Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

'Crocodile Hunter' Irwin killed

elitemadzone.org :: MadZone :: 'Crocodile Hunter' Irwin killed

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 35990 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
213.137.127.*

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 01:06 - pre 214 meseci
On nije nista vise do medijski komercijalizovanog profesionalnog dresera/lovca, koji se istripovao da je 'jedan sa prirodom', pa odlucio da malo jase na ledjima raze. Hej, pa kobre i krokodili su ga trpeli ?!

To sto se bori za ocuvanje prirode nije nista posebno. Koliko ljudi se takodje zalaze za isti cilj o kojima mediji slabo govore ?! Ali on, on je postao popularan zato sto njaka zivotinje pred kamerema (i uziva, jer je infantilan) i mlati debele pare pri tome. Njegove emisije nemaju nista poducno, naprotiv, kako je neko rekao daje pogresne ideje deci da ga oponasaju. Kao neki spinoff Jackass-a, samo sa divljim zivotinjama
Naravno, investira u svoje organizacije/fondove za ocuvanje prirode, jer ipak covek voli prirodu, to nesporim, i time dao doprinos ocuvanju prirode. Ali zar to nije sta treba ocekivati od nekoga sa tolikim budzetom ? Ko daje priloge tim fondovima ? I gde ce sa parama, u grob ?

Jbg, ljudi stradaju na poslu

BTW to sto je spasio 100/1000 krokodila golim rukama, inkasirao je vise nego da su im prodali koze.
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

ivanhoe
Beograd

Član broj: 20518
Poruke: 34
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: getbrushes.com


Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 01:42 - pre 214 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Eh da, jedno pitanje za vas koji ga velicate i kroz sve to pokazujete da vam je stalo do zivotinja, razmislite o tome kad budete jeli svinjsko meso ili pilecu supu. Zasto je svinjin zivot vazniji od nekog krokodila? Sad ce neko da odgovori zato sto krokodila ima malo, a jedno pitanje, zasto ih ima malo.... Mislite o tome.


hmmm, mozda bi ipak trebalo da ti malo razmislis o ovome sto si napisao (ili pre nego sto si napisao), posto nema bas nekog smisla... cisto gramaticko logicki gledano: prvo kazes da je svinjin zivot bitniji, pa to argumentujes time sto je krokodila malo, i na kraju slag na tortu: "zasto ih ima malo? mislite o tome"

Uopste ne shvatam sta si zeleo da kazes, ali ima ih malo zato sto su ih ljudi istrebili i napravili cipele i tasne od njih, i da zato je njihov zivot bitan jer ce inace nestati, pa ih nece biti uopste. Svinje nema sanse da nestanu, znaci nema frke. S druge strane nemam apslutno nikakav problem da se krokodili gaje na farmama i koriste za izradu predmeta od koze.

Smrt je normalan deo zivota i sastavni deo zivota u prirodi, ali istrebljenje nije, ono je prevashodno nasa zasluga..

just my $0.02
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 01:46 - pre 214 meseci
Bah, greska u kucanju, hteo sam da kazem zasto je zivot nekog krokodila vazniji od zivota svinje. I jedno i drugo su zivotinje.

Nego, Irwin je tipican primer Michael Moore-a zivotinjskog carstva....
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 02:34 - pre 214 meseci
Citat:
hteo sam da kazem zasto je zivot nekog krokodila vazniji od zivota svinje.



Citat:
Smrt je normalan deo zivota i sastavni deo zivota u prirodi, ali istrebljenje nije, ono je prevashodno nasa zasluga..


Lepo receno. Zivot nije nista spec. Lanac ishrane je sasvim normalna stvar. Zivotinje se normalno jedu medjusobno ali ostaju u ravnotezi. Problem je kad dodje covek i poremeti tu ravnotezu istrebljivanjem nekih vrsta.


Bolje sto je on zaradio te pare pa nek je i 10% dao za rezervate a 90% zadrzao za sebe nego da ih je uzela neka britny spears ili neki glumac...
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.221.*



+4 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 08:05 - pre 214 meseci
Grešiš Stella, Majkl Mur je meni barem bio zabavan, donekle.

Celu moju okolinu je Irvin prilično nervirao svojim egzaltacijama. Obično su komentari bili: "Evo ga opet onaj napaljeni... i njegovi krokodili."
Realno me ne zanima previše život ajkula, krokodila ili zmija-otrovnica u Australiji. Više me zanima, recimo... opstanak morune u Dunavu ili skobalja u Pčinji. Kao i orlova na Tari.

Indikativno je da je tamošnji ministar turizma dao izjavu da je ovo veliki udarac za tu granu priverede u Australiji (tako nekako). Mislim da je Irvin bio značajan točak u toj mašini, a mislim i da će ga uskoro neko zameniti.

Sve te australijske emisije su isključivo promotivnog karaktera. Reks Hant potpuno otvoreno to radi i verovatno ima lepu apanažu. Čak i onaj "bosonogi" je u toj funkciji, mada verovatno mnogo manje. Btw, zaista je bilo strašno gledati kako ubija onu divlju mačku i onda je kasapi. Međutim, i ono ždranje guštera sa Aboridžanima je isto tako degutantno, ali samo za nas.

Čisti gradovi, bele plaže sa palmama i koralni sprudovi su obavezne razglednice odatle. Mada, ta Australija krije neke od najvećih tajni na planeti. Kako sa ljudima, tako i sa životinjama i prirodom.

Sve se to vrti oko para. Doći će neki novi Irvin, ili Hunt.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

ar nogard
yimisin starka
gamer
unlocated

Član broj: 107116
Poruke: 170
212.200.123.*

Sajt: eliteptcbusiness.com


+16 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 09:49 - pre 214 meseci
A sta kazete na onu scenu kada je Irvin isao da hrani krokodila sa bebom u narucju to jest u jednoj ruci a u drugoj je drzao meso a kako je drzao bebu gledajuci iz ugla roditelja ono parce mesa je bilo sigurnije od bebe i sta je hteo time da dokaze da ne pricam o tome sta bi se desilo da mu je ne daj boze ispala beba iz ruku dok je skakutao onako kako to inace radi. Meni je taj jedan gest izbrisao sve ono sto sam mislio o njemu u pozitivnom smislu, normalno zao mi je coveka koji jeste dao ogroman doprinos ljudima proucavajuci sve te vrste ali se slazem sa misljenjima da on nije jedini koji je radio tako nesto i prilikom toga izgubio zivot a to sto iza njega stoje velike demokratske sile pa je on bio u medijima najzastupljeniji to je posebna prica.
ereht tuo morf ma I
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 10:32 - pre 214 meseci
Verujem da je dovoljno poznavao krokodile da može da drži dete u jednoj ruci a drugom rukom da hrani krokodila, i da bude 100% siguran da mu beba neće ispasti
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 11:56 - pre 214 meseci
Rezime

1. Ima je veliko srce i veeeelika muda
2. Bio se sposoban da unovci svoje sposobnosti i sklonosti.
3. Radio je ono sto je voleo, bio od koristi i prirodi i drustvu
4. Umro je radeci ono sto je voleo


Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Abstract

Član broj: 63964
Poruke: 97
82.208.195.*



Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 13:36 - pre 214 meseci
Mislite na ovu scenu?



Ili mozda ovu...





Sve u svemu ja cu ga pamtiti kao velikog istrazivaca...



[Ovu poruku je menjao Abstract dana 06.09.2006. u 14:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 13:42 - pre 214 meseci
Ova druga, mora se priznati, je bolesna.
 
Odgovor na temu

sasha-SE
beograd

Član broj: 37280
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:05 - pre 214 meseci
Citat:
Grešiš Stella, Majkl Mur je meni barem bio zabavan, donekle.

Celu moju okolinu je Irvin prilično nervirao svojim egzaltacijama. Obično su komentari bili: "Evo ga opet onaj napaljeni... i njegovi krokodili."
Realno me ne zanima previše život ajkula, krokodila ili zmija-otrovnica u Australiji. Više me zanima, recimo... opstanak morune u Dunavu ili skobalja u Pčinji. Kao i orlova na Tari.

Indikativno je da je tamošnji ministar turizma dao izjavu da je ovo veliki udarac za tu granu priverede u Australiji (tako nekako). Mislim da je Irvin bio značajan točak u toj mašini, a mislim i da će ga uskoro neko zameniti.

Sve te australijske emisije su isključivo promotivnog karaktera. Reks Hant potpuno otvoreno to radi i verovatno ima lepu apanažu. Čak i onaj "bosonogi" je u toj funkciji, mada verovatno mnogo manje. Btw, zaista je bilo strašno gledati kako ubija onu divlju mačku i onda je kasapi. Međutim, i ono ždranje guštera sa Aboridžanima je isto tako degutantno, ali samo za nas.

Čisti gradovi, bele plaže sa palmama i koralni sprudovi su obavezne razglednice odatle. Mada, ta Australija krije neke od najvećih tajni na planeti. Kako sa ljudima, tako i sa životinjama i prirodom.

Sve se to vrti oko para. Doći će neki novi Irvin, ili Hunt.

Pozdrav!



sto brines zbog skobalja???i onako je korovska riba,koja unistava ikru drugih riba.. trebao si da spomenes linjaka...ako bas pricas o ribama(najugrozenija riba kod nas na ivici istrebljenja!!!

now back to topic

pricate(neki) velike sto se tice Stiva!!!

 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
195.252.90.*



+968 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:06 - pre 214 meseci
@djordje:
yup. Bolesno loša montaža.

Neka mi neko od protivnika njegovog lika i dela objasni zašto ga onda toliko ljudi oplakuju?
Ipak je bio lik pun entuzijazma koji ti, ako ništa drugo, nabaci kez na lice. Nedostajaće mi to.
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:13 - pre 214 meseci
Bice da je monataza. Nisam obratio paznju da je sve isto kao na prvoj slici. Mislim isti polozaj tela, izraz lica, krokodila i svega ostalog.
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.proxy.ebix.net.tw.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:18 - pre 214 meseci
Citat:
Verujem da je dovoljno poznavao krokodile da može da drži dete u jednoj ruci a drugom rukom da hrani krokodila, i da bude 100% siguran da mu beba neće ispasti


Nikada čovek ne može u bilo šta da bude 100% siguran i taj potez mu je zaista bio idiotski i BEZ opravdanja.Ja da imam dete NIKADA se ne bih tako igrao sa njegovim životom.Taj snimak sam tek nedavno video i potpuno mi je neshvatljiv taj njegov potez!
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:22 - pre 214 meseci
Procitaj moj post iznad tvog i pogledaj slike dobro. Klasicna montaza
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.proxy.ebix.net.tw.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:25 - pre 214 meseci
Ja ne govorim o slikama gore ja pričam o SNIMKU na TVu gde se dotična scena videla.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.222.*



+4 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:31 - pre 214 meseci
Daklem, evo ga! Baš sam čekao ko će ovako nešto da okači! Ako je Majkl Džekson popio žešću grdnju za sličan potez, i Irvin je zaslužio, barem od žene.

Takvo dokazivanje hrabrosti i nadmene sigurnosti nikome nije donelo ništa dobro! A to ga je i odvelo u smrt.

Ovaj... u Pčinji NEMA linjaka. Skobalj je ukusan i lako se lovi. Ostalo su klenovi i krkuše!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:35 - pre 214 meseci
Citat:
Ja ne govorim o slikama gore ja pričam o SNIMKU na TVu gde se dotična scena videla.


Mozda neka druga scena, ova nije. Pogledaj mu levu ruku kako je jadno dodata. Pogledaj onda izraz lica, pa onda njegovu kosu kako se na obe slike poklapa sa na isti nacin sa pozadinom. Ovo je montaza, svaki debil to vidi.

Ne sporim da postoji neki drugi snimak. Takodje ne sporim da je prva slika original, tj. nije montaza
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:43 - pre 214 meseci
Ma čoveče zaboravi na drugu sliku gore to se sa himalaja vidi da je montaža ja govorim o snimku ili filmu gde se vidi da on hrani krokodila jednom rukom a drugom drži dete, o tome ja govorim.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: 'Crocodile Hunter' Irwin killed06.09.2006. u 14:52 - pre 214 meseci
tako reci :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 'Crocodile Hunter' Irwin killed

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 35990 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.