pregleda: 2548 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragan_v
Dragan Vasic
\Telekom\It\
batocina

Član broj: 9084
Poruke: 131
*.verat.net

Jabber: Vaske@elitesecurity.org
ICQ: 48390397
Sajt: www.bestcentar.com


Profil

icon Alcatel OT 511m problem (?)30.04.2003. u 18:06 - pre 255 meseci
Dakle...
Trampio sam svoju 'iznosenu' nokiu 3310 za novi Alcatel OneTouch 511M.....i zadovoljan sam....mnogi kazu:'FUJ !', al to je druga prica....
Elem....jedino sto mi smeta je to što nikako ne mogu da ukljucim 'delivery report' za SMS poruke...meni kaze da je ukljuceno, ali moje poruke putuju bez potvrde...
Cak ni fora sa znakom uzvika ispred teksta poruke ne radi...
Ima li ko ovde ovaj aparat i radi li mu del.report ?

Help ??!

P.S.
Da izbegnem pucnje u prazno, SMS centar je ok, +38163100100
 
Odgovor na temu

Dragan_v
Dragan Vasic
\Telekom\It\
batocina

Član broj: 9084
Poruke: 131
*.telekom.yu

Jabber: Vaske@elitesecurity.org
ICQ: 48390397
Sajt: www.bestcentar.com


Profil

icon Re: Alcatel OT 511m problem (?)01.05.2003. u 12:49 - pre 255 meseci
Ok. narode, u nedostatku vasih odgovora, ja se snasao :-)

Kvaka je u tome da alcatel ne pisti i ne dobija novu poruku kao delivery report, vec promeni izgled ikonice pored poruke u ''SENT'' folderu...tako da one koje jos uvek cekaju imaju tri tackice ispod koverte, isporucene imaju normalan koverat, a propale jos nisam video :-)

Ovo se dosta razlikuje od ostalih telefona, jer sam ja , normalno, ocekivao sistem kao na nokijama .....anyway, sad bar znam da mi telefon nije neispravan , a i moracu opet da pozovem 9863, cisto da im prodam foru :-)

ok, ajde kad sam se vec raspisao da pomenem i zgodu od juce dok sam experimentisao sa delivery reportima:
Trebao mi je broj na koji poruka nece biti isporucena da vidim kako izgleda ikonica tada, pa se setim drugara koji ima svajcarsku karticu koju koristi samo kada je tamo (retko)...elem, posaljem poruku na taj broj samo sa 'TEST' u telu poruke, kad mi se za 2 minuta vrati poruka: "Kakav test covece, evo me u sred berlina !'' . Eto, i dalje nemam pojma kako izgleda ikonica za neisporucenu poruku...

e...mnogo sam pisao......

:-)
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Alcatel OT 511m problem (?)

[ Pregleda: 2548 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.