Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...

[es] :: E-mail :: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...

[ Pregleda: 5560 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...09.09.2006. u 11:09 - pre 214 meseci
Nigde nisam nasao upustvo za podesavanja hotmail-a.Zamolio bi nekog ako moze da mi pomogne.

Drugo pitanje mi je vezano za prebacivanje poste sa mailova. Imam vise e-mail adrese(yahoo,hotmail,gmail) i sa svih mi je samo prebacio sta je bilo u inbox-u. Ja bi da mi prebaci mailove koji mi se nalaze u bulku, sent-u i u folderima koje sam ja kreirao u mail-u. Kako da to uradim?
 
Odgovor na temu

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Re: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...11.09.2006. u 02:22 - pre 214 meseci
Jel moze neka pomoc?
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...11.09.2006. u 02:34 - pre 214 meseci
Moze. Da bi skinuo mail treba ti POP3, IMAP ili specijalizovani web client. Prva dva protokola ne mozes da dobijes uz free nalog, a uz placene verovatno. Neki specijalizovani web client mozda i postoji, mozda i neki klijent to ima ugradjeno u sebi, ali, to su neke budzevine, barem meni nepoznate. Neko next, next, finish resenje mislim da ne postoji. Sacekaj jos par dana, ali se ne nadaj mnogo. Nista neces dobiti time sto ponovo pitas. Ako neko zeli da ti odgovori i zna odgovor, ucinice to odmah - podsecanje nije potrebno.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...11.09.2006. u 02:42 - pre 214 meseci
U vezi tvog prvog pitanja, pokusaj ovdje.
tyranBL
 
Odgovor na temu

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Re: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...21.09.2006. u 00:00 - pre 214 meseci
@tyranBL

To je to!!! Hvala ti! Nisam mogao ranije da podesim...Sada cu ubaciti i za yahoo pa da ne koristim yPOPS!





Jos mi treba pomoc oko ovoga i sve moje muke sa thunderbirdom su resene :)))

Citat:
Drugo pitanje mi je vezano za prebacivanje poste sa mailova. Imam vise e-mail adrese(yahoo,hotmail,gmail) i sa svih mi je samo prebacio sta je bilo u inbox-u. Ja bi da mi prebaci mailove koji mi se nalaze u bulku, sent-u i u folderima koje sam ja kreirao u mail-u. Kako da to uradim?





 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Kako da podesim hotmail za thunderbird + jos jedno pitanje...

[ Pregleda: 5560 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.